8482 відвідувача онлайн
2 325 45

НАТО хоче мати 300 тисяч військових на східному фланзі на випадок війни з Росією, - голова Військового комітету НАТО Бауер

нато,vjtf

НАТО хоче мати 300 тисяч військових, готових вступити в бій на східному фланзі протягом тридцяти днів у випадку війни з Росією.

Про це заявив Голова Військового комітету НАТО адмірал Роб Бауер, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Associated Press.

Вперше з часів Холодної війни НАТО готує плани на випадок війни з Росією. 

"Вони, можливо, не одинадцять футів заввишки, але вони точно не два фути. Тому ми ніколи не повинні недооцінювати росіян і їхню здатність відновлюватися", – наголосив Бауер.

Президент США Джо Байден та інші лідери НАТО на саміті у Вільнюсі 11-12 липня мають намір схвалити ці плани.

Наразі від Естонії до Румунії у стані бойової готовності перебувають 40 тисяч військових НАТО. Щодня в небо над цією територією піднімаються близько 100 літаків, а в Балтійському і Середземному морях діють 27 військових кораблів. Ці цифри будуть зростати.

Згідно з новими планами, НАТО прагне мати до 300 тисяч військовослужбовців, готових до передислокації на східний фланг протягом 30 днів. Плани поділяють територію Альянсу на три зони – крайню північ і Атлантику, зону на північ від Альп і ще одну зону на півдні Європи.

Бауер додав, що плани грунтуються на оцінці сили російської армії на момент до повномасштабного вторгнення в Україну. На його думку, наразі Росія не наважиться на прямий конфлікт з НАТО через послабленість збройних сил, але він не сумнівається, що вона спробує відновитися. 

Топ коментарі
+11
Дивні люди! Нє шоб асфальт класти і на шашлички людей звать...
показати весь коментар
03.07.2023 17:20 Відповісти
+10
Дебилы, дали бы вооружения сколько надо и не пришлось бы группировку собирать, но, похоже, это всё такой план, на который Украина не в силах повлиять, зато Украина в силах повлиять на борьбу с коррупцией и развитие своего ВПК, чего не происходит или почти незаметно.
показати весь коментар
03.07.2023 17:29 Відповісти
+7
добавте українських пів мільона і от он,
східний фланг НАТО, - надійно прикритий,
але по кацапії не паліть...
показати весь коментар
03.07.2023 17:26 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Дивні люди! Нє шоб асфальт класти і на шашлички людей звать...
показати весь коментар
03.07.2023 17:20 Відповісти
А там, в странах НАТО, уже давно дороги отличные и кстати, шашлыки тоже едят. Или Вы думаете, что там ямы на дорогах, а люди еловыми шишками питаются?
показати весь коментар
03.07.2023 18:05 Відповісти
через півтори роки війни до них дійшло
показати весь коментар
03.07.2023 18:07 Відповісти
добавте українських пів мільона і от он,
східний фланг НАТО, - надійно прикритий,
але по кацапії не паліть...
показати весь коментар
03.07.2023 17:26 Відповісти
українськими ракетами.
робимо....
показати весь коментар
03.07.2023 17:29 Відповісти
оштафуємо всю нату.
показати весь коментар
03.07.2023 19:31 Відповісти
Дебилы, дали бы вооружения сколько надо и не пришлось бы группировку собирать, но, похоже, это всё такой план, на который Украина не в силах повлиять, зато Украина в силах повлиять на борьбу с коррупцией и развитие своего ВПК, чего не происходит или почти незаметно.
показати весь коментар
03.07.2023 17:29 Відповісти
Угрупування збирати все одно треба - передусім потрібно розраховувати на себе. що вони і роблять.
показати весь коментар
03.07.2023 19:53 Відповісти
Щось не чутно про Гвардію Наступу...
показати весь коментар
03.07.2023 17:29 Відповісти
ті форму готують... - штанці гладядь,
не на війну ж їх таких красавульок буба поназбирав...
тут василі з петрами вже якось....
показати весь коментар
03.07.2023 17:36 Відповісти
300 тыс + 500 тыс. украинцев. Могли бы давно до Москвы спокойно дойти и до Петербурга заодно.
Но предпочтут и дальше чтоб Х-ло срал на голову всем сразу.
показати весь коментар
03.07.2023 17:33 Відповісти
Замало,як виявляється ! Бо реально воюючих військових всього 10-12 % . Зрозуміло,є мобілізаційні плани,що вводяться в дію при реальній загрозі бойових дій,плани розгортання військ, але кацапи вже воюють,їх війська вже розгорнуті. Звичайно, генерали в штабах НАТО знають це набагато краще ніж я,але щось все-таки цифри засмучують...
показати весь коментар
03.07.2023 17:35 Відповісти
і розмістити їх в районі Дніпра для початку...
показати весь коментар
03.07.2023 17:36 Відповісти
...300 тисяч військових вже є і вони вже б'ються за примхливу НАТУ
показати весь коментар
03.07.2023 17:37 Відповісти
за Україну вони б'ются, недопіздок...
показати весь коментар
03.07.2023 17:44 Відповісти
вам, шановний іноземцю, казки би для дітей писати
показати весь коментар
03.07.2023 17:47 Відповісти
вам, нершановний, клованів би переізбрати - повсюди!
показати весь коментар
03.07.2023 17:50 Відповісти
*нешановний
показати весь коментар
03.07.2023 17:52 Відповісти
..клованів нЕ переізбрати (на другий термін, чи шо?), а посадити до в'язниці за "сміливі" експерименти над живими людьми було би справедливо.. шановний
показати весь коментар
03.07.2023 17:58 Відповісти
Колишній віцепрезидент США Майк Пенс заявив, що вкрай важливою є подальша підтримка України, бо вона стримує пряму загрозу агресії РФ проти країн НАТО. Джерело:
показати весь коментар
03.07.2023 19:32 Відповісти
Пенс зашкварений - у трампоновської пітушні на побігушках був...
дирява ложка....
показати весь коментар
03.07.2023 19:35 Відповісти
Не так. Давайте ще грошей кремлерейху, що б потім відбиватись від оркостану. Купуйте й далі їх смердючу вонь та мазуту.
показати весь коментар
03.07.2023 17:45 Відповісти
Только не берите мадьяр! Мало того, что будут щемить местное население так и убегу в самый неподходящий момент!
показати весь коментар
03.07.2023 17:52 Відповісти
а чим мадяри гірше за 73% зелених?
най будуть - лайно так лайно!
показати весь коментар
03.07.2023 17:55 Відповісти
Сложно общаться с сектантами, учите историю!
показати весь коментар
03.07.2023 18:02 Відповісти
саме з історії - виборів в Україні не буде ще довго.
а як і будуть - ви знову захочете поржать на яку різницю....
тобто - сивий буба з вами назавжди.
ви йому дасте ще 100 разів по 100 днів...
a він так і не навчиться...
The End.
показати весь коментар
03.07.2023 18:08 Відповісти
Как нам ( Украине) скажут, так и будет! Возможно, мы "свернули" не туда, когда комуняки убили Черновола. Сейчас , на "превелыкий жаль", от нас не много зависит! Я, честно не понимаю( комменты), это ваша позиция или вы на работе!
показати весь коментар
03.07.2023 18:15 Відповісти
внешнеє упралялово, а ви і справді в це вірите?
ну і яка різниця між вами і бурятами? - там теж ті самі в теж саме вірять...
показати весь коментар
03.07.2023 18:21 Відповісти
Так, а кто 50 % бюджета дает Украине? Верю не верю, БЛТЬ с вашими бурятами! Ехануров то же бурят! Поймайте его и скушайте!
показати весь коментар
03.07.2023 18:27 Відповісти
так і сказав - ви ніколи не виберете нікого крім клована..
він не бюджет - він рот, який вимагає бюджет з усіх інших.
показати весь коментар
03.07.2023 18:32 Відповісти
тобто гопнік, і що саме страшне - вам це подобається і ви його, не любите, а кохаєте в пейси - ну таке...
показати весь коментар
03.07.2023 18:34 Відповісти
допомога є - так є і буде.
а шо ви вибрали клована під час війни і він закакатав все що бачив в асфальт? - так - ви вибрали і він закатав....
то шо ви не розумієте що наробили? - так - не розумієте...
знову клована? - так - знову клована....
показати весь коментар
03.07.2023 18:27 Відповісти
Извинтите !, если вы верите во все, что написали..., До свидания!
показати весь коментар
03.07.2023 18:30 Відповісти
до непобачення
показати весь коментар
03.07.2023 18:38 Відповісти
Та невже ж!! 300 000?! Оце так військо, звертаючи увагу на те, що поняття не мають як воно з кацапньой воювати! Мабуть тоді одразу нас у НАТО запишуть, щоб було кому боронити!
показати весь коментар
03.07.2023 17:59 Відповісти
навоюють ага...то танки виявляється не на ходу...то літаки не літають...то зброї,то набоїв недостатньо... оця війна і якраз показала шоу боротьби на ком'ютерних іграх та реальний стан речей.та і кому хочеться за когось воювати...так ,для понту красиву форму одіти з темними окулярами--то всі Рембо..
показати весь коментар
03.07.2023 18:08 Відповісти
Цілком погоджуюся.

31 країна скавулить, такий "потужний" блок, що в них всього бракує. Техніка несправна, тільки недавно німці були зачухалися щодо інвентаризації (!!! - от, темпи !), решта ситих і вгодованих саме почали про оборон-замовлення замислюватися ...

А як же вони справді збиралися воювати з рашкою ?
показати весь коментар
03.07.2023 19:44 Відповісти
Я думаю, ні, впевнений! не варто за них хвилюватися. А те що танк забули пофарбувати - то таке
показати весь коментар
03.07.2023 19:57 Відповісти
Це ще раз доводить, що керівництво НАТО не розуміє кацапстану, як державного утворення.
Як тільки хуʼло кремлівське буде повішене на стовпі, або хоча б ростріляне в бункері, вся ця бандитська шайка розвалиться на шматки. Пригожин вже наочно показав, чого вони всі вартують. Достатньо 3-4 "Тамагавків" або "Мінітмен" по бункеру хуʼла і ця недодержава перестане існувати - залишаться окремі воєнізовані бандитські угрупування. Генерали НАТО звикли все міряти арифметикою - скільки війська, скільки танків, скільки літаків, але не розуміють рабську психологію орди. Без чергового вождя, ця орда - ніщо, різнобарвне збіговисько. А вождь їх - таракан, нікчемний та позбавлений людських рис. "Воно" і надалі буде надувати щоки та залякувати світ, поки на нього хтось випадково не наступить і не роздавить.
показати весь коментар
03.07.2023 18:07 Відповісти
НАТО воює за монітором ..з джойстиком в руках..
показати весь коментар
03.07.2023 18:10 Відповісти
Але українці продовжують мліти перед штатівськими та західними "аналітиками".
І ще вірують, що Захід нарешті дошурупав справжню сутність рашки.
показати весь коментар
03.07.2023 19:40 Відповісти
Цікаво, скільки там буде угорських дивізій?

Взагалі цікаво, яку військову задачу виконує Угорщина у складі НАТО? Там же має бути якийсь розподіл обов'язків між союзниками.
показати весь коментар
03.07.2023 18:16 Відповісти
Обережно, а то розізлите пудєнга, ще, не дай Бог, нападе
показати весь коментар
03.07.2023 19:25 Відповісти
НАТО хоче мати 300 тисяч військових, готових вступити в бій на східному фланзі протягом тридцяти днів у випадку війни з Росією.

А чого так швидко ?

Скільки території і людей (правда, для вас піпл - не люди) ви втратите за цей час, "воюваки" ?
показати весь коментар
03.07.2023 19:42 Відповісти
Американці та англійці може щось і зроблять ,а "европейське нато" це більше про захист прав трансгендерів ,коли на Європу почнуть сипатися калібри з іскандерами - не факт що взагалі не здадуться .Ссикуни зажраті !
показати весь коментар
04.07.2023 08:57 Відповісти