Серця абсолютної більшості іранців з українцями, - опозиціонер Бехешті

Політичний емігрант, іранський опозиціонер Вахід Бехешті впевнений, що іранці ненавидять Путіна, а терористичний режим іранської влади - "лялька Путіна".
Про це опозиціонер розповів в інтерв'ю РБК-Україна, передає Цензор.НЕТ.
За його словами, у разі повалення режиму диктатора Путіна іранський проросійський уряд втратить підтримку і звалиться.
Більшість іранців підтримує українців і за перемогу України: "Абсолютна більшість іранців, серця абсолютної більшості іранців з українцями", - сказав він.
При цьому, як він вважає, іранці ненавидять Путіна і Росію, оскільки вони є свідками довготривалої терористичної діяльності і злочинів цього режиму, відчувають нашу біль більше, ніж будь-хто інший у світі.
Бехешті вважає, що верховний лідер цього терористичного режиму в Ірані є "лялькою Путіна".
"Тому їхні серця з українцями. Вони абсолютно підтримують українців у їхній війні, і вони набувають натхнення від українців", - додав він.
Зазначимо, що Тегеран з початку повномасштабного вторгення до України підтримує Росію. Влада постачає ударні дрони-камікадзе, якими країна-агресорка завдає масові атаки по території Україні.
Нагадаємо, Вахід Бехешті був змушений залишити рідну країну ще 24 роки тому. Оселившись у Лондоні, він продовжив боротися за свободу іранського народу вже в еміграції.
В Іран та Сирію..
Але Шахедами
Це все вимірюю..