Група депутатів пропонує визнати Білорусь державою-агресором і розірвати дипвідносини

Про це повідомив народний депутат від "Голосу" Ярослав Юрчишин, інформує Цензор.НЕТ.
"Цей крок потрібен для притягнення білоруського режиму до відповідальності та майбутніх репарацій Україні", - зазначив він.
Юрчишин наголосив, що Білорусь має нести юридичну відповідальність за злочини, скоєні в Україні.
"Зрештою, в свідомості суспільства Білорусь Лукашенко вже давно агресор. Треба довести це і в юридичній площині. Щоб і світ не сумнівався, накладаючи санкції", - додав він.
У пояснювальній записці до постанови йдеться, що український парламент визнає Білорусь державою-агресором і закликає уряди інших держав і міжнародні організації зробити те саме.
Також постанова передбачає, що Рада закличе уряд "негайно опрацювати питання розірвання дипломатичних відносин між Україною та Республікою Білорусь", а міжнародну спільноту - посилити санкції проти Мінська та притягнення воєнних злочинців до відповідальності.
І підлабузництво приЗедента перед бульбофюрером в історіі з вагнеровцями підтвердило цю тезу