10397 відвідувачів онлайн
7 757 21

Китай скасував візит Борреля до Пекіна

боррель

Китай скасував запланований візит глави європейської дипломатії Жозепа Борреля до Пекіна. Причини не пояснили.

Про це Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на Reuters.

Візит мав відбутися наступного тижня.

"На жаль, китайські партнери поінформували нас, що візит у заплановані дати наступного тижня неможливий, і маємо шукати альтернативи", - повідомила прессекретарка ЄС Набіла Массралі.

Міністерство закордонних справ Китаю не змогло швидко відповісти на запит Reuters.

Боррель мав відвідати Китай 10 липня та зустрітися зі своїм китайським колегою для обговорення "стратегічних питань", зокрема, війни Росії проти України та дотримання прав людини.

Це вже друге скасування візиту Борреля до Китаю цього року. Перший раз він не зміг приїхати у квітні через позитивний результат тесту на COVID-19.

Топ коментарі
+16
Закройте рынок Европы для "чайников". На недельку. Спесь та поубавится
показати весь коментар
04.07.2023 16:14 Відповісти
+15
Оце і е реальна позиція комуністичного Кітаю !
Він е проти демократичного заходу, та підтримуе авторитарні режими Московії та інші.

Тому, ні одному слову китайців вірити не можно.
показати весь коментар
04.07.2023 16:14 Відповісти
+7
Як вони себе високо несуть -- китаиози -- викормив Захід на свою голову.
показати весь коментар
04.07.2023 16:19 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
"На жаль" пишеться окремо, господи!
показати весь коментар
04.07.2023 16:09 Відповісти
вчи мову "педагог""
Якщо прислівник утворено за допомогою прийменника й іменника, який зберігає своє лексичне значення та граматичну форму, то він пишеться окремо. Особливо, якщо між прийменником та іменником можна вставити прикметник. Приклади: на (превеликий) жаль, без (будь-якого) відома, без (особливого) наміру.
показати весь коментар
04.07.2023 16:18 Відповісти
может просто *****..
показати весь коментар
04.07.2023 16:54 Відповісти
Китай вкотре тупо засцяв.. "останнє китайське попередження"
показати весь коментар
04.07.2023 16:12 Відповісти
Оце і е реальна позиція комуністичного Кітаю !
Він е проти демократичного заходу, та підтримуе авторитарні режими Московії та інші.

Тому, ні одному слову китайців вірити не можно.
показати весь коментар
04.07.2023 16:14 Відповісти
Закройте рынок Европы для "чайников". На недельку. Спесь та поубавится
показати весь коментар
04.07.2023 16:14 Відповісти
як це ти собі уявляєш? це що кран відкрив закрив. і чому європейські корпорації повинні закривати від свого ринку продажу свої же винесені в Китай виробничі потужності.
показати весь коментар
04.07.2023 16:46 Відповісти
де вас таких економистыв знаходять? . Ти часом не з зелених?
показати весь коментар
04.07.2023 16:58 Відповісти
зрозуміло, дискутувати ти не здатен. лише дешеві лозунги
показати весь коментар
04.07.2023 17:04 Відповісти
діскусія за що? про мито чув? Що мое бути простіше підвищення мита на щирпобут від чайників? Це для початку...
показати весь коментар
04.07.2023 17:38 Відповісти
тобто ти пропонуєш збільшити європейському споживачу вартість товарів які він купує. гарний початок )
показати весь коментар
04.07.2023 17:42 Відповісти
сам вигадав? Хто більше втратить, умовна Швеція или реальна чина?
П.С, дійсно "зелений" економіст а ля Гетманцев
показати весь коментар
04.07.2023 17:46 Відповісти
Як вони себе високо несуть -- китаиози -- викормив Захід на свою голову.
показати весь коментар
04.07.2023 16:19 Відповісти
Куйсуньвчаи...
показати весь коментар
04.07.2023 16:47 Відповісти
Атомні бомби їх робить Захід навчив?
показати весь коментар
05.07.2023 14:07 Відповісти
Економіку ім підняв -- тепер космічні ракети клепають .
показати весь коментар
05.07.2023 14:38 Відповісти
Китай много на себя берет.Пора бы прижать этих мудаков и за авторские права и за подделки брендов и много чего другого,да ввести старое доброе эмбарго на большую часть продукции.Пусть торгуют с парашниками,ираном и дремучими индусами
показати весь коментар
04.07.2023 16:49 Відповісти
треба було китайських ватників тримати на рівні недорозвинених дикунів, якими вони й були в часи Мао Цзедуна, без європейських та американських технологій, без трильйонів західних інвестицій... тоді б зараз китайські комуняки за плошку рису витинали б все, що їм накажуть. Але обмеженість та примітивність "еліт" Європи та Штатів, в пост-Рейганівську, пост-Тетчерівську епоху, призвела до того, що і московити і китайози використали Захід та тепер шантажують весь світ.
показати весь коментар
04.07.2023 18:22 Відповісти
Хто винайшов порох? А папір?
показати весь коментар
04.07.2023 18:52 Відповісти
то накладай порох в папір і жри