7085 відвідувачів онлайн
1 100 18

Надання касетних боєприпасів Україні не призвело до розколу в НАТО, - Білий дім

джейк,салліван

У Вашингтоні не вважають, що рішення про надання Україні касетних боєприпасів викличе розкол серед країн-членів НАТО.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Європейську правду, про це заявив радник президента США з національної безпеки Джейк Салліван.

"Я не думаю, що ви побачите розкол, поділ або роз'єднаність щодо суті цього рішення, навіть попри те, що багато членів Альянсу і тих, хто підписав конвенцію (про касетні боєприпаси), перебувають у такому становищі, що вони самі не можуть сказати: "Ми за касетні боєприпаси",- сказав він.

За його словами, США "нічого не чули від людей, які б сказали: "Це ставить під сумнів наші зобов'язання", "Це ставить під сумнів єдність коаліції" або "Це ставить під сумнів нашу віру в те, що Сполучені Штати відіграють життєво важливу і позитивну роль як лідер коаліції в Україні".

Топ коментарі
+5
Хоспадя, да не обсерайтесь раньше времени. Еще ничего не передалия, а ору и нытья - на весь белый свет.
показати весь коментар
10.07.2023 11:18 Відповісти
+4
Та який нафіг розкол? Вже бачу як угорщина на протест щодо передачі *********** виходить з НАТО
показати весь коментар
10.07.2023 11:27 Відповісти
+3
Чому б Боневтіку не зарядити в бімбу касети з відосиками і не шарахнути ними?
показати весь коментар
10.07.2023 11:23 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Так -- побухтять -- для блізіру .
показати весь коментар
10.07.2023 11:17 Відповісти
Хоспадя, да не обсерайтесь раньше времени. Еще ничего не передалия, а ору и нытья - на весь белый свет.
показати весь коментар
10.07.2023 11:18 Відповісти
чомусь ніхто не каже що у рашки повно таких снарядів і ще фаби можна ними начиняти.
показати весь коментар
10.07.2023 11:25 Відповісти
Головне управління розвідки 3 години тому https://youtu.be/8NXDYfXz9lY виклало новий ролік під назвою "Настав час відплати" .

Як гадаєте - з чого б це?
показати весь коментар
10.07.2023 11:22 Відповісти
Бо "касетки" уже приїхали!
показати весь коментар
10.07.2023 11:32 Відповісти
Чому б Боневтіку не зарядити в бімбу касети з відосиками і не шарахнути ними?
показати весь коментар
10.07.2023 11:23 Відповісти
Це зайве... Після масованного застосування касетних "***********" - запрацює сарафанне бидло-радіо...
показати весь коментар
10.07.2023 11:27 Відповісти
нажаль НАТО збіговисько х. з. кого, цікаво як вони "5-ту статтю" виконувати збираються
показати весь коментар
10.07.2023 11:25 Відповісти
А в статті 5 про що говориться? Про негайну військову допомогу людьми і зброєю? Там якісь "консультації", здається.
показати весь коментар
10.07.2023 11:35 Відповісти
для захисту території своєї держави і свого народу можна давати все що є, а в нашому випадку навіть ядерну зброю, бо Україна відмовилась від неї, повірши в гарантії цих же найсильніших держав світу, які володіють ядерною зброєю.
показати весь коментар
10.07.2023 11:26 Відповісти
Та який нафіг розкол? Вже бачу як угорщина на протест щодо передачі *********** виходить з НАТО
показати весь коментар
10.07.2023 11:27 Відповісти
показати весь коментар
10.07.2023 11:33 Відповісти
Топоры с боеголовкой в 10кт тоже норм. А чё, мы их просто в Сильпо купили
показати весь коментар
10.07.2023 11:27 Відповісти
може мадяри в розкол підуть, вигоніть передастів.
показати весь коментар
10.07.2023 11:31 Відповісти
всратые мадяры,просто великая мощь со своими 32 танками,80 ед.арты,и 20к армии))))вся надежда только на мадярщину.😂
показати весь коментар
10.07.2023 11:44 Відповісти
отож, та бидлота напевне нас дуже боїться з тими 32 танками й діє на "випередження". сподівається на "чудо". що від ворогів ще чекати?
показати весь коментар
10.07.2023 11:54 Відповісти
Сколько уже можно толочь воду? Проехали, теперь к делу.
показати весь коментар
10.07.2023 11:40 Відповісти
Та зачекайте. Треба ж про щось писати, поки зелені не встигли видати чергового зашквару.
показати весь коментар
10.07.2023 11:56 Відповісти