9926 відвідувачів онлайн

Зеленський створив 10 військових адміністрацій у Запорізькій області, - указ

указ,зеленський

Президент України Володимир Зеленський підписав указ про створення нових військових адміністрацій у Запорізькій області.

Як інформує Цензор.НЕТ,  відповідний указ, опублікований на сайті Офісу президента.

Згідно з указом президента було утворено:

- Великобілозерську сільську військову адміністрацію Василівського району Запорізької області;

- Веселівську селищну військову адміністрацію Мелітопольського району Запорізької області;

- Гуляйпільську міську військову адміністрацію Пологівського району Запорізької області;

- Костянтинівську сільську військову адміністрацію Мелітопольського району Запорізької області;

- Малинівську сільську військову адміністрацію Пологівського району Запорізької області;

- Мирненську селищну військову адміністрацію Мелітопольського району Запорізької області;

- Новоуспенівську сільську військову адміністрацію Мелітопольського району Запорізької області;

- Олександрівську сільську військову адміністрацію Мелітопольського району Запорізької області;

- Федорівську сільську військову адміністрацію Пологівського району Запорізької області;

- Якимівську селищну військову адміністрацію Мелітопольського району Запорізької області.

"Генеральному штабу Збройних Сил України, Запорізькій обласній державній адміністрації здійснити відповідно до Закону України "Про правовий режим воєнного стану" заходи, пов'язані з утворенням військових адміністрацій, зазначених у статті 1 цього указу", - сказано в повідомленні.

Топ коментарі
+10
барабани у бомбосховища купуватимуть?
показати весь коментар
06.07.2023 01:43 Відповісти
+8
то ви німець? добре українською пишете. напевно вам по барабану, що півтора року звичайні єрмаківські адміністрації тирили гуманітарку вагонами на запоріжжі, а тепер будуть ще й військові адміністрації їм допомагати
показати весь коментар
06.07.2023 02:10 Відповісти
+7
показати весь коментар
06.07.2023 04:04 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
барабани у бомбосховища купуватимуть?
показати весь коментар
06.07.2023 01:43 Відповісти
А хіба німцям не по барабану?)
показати весь коментар
06.07.2023 02:02 Відповісти
то ви німець? добре українською пишете. напевно вам по барабану, що півтора року звичайні єрмаківські адміністрації тирили гуманітарку вагонами на запоріжжі, а тепер будуть ще й військові адміністрації їм допомагати
показати весь коментар
06.07.2023 02:10 Відповісти
Так гуманітарку через соцслужби тирять
показати весь коментар
06.07.2023 02:42 Відповісти
набу не писали через що ті з запорізької ова тирили. писали про те, що це назначенці єрмака та продавали через атб.
а тепер назначено ще 10 військових адміністрацій. зауважте - не обрано мешканцями, а назначено зеленським. нахіба вони потрібні через півтора року війни? у києві я досі думав, що кличко не реагує на звернення щодо бомбосховищ. а виявляється що ними займається назначений від зє попко. тобто барабани замість дощової ізоляції - це попко.

а тепер читаю, що назначив ще попків на запоріжжі. значить сестра чекатиме ще півтора року на компенсації за розбиті бомбами шибки. будуть тільки барабани та пітельні за мільйон гривень
показати весь коментар
06.07.2023 02:58 Відповісти
*пательні
показати весь коментар
06.07.2023 02:59 Відповісти
Імітація бурної діяльності !!! Всьо па плану !!!
показати весь коментар
06.07.2023 03:25 Відповісти
страшно подумати що він ще може створити.
показати весь коментар
06.07.2023 03:52 Відповісти
показати весь коментар
06.07.2023 04:04 Відповісти
Натворити.....
показати весь коментар
06.07.2023 06:30 Відповісти
всіх своїх холуїв пристроїли.. я чого мало? 150 давай
показати весь коментар
06.07.2023 03:57 Відповісти
далi буде.....
показати весь коментар
06.07.2023 04:02 Відповісти
трогательное видео...., посмотрите....
https://twitter.com/i/status/1672894976332640259
показати весь коментар
06.07.2023 04:12 Відповісти
Чем бы дитя не тешилось......
показати весь коментар
06.07.2023 05:24 Відповісти
Ну прямо чарівник... Створив))) Створили його посіпаки шоб красти. А цей тупий пиз"""дун, тільки підписав
показати весь коментар
06.07.2023 05:34 Відповісти
Створитель лайна. Мешканці окупованих територій створять тобі суд, за те що здав їх ворогу.
показати весь коментар
06.07.2023 05:39 Відповісти
Для тих хто забув : зараз в Україні пенсії і зарплати держчиновників виплачують за кошти міжнародної допомоги. Ну подумаєш, буде ще сотня-друга чиновників по типу смілянського з 1,5 мільйонів місячною зарплатою. Ті будуть спокійно половину віддавати, а перед міжнародними партнерами - чисті ,бо це звичайні зарплати і добавки. Своїх крадених мільярдів вже мало, тепер схема грабунку міжнародної допомоги. Молодці бл, а різні маріхуаркуси будуть ще сотні мільйонів вимагати,якщо хочете нових відосиків з наступу, бо техніку яку заганяють на мінні поля вже не повернеш, як і життя та кінцівки війскових.
показати весь коментар
06.07.2023 06:29 Відповісти
Воно від 19р створює та трансформує проблеми для України, більш воно ні на що не здатне
показати весь коментар
06.07.2023 07:18 Відповісти
все що призначає найвеличніший дуже погано закінчується для України...
показати весь коментар
06.07.2023 07:48 Відповісти
Ринок барабанів та електропателень не може чекати.

Західні гроші треба швидко освоювати.
показати весь коментар
06.07.2023 08:44 Відповісти
Самое страшное, что его снова могут выбрать!
показати весь коментар
06.07.2023 08:45 Відповісти