10201 відвідувач онлайн
4 559 28

Група депутатів пропонує визнати Білорусь державою-агресором і розірвати дипвідносини

лукашенко

Про це повідомив народний депутат від "Голосу" Ярослав Юрчишин, інформує Цензор.НЕТ.

"Цей крок потрібен для притягнення білоруського режиму до відповідальності та майбутніх репарацій Україні", - зазначив він.

Юрчишин наголосив, що Білорусь має нести юридичну відповідальність за злочини, скоєні в Україні.

"Зрештою, в свідомості суспільства Білорусь Лукашенко вже давно агресор. Треба довести це і в юридичній площині. Щоб і світ не сумнівався, накладаючи санкції", - додав він.

У пояснювальній записці до постанови йдеться, що український парламент визнає Білорусь державою-агресором і закликає уряди інших держав і міжнародні організації зробити те саме.

Також постанова передбачає, що Рада закличе уряд "негайно опрацювати питання розірвання дипломатичних відносин між Україною та Республікою Білорусь", а міжнародну спільноту - посилити санкції проти Мінська та притягнення воєнних злочинців до відповідальності.

Топ коментарі
+34
Вони мають рацію ! Це треба було зробити давно, а не покривати злочини Лукашенка!
показати весь коментар
20.06.2023 07:27 Відповісти
+27
Та Білорусь давно ворог Украіни.
І підлабузництво приЗедента перед бульбофюрером в історіі з вагнеровцями підтвердило цю тезу
показати весь коментар
20.06.2023 07:34 Відповісти
+19
Але зелайно проти.
показати весь коментар
20.06.2023 07:42 Відповісти

Завантаження...