4404 відвідувача онлайн

Грузія не запроваджує санкції проти РФ через ризик можливої війни, - спікер парламенту Папуашвілі

папуашвілі

Той, хто закликає Грузію запровадити двосторонні санкції проти Росії, закликає Грузію вдатися до ризику ескалації проти РФ.

Про це заявив спікер парламенту Грузії Шалва Папуашвілі, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Грузия Онлайн.

"Грузія сама не запроваджує двосторонні санкції проти Росії. У зв'язку з цим ми часто розмовляли з нашими партнерами та знайшли з їхнього боку абсолютне розуміння. Той, хто закликає Грузію запровадити двосторонні санкції проти Росії, закликає Грузію вдатися до ризику ескалації проти Росії, тобто вдатися до ризику можливої війни з Росією. Тому будь-яка людина, яка закликає Грузію запровадити двосторонні санкції проти Росії, закликає нас піти на ризик можливого військового протистояння", - наголосив він.

Топ коментарі
+38
"Якщо країна, обираючи між війною і безчестям, обирає безчестя, вона отримує і війну, і безчестя" /Черчилль/
показати весь коментар
26.06.2023 14:29 Відповісти
+35
Треба прізвище змінити на "Ссикошвілі"
показати весь коментар
26.06.2023 14:27 Відповісти
+31
І грузини понаобирали якихось ватних потвор та покидьків🤦‍♂️
показати весь коментар
26.06.2023 14:29 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Треба прізвище змінити на "Ссикошвілі"
показати весь коментар
26.06.2023 14:27 Відповісти
Шалва - Шалава
показати весь коментар
26.06.2023 14:31 Відповісти
- Обратитесь во Всемирную лигу сексуальных реформ, -- сказал Бендер. -- Может быть, там помогут
показати весь коментар
26.06.2023 14:33 Відповісти
Папуа - це знаково.
показати весь коментар
26.06.2023 14:34 Відповісти
показати весь коментар
26.06.2023 15:10 Відповісти
В його імені (Шал_ва) не вистачає ще однієї "а".
показати весь коментар
26.06.2023 14:32 Відповісти
Или имя Шалва на Шалава.
показати весь коментар
26.06.2023 14:35 Відповісти
Саакашвілі сцикливим не є. Про все інше промовчу
показати весь коментар
26.06.2023 16:19 Відповісти
сцикливі папуаси ..
показати весь коментар
26.06.2023 14:27 Відповісти
Когда нечего сказать, лучше помолчать. Или засунуть язык в ж.. *****?
показати весь коментар
26.06.2023 14:28 Відповісти
Саакашвіллі посадили за те, що він посадив парочку кримінальних авторитетів...
Про що мова...
показати весь коментар
26.06.2023 14:29 Відповісти
І грузини понаобирали якихось ватних потвор та покидьків🤦‍♂️
показати весь коментар
26.06.2023 14:29 Відповісти
90% грузин это совки ..
показати весь коментар
26.06.2023 14:34 Відповісти
Папуасошвилли...
показати весь коментар
26.06.2023 14:29 Відповісти
"Якщо країна, обираючи між війною і безчестям, обирає безчестя, вона отримує і війну, і безчестя" /Черчилль/
показати весь коментар
26.06.2023 14:29 Відповісти
А яка обирає клоунів, отримує премію Дарвіна.
показати весь коментар
26.06.2023 14:32 Відповісти
Ніхто не бажає вчитися на чужих помилках, а дехто не хоче навіть на власних.
показати весь коментар
26.06.2023 14:41 Відповісти
Зєля - спецоперація фсб і наших кротів з ЦВК
показати весь коментар
26.06.2023 16:16 Відповісти
Премію Дарвіна треба вручити тим, хто не розуміє, що зміна прізвищ в корупційно-олігархічній системі - це не одне й те саме, що зміна системи. І вибирати знову того, хто цю систему не змінив за роки свого правління - то наступати ще раз на ті ж граблі. І з Зеленським, надіюсь, буде те ж саме, що і з попередником. Вибирати старих політиків, які не виправдали довіру народу - дурна затія.
показати весь коментар
26.06.2023 16:44 Відповісти
Паприколу ефективніше в рази.
показати весь коментар
26.06.2023 16:54 Відповісти
Шалава папуашвілі, смокчи мовчки, "гордий кавказец". А про окуповану грузинську землю можеш забути, ніхто інший для вас її не поверне, тільки самі будете відвойовувати.
показати весь коментар
26.06.2023 14:30 Відповісти
Грузія нагнулась і розвела руками сідниці
показати весь коментар
26.06.2023 14:30 Відповісти
"ми не виступаємо проти зла, тому що ми його боїмося"
показати весь коментар
26.06.2023 14:31 Відповісти
Значить, війна буде.
показати весь коментар
26.06.2023 14:31 Відповісти
Війни не буде, буде ганебна капітуляція грузинського уряду, бо грузинське суспільство мовчить.
показати весь коментар
26.06.2023 14:59 Відповісти
Так вони вже капітулювали, тільки ще не в "саюзном гасударствє", як Бєларусія.
показати весь коментар
26.06.2023 15:04 Відповісти
боятися не соромно.

соромно не робити нічого щоб перестати боятися.

в будь-якому випадку всі бажаючі грузини вже змогли добратися до туреччини а звідти до України щоб воювати в інтернаціональному батальоні.
показати весь коментар
26.06.2023 14:31 Відповісти
А еще они не моют жопу чтобы глисты не завелись
показати весь коментар
26.06.2023 14:33 Відповісти
Сміяться в якому місці? Вони ВЖЕ "окуповані" кацапами! Скоро "русских" в Грузії буде більше ніж грузинів!
показати весь коментар
26.06.2023 14:33 Відповісти
А еще вам кацапы оплачивают ваше счастливое настоящее
показати весь коментар
26.06.2023 14:33 Відповісти
- Ми намазалися гівном, щоб не обісратися, - заявив спікер парламенту Грузії.
показати весь коментар
26.06.2023 14:34 Відповісти
За "патхіхіківаніє" нехай вибачається "тіґрюля" особисто. А "ґордиє ґрузіни" нехай повернуть ЗРК, які брали "в борг". Грузії вони вже не ************, бо "свадьби вайни нє будєт!".
показати весь коментар
26.06.2023 15:07 Відповісти
Та треба було зразу цих продажних підарів послати за кораблем, а не вивозити їх біженців і не давати їм с300, які ці гниди підкацапські відмовилися повертати, коли бомбили наші міста. Якщо їм краще стояти раком перед кацапами - то хай би ставали зразу в 2008.
показати весь коментар
26.06.2023 15:07 Відповісти
А гуманітарка, а системи ППО, а евакуація українськими гелікоптерами? Це все український прем"єр забезпечив. Раніше з усіх сусідів. А відносини між презом і прем"єром стосуються українців і тільки
показати весь коментар
26.06.2023 16:12 Відповісти
А обходити санкції накладені іншими допомагаєте через що?! А Україна,свого часу, не ризикувала "ескалацією" допомагаючи Грузії?! Нікчемні засранці -всі достойні грузини нині,як виглядає,знаходяться в Україні!
показати весь коментар
26.06.2023 14:35 Відповісти
Ахаха,яка війна йолуп?.Тут 5000тис до московської області дійшли без проблем,а воно про війну говорить.Ви дегенерати хоть свої тереторії заберіть...Тоїсть санкції не вводимо з рашкою торгуємо підсакційні товари військового і не військового призначення постачаємо,але в нас нема війни.Аа вбивають українців,та покуй головне шо ми собі заробляємо...Гниди!
показати весь коментар
26.06.2023 14:36 Відповісти
Папуаньюгвінейшвілі сказав
показати весь коментар
26.06.2023 14:37 Відповісти
Нужно закрыть возможность вступления грузии в ес и НАТО через опасения войны.
показати весь коментар
26.06.2023 14:39 Відповісти
Что случилось с муджахедами Ичкерии и свободолюбивыми грузинскими витязями? Такое ощущение, что грузины засунули свою гордосто в одно место и сидят тихо и не отсвечивают. Зато после победы Украины потянутся желающие к ней примазаться. Надеюсь, Грузию на праздик украинской победы не пустят.
показати весь коментар
26.06.2023 14:40 Відповісти
Поцікавтеся історією Грузіі за останню 1000 років.Їхні царі і правителі не захищали свою землю, а шукали покровительства у більш могутніх сусідів. Розраховувалися за це, в тому числі, і віддаючи в рабство своіх підданих. Століттями вони металися між Туреччиною і Персією, а потім з радістю піддалися росіі. Національний герой Грузії Георгій Саакадзе двічі, коли його виганяли городяни Тифлісу, приводив на рідну землю перську армію.
показати весь коментар
26.06.2023 15:02 Відповісти
И возражу, и поддержу.
С одной стороны Давид, царица Тамара. Но все это закончилось с походом Тамерлана.
С другой - в параде на Красной Поляне по случаю победы РИ в Кавказской войне на равных с россиянами участвовали и грузины.
Да, не простой народ, а грузинские князья. Так и сейчас простой народ не за РФию...
показати весь коментар
26.06.2023 15:45 Відповісти
В Україні, навіть під окупацією, навіть пацанва, вбиває росіян і колаборантів У них "земля під ногами горить!" А грузини тих, хто відібрав їх землі та вбивав їх рідних, від війни ховають, шашликами годують і вином поять!
показати весь коментар
26.06.2023 16:48 Відповісти
Згоден, не 1000 років, а 900.Тоді закінчилася золота епоха грузинської історії, коли Грузія в іі тодішніх кордонах була дійсно незалежною. Я два роки служив в РА в Картлійській долині, бував в Горіс-джварі, печерах Уплісцихе, Горійській фортеці, це місця, де творилася ця золота епоха. Побував навіть в Гараджійському печерному монастирі. Туди б на подвижництво наших печерських боровів. На жаль, Грузією зараз керує не цариця Тамара.
показати весь коментар
26.06.2023 18:20 Відповісти
санкції з тої ж причини русомразям допомогають обходити?
показати весь коментар
26.06.2023 14:41 Відповісти
конченные
показати весь коментар
26.06.2023 14:41 Відповісти
Шалва Папуашвілі.

Не, Шалава Впопушвили.
Так будет правильнее.

Я тебе булочку вышлю, денег не пожалею, присядешь перед орками на нее.
показати весь коментар
26.06.2023 14:42 Відповісти
это и понтно. Ссыкотно.
показати весь коментар
26.06.2023 14:42 Відповісти
Народу Грузії мало би бути соромно за таку беззубу ************* владу
показати весь коментар
26.06.2023 14:44 Відповісти
Однажды влада Грузии чтоб народу не было соромно собрала, вооружила и обучила свой народ (армию) во время агрессии народ (армия) побросала нах, иностранное оружие и разбежался по домам.
Теперь влада выполняет желания народа. Нет войне.
показати весь коментар
26.06.2023 16:45 Відповісти
Брешеш, людоморе... (с)

кацапам наср@ти на все це: коли захочуть, тоді й нападуть. Але ви, виродки, хочете заробити на українській крові. І крові найкращих синів Сакартвело, що зараз воюють за Україну.
показати весь коментар
26.06.2023 14:45 Відповісти
ce bred sivoi kabili. kacapam plivati - jaksho zahotjat napadutj ... 2008 pik im nichovo nenauchil.
показати весь коментар
26.06.2023 14:47 Відповісти
Грузія є, а грузіни кудись поділись...
показати весь коментар
26.06.2023 14:51 Відповісти
Обсакартвелились
показати весь коментар
26.06.2023 15:02 Відповісти
папуас сцикливый ****.....................................тьфу ***..................................
показати весь коментар
26.06.2023 14:53 Відповісти
Майнуна Варішвіла
показати весь коментар
26.06.2023 14:53 Відповісти
Niznal chto gruzini takie sikuni ...🤮
показати весь коментар
26.06.2023 14:54 Відповісти
Папуас це дитячий лєпєт, що ти несеш????? Стидоба!!!! Кажи прямо гроші не смердять!!!!
показати весь коментар
26.06.2023 14:55 Відповісти
Грузини це каколди якісь. І чим же росія на них нападе, коли по ній на танку можна до Москви доїхати, випадково по дорозі захопивши Ростов?
показати весь коментар
26.06.2023 14:58 Відповісти
«Руський мир» ПОЧАВ РЕВАНШ В УКРАЇНІ Знову почали підбодрювати малоросів.

КОЛИ НАСТАНЕ ВЖЕ ЦЬОМУ КІНЕЦЬ?

показати весь коментар
26.06.2023 15:01 Відповісти
Хрькафф нікаґда нібудіт біндєрафскім!" © Допа, Ґєпа...
показати весь коментар
26.06.2023 15:11 Відповісти
Він вже "напівбандерівський", завдяки пукіну. Знайома з Харкова, яка раніше була проросійською так переживала за "ватних" одеситів, які загинули 2 травня 2014-го року, тепер каже, що так і мусило бути, щоб "руський мір" не зміг закріпитися в Одесі. І своїм родичам з рф, коли ті їй дзвонили, щоб дізнатись, як вона там, казала - "ще не всіх бандерівців москалі повбивали, я ще жива". Отак і стала з проросійської "ватниці" "бандерівкою". Та й Добкін, наче перевзувся. "Патріот", як і Вілкул.
показати весь коментар
26.06.2023 16:53 Відповісти
Не вірю я в ратріотичність ані добкіних, ані вілкулів, ані тєрєхових.
Бо всі ці призначення під сталінським гаслом "у меня для вас другіх нєт"...
показати весь коментар
26.06.2023 17:57 Відповісти
Лобода - це "бур"ян"! І на городі - і на сцені!
показати весь коментар
26.06.2023 16:51 Відповісти
Папуаса швили-мили!
показати весь коментар
26.06.2023 15:01 Відповісти
Джентельмен в поисках десятки. Купите астролябию. Сама меряет. Что меряет? Все меряет. Приехал жрец. Иоханаан Марусидзе. Все, закрыли тему. Не слушайте до обеда Папуашвілі...
показати весь коментар
26.06.2023 15:02 Відповісти
Відмовки почалися, як тільки запахло смаженим.
показати весь коментар
26.06.2023 15:02 Відповісти
говно
показати весь коментар
26.06.2023 15:04 Відповісти
Колись в Грузії приїзжі , на всяк випадок, боялись нагнутися. Тепер раком там знаходяться місцеві.
показати весь коментар
26.06.2023 15:04 Відповісти
Спікер Грузіі -- папуас -- це пздц .
показати весь коментар
26.06.2023 15:05 Відповісти
Продажний горний козел..
показати весь коментар
26.06.2023 15:06 Відповісти
Папуасошвілі!
показати весь коментар
26.06.2023 15:06 Відповісти
Ага, значить *уйло напав на Україну через санкції? Значить він буде воювати з половиною світу? Дурнішої відмазки ще не чув!
показати весь коментар
26.06.2023 15:12 Відповісти
Грузія не запроваджує санкції проти РФ через ризик можливої війни, - спікер парламенту ШАЛАВА Папуашвілі . як назвали так він і робить
показати весь коментар
26.06.2023 15:18 Відповісти
шалава з папуасії... на шляху в ЄС.
показати весь коментар
26.06.2023 15:36 Відповісти
ті горні долбозасранці хочуть в Європу, чи в НАТО?
показати весь коментар
26.06.2023 15:34 Відповісти
Інші відмазки у керівництва Грузії скінчились і дійшли вже до маразматичних бо з огляду на те як ЛЕГКО "вагнерівці" дійшли до Підмосков'я на Грузію нападати НЕМАЄ КОМУ!!!
показати весь коментар
26.06.2023 15:36 Відповісти
Ото той цап не розуміє, що нападати нема кому. А все одно стоїть раком у напрямку кацапів.
показати весь коментар
26.06.2023 15:39 Відповісти
Щось дуже знайоме.... - Сидіть тихо, бо путін нападе!
показати весь коментар
26.06.2023 15:49 Відповісти
Власть некоторых стран показала свою продажность. За это они ответят очень скоро. ВСЕ будет УКРАИНА!
показати весь коментар
26.06.2023 15:54 Відповісти
Хочется и рыбку сьесть и на... сесть. 2008 их точно никому не научил.
показати весь коментар
26.06.2023 15:58 Відповісти
Шалава! Звільніть Саакашвілі!
показати весь коментар
26.06.2023 15:58 Відповісти
Міх позором і війною обрали позор. Отримають Позор і війну
показати весь коментар
26.06.2023 15:59 Відповісти
ПАПУАШВІЛІ - no comments.
показати весь коментар
26.06.2023 16:00 Відповісти
Бренд, що грузини - ,,джигіти,, виявився фейком, і немає гарячої крові. ТІЛЬКИ ТЕПЛА СЕЧА
показати весь коментар
26.06.2023 16:04 Відповісти
илІта Грузії має велику, треновану сраку і здібності аби сидіти на всіх доступних стільцях
показати весь коментар
26.06.2023 16:28 Відповісти
Ай, мАлАдец!
Людина широкої сраки!
Намагається всидіти нею зразу на 4 стільцях:
1) з кацапів купони стригти, дупу їм лижучі
2) В ЄС/НАТО пролізти
3) Осетію/Абхазію повернути
4) під санкції не вскочити
КрассавЕла, уасся! Да?
показати весь коментар
26.06.2023 16:30 Відповісти
И об этом официально заявлять. Позорище
показати весь коментар
26.06.2023 16:32 Відповісти
"Робкие грузинцы"... От по барсеткам та кватиркам - саме те!
показати весь коментар
26.06.2023 16:55 Відповісти
Спикер парламента Папуашвили гоано на палочке.
показати весь коментар
26.06.2023 17:03 Відповісти
Грузия "Израиль" включила? ) Мы такие маленькие, не можем помочь, а то вдруг война.
показати весь коментар
26.06.2023 17:16 Відповісти
Сцікуни!!!
показати весь коментар
26.06.2023 19:02 Відповісти
це прям як ми,в Украіні,вибирали в першу чергу бабло,поки вони вбивали нас на Донбасі,обживали наш Крим,а коли ми згадали про честь,прийшов лютий22го року.
показати весь коментар
26.06.2023 19:33 Відповісти