8794 відвідувача онлайн
6 416 11

Росіяни два тижні намагаються атакувати українські аеродроми, - Ігнат

ракети

Російські загарбники протягом останніх двох тижнів намагаються атакувати українські летовища.

Про це заявив речник Повітряних сил Юрій Ігнат, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Росія у своїх зведеннях знищує на місяць по 20, а то й більше наших літаків. Хочу зазначити, у червні у нас була втрата літака. На початку місяця. На жаль, таке трапляється. Це війна, і теж є втрати. Але це один, а у них втрати 20 чи й більше у їхніх зведеннях. Наші літаки виконують доволі успішно бойові завдання на десятках оперативних аеродромів. Ви всі бачите результати цієї бойової роботи. У ворога, зрозуміло, палає. Неодноразово ворог намагався за останні два тижні атакувати летовища. Це і Кропивницький, і Дніпро, буквально ця атака ракетами Х-22 по Дніпру, та Старокостянтинів", - сказав він.

За його словами, росіяни хочуть знищити і озброєння, яке Україні дають партнери, і літаки, які виконують щодня бойові вильоти.

"Але ж у Повітряних силах це прекрасно знають та розуміють. Є досвід ведення війни. Літаки, звичайно, розосереджені. Їх ховають, і вони продовжують виконувати завдання щодня, російська статистика їх не знищить. Все добре, і, повірте, літаки F-16 будуть у такому ж самому режимі виконувати бойові завдання та розміщуватись так, як і зараз наша авіація. Але вони будуть значно ефективніше бити ворога", - наголосив Ігнат.

Топ коментарі
+6
Менше треба звездіти на ТВ та у ЗМІ про усілякі плани та наміри. Відкрив рота - допоміг ворогові
показати весь коментар
26.06.2023 10:20 Відповісти
+4
Кацапня шукає F-16.
показати весь коментар
26.06.2023 10:21 Відповісти
+3
Авжеж, пів-року бубоніли з усіх прасок про контрнаступ, і тепер маємо ''те що маємо'' . І влада побачила черговий про**б вигадує чергову казочку
показати весь коментар
26.06.2023 10:34 Відповісти

Завантаження...