6347 відвідувачів онлайн

США оголосять новий пакет допомоги для України на $500 млн, - Reuters

сша

Завтра Сполучені Штати оголосять про новий пакет допомоги для України вартістю 500 мільйонів доларів. Він міститиме бронетехніку та боєприпаси.

Про це повідомляє Reuters із посиланням на американських посадовців, передає Цензор.НЕТ. 

За інформацією джерела Reuters, Україна отримає 30 бойових машин піхоти Bradley та 25 бронетранспортерів Stryker.

До пакету також увійдуть боєприпаси для HIMARS, протитанкові комплекси Javelin та ЗРК Stinger.

Джерела зауважують, що цей перелік може змінитися, адже пакет перебуває на фінільній стадії узгодження.

Видання зазначає, що це вже 41 пакет американської допомоги.

Топ коментарі
+11
Топоры давайте, ну хоть десяток
показати весь коментар
26.06.2023 19:51 Відповісти
+10
як душа співає коли кацап ниє
показати весь коментар
26.06.2023 19:57 Відповісти
+6
США робить для України більше, ніж зелена влада
показати весь коментар
26.06.2023 21:16 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Топоры давайте, ну хоть десяток
показати весь коментар
26.06.2023 19:51 Відповісти
Дадуть тільки три…
показати весь коментар
27.06.2023 11:15 Відповісти
як душа співає коли кацап ниє
показати весь коментар
26.06.2023 19:57 Відповісти
Есть тут шизы, которым везде русня мерещится) наверное и под кроватью высматривают 😀
показати весь коментар
27.06.2023 00:47 Відповісти
показати весь коментар
26.06.2023 20:08 Відповісти
Ну дай больше, говномет. Ничего кроме Брэдли не увидел в списке? То, что это пакет номер 41 не заметил, плядь кацапская?
показати весь коментар
26.06.2023 23:36 Відповісти
Стидобище.

Що там з вкраденими в України 6,2 млрд ?

До речі, не було повідомлено,чи це з попередніми приписаними 2,7 млрд чи це нова вкрадена сума.

Цідять з піпетки.
показати весь коментар
26.06.2023 20:34 Відповісти
вкраденими? ) ну от як так можна перекручувати і маніпулювати? ) вкрадене - це коли право власності на ці кошти американських платників податків належало би Україні. але це ж не так насправді. ці кошти - це просто різниця у вартості поставленої зброї, тобто це різниця між балансовою вартістю зброї і залишковою вартістю цієї ж самої зброї, яку поставили Україні не нову прямо з заводів, а з військових запасів армії США. і до кінця поточного фінансового року на цю суму Україні будуть виділені додаткові пакети озброєння.
показати весь коментар
26.06.2023 20:48 Відповісти
Ми ж вами вже все обговорили. Я знаю вашу позицію і, зокрема, ваше ставлення до мене.

Мене чесно дивують такі наївні люди ... Вам навряд чи 15 років. То, звичайно, ваша справа, як я вам і писала раніше.

В пн. Америці зараз - літо, період відпусток. І це реально - мертвий сезон, до вересня - глухо. Це я вам кажу по Канаді, але навряд чи в Штатах інакше. Так само затихає політична активність.

Інший дописувач вам також пояснював, що минулого року в останній день вересня (кінець фін року в США), це була п'ятниця, не поставили підпис на якомусь там папірчику - і все. Допомога (здається, 3 млрд) повернулася в бюджет.

Тому я абсолютно не вірю в те (дивлюся, як вони тут "наполегливо" і "старанно" працюють), що ці уроди, які допустили такі огидні помилки (це навіть не 6 тисяч дол + це ж не вперше таке) підворущаться і кинуться все зробити так, щоб воно перейшло і пішло для України. Знову ж таки, це не означає, що через тиждень на ці гроші (раптом) буде закуплено озброєня і якнайшвидше доставлене в Україну.

Ви вірте. Вам, напевно, так легше жити.

Тому я так реагую, бо це все виливається у загибель і жахливі поранення наших хлопців.
А те, що прискрено - то ленд-ліз, який неповносправне САБОТУЄ,

До речі, читали визнання обамки про здачу Криму ? Це явка з повинною. Яка підтверджує те, про що я пишу і що так не подобається фанатикам: "голубок миру" і його віце-през + решта адміністрації - ВИННІ в порушенні міжнародного права і анексії Криму та бойових дій на Донбасі. + до цього привів їхній reset з х**лом. І повномасштабна агресія - їхніх рук справа теж. Бо все випливає з їхньої свідомої політики. І саме про обамку пишуть, як приїздив в Україну перевіряти знищення зброї.
показати весь коментар
27.06.2023 00:20 Відповісти
ставлення може змінитись. особливо якщо не знав на початку з ким спілкуюсь. ) тут багато хто ховається за різними впн, особливо із свіжозареєстрованих. тож звиняйте, справді не хотів вас образити. стосовно Обами ви праві, але водночас і не дуже праві. ну от що на вашу думку Обама мав зробити в 2014-му, коли кацапи полізли в Крим і коли в Криму місцева вата масово виходила на мітинги з триколорами і кричала "путєн ввєді, путєн защіті"? до того ж перед Обамою був республіканець Буш, при якому кацапи вторглися в Грузію і зробили те, що хотіли. звичайно, у мене теж розривається серце, коли гинуть наші хлопці на фронтах і мирні люди у своїх домівках. звичайно, теж бісить той факт, що зброї нам постачають мало і повільно. але і тої зброї, що нам наразі виділяють взагалі могло би і не бути. а наша влада? як вона готувалася до війни? коли американці вже відкрито говорили, що буде агресія і копайте окопи, наші зелені готувалися до шашликів на травневі свята, бо єрмака запевнили у мацкві, що нападу не буде. гадаєте там за океаном не знають про нашу владу яка вона і яке в неї нутро? звичайно знають і навіть бульше знають, аніж наші громадяни. і перш ніж виділяти нам величезні пакети зброї, американці мають бути впевнені у нашій владі і що цю зброю не будуть передавати кацапам. Вони вже з Афганістаном обпеклися. Тож тут їх теж можна зрозуміти.
показати весь коментар
27.06.2023 01:07 Відповісти
Не там пишете своє невдоволення бюрократією США. Пишіть англійською мовою в пабліках з громадянами США. Тут такий "вайн" виглядає "кацапським гімном" незалежно від ваших мотивів.
показати весь коментар
27.06.2023 16:44 Відповісти
хм, странно, но кацап воспользовавшийся гугельтранслейтом по любому будет звучать как кацап воспользовавшийся гугельтранслейтом . Эти деньги, мудак тамбовский взяты у работающий американцев. Из их налогов. К счастью, именно эта часть налогов потрачена на благородное и достойное дело. Когда коллеги на работе требуют объяснить, на что идут средства, а таких становится все больше и больше, я с удовольствием демонстрирую им очередной взлет башни руснявого танка, и люди удовлетворенно стихают.
показати весь коментар
26.06.2023 23:42 Відповісти
Спасибо США!
показати весь коментар
26.06.2023 20:44 Відповісти
Один miclic коштує 100к $. Десять коштують один мільйон $. А сто відповідно 10 мільйонів доларів.

miclic це такий причеп який вміє стріляти лінію розмінування. Такий довгий канат вибухівки що робить дороги в мінних полях.

Ось скажіть невже один бмп краще 100 таких причепів для розмінування?

Ні я звичайно вдячний, але треба їм донести наші потреби.

показати весь коментар
26.06.2023 21:07 Відповісти
Жириновский , це ти?
показати весь коментар
26.06.2023 22:22 Відповісти
Ніт, це точно не Жирік. Його, біднятка, зараз лихі парфуми у пеклі використовують для надзвичайно вигадливих і дуже непристойних утіх.
Скорше всього, ту маячню написюкав будь-який пересічний кацап звичайний (Laptelapus Vulgaris) - благо, дурного глузду такій істоті й не на таке вистачить ().
показати весь коментар
27.06.2023 21:11 Відповісти
Кацапе, а можешь назвать еще хоть одного еврея, кроме Блинкена, на Западе, который там дела вершит?
показати весь коментар
26.06.2023 23:47 Відповісти
Інтересно при чому тут євреї? Ось Портников він єврей? Так.

Но чого ж тоді він на стороні українства, руйнує дегенеративні міфи русні, пропагує правильні ідеї та бачення майбутнього? Щось це вписується у ваше бачення світу. І таких як він багато.

Так може проблема не у євреях? Ви попробуйте аналізувати і поймете що проблема не в євреях, а в окремих елітах, і вони більшістю ніфіга не єврейські. В тих елітах що хотіли повалення глобального світу та впливу США. Для приклад германські еліти що хотіли відродження рейху, що ініціювали війну кремля проти України, і які на початках блокували будь-яку допомогу нам, а закінчилась їх історія тим що частину з них пересадили в тюрму прошлого року за спробу держперевороту в Німеччині... Вони що євреї? Та ніфіга. Вони себе чистими арійцями вважають.

Чи може Іранські релігійні лідери є євреями? Північнокорейські? Африканські? Напевне кремлівські які сплять та бачать русский мир?

І колективний захід теж не зацікавлений у нашому програші, но проблема в тому що він ніфіга не монолітний. А ще він погруз в гедонізмі, пофігізмі і так далі. Вони реально там не знають що нам треба і як правильно діяти тому так багато туплять.
показати весь коментар
27.06.2023 10:17 Відповісти
А нічого, що в Вашингтоні в Палаті представників США оголошують канікули на час єврейського Нового року Яш Гашем?
показати весь коментар
27.06.2023 13:04 Відповісти

А який же тоді влив чинять рептілоїди на Палату Представників зокрема і на Сенат загалом?
А на самого президента?..
показати весь коментар
27.06.2023 21:17 Відповісти
Уточнення: єврейський Новий Рік називається Рош ха-Шана і відмічається в США як федеральне свято на всій території США.
показати весь коментар
27.06.2023 23:25 Відповісти
Вы, сразу видно, конечно большой специалист военного дела, но я бы , все-таки, прислушался к заявками ген. Залужного и Генштаба. А они, почему-то в этот раз запросили бронетехнику и боеприпасы. Наверное звонили вам накануне, не никто трубку не взял ((((
показати весь коментар
26.06.2023 23:45 Відповісти
"все-таки, прислушался к заявками" - тобто це ви так затикаєте рота... А нічого що це тупо русняви підхід? "У верху краще знають.""Свою думку тримай при собі. Ініціатива наказуєма""Критикувати не мож" і так далі.

Розумієте? Це з вас ментальна русня лізе.

А що до заяв... У вас що прямий канал з генштабом і ви знаєте що там просять насправді в США?
показати весь коментар
27.06.2023 08:59 Відповісти
США робить для України більше, ніж зелена влада
показати весь коментар
26.06.2023 21:16 Відповісти
Людей, коли дадуть ?! Люди вже закінчуються !
показати весь коментар
27.06.2023 09:08 Відповісти
Дякуємо!!!