5678 відвідувачів онлайн

Майже 40% німців вважають, що Німеччина надала Україні вже забагато зброї

бундестаг,німеччина

Серед німців розділилися думки щодо того, як має діяти Німеччина у питанні військової допомоги Україні.

Про це свідчать результати опитування дослідницького інституту YouGov на замовлення dpa, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Європейську правду.

Найбільша частка респондентів - 38% - вважають, що Німеччина надала Україні вже забагато зброї.

На думку 32% опитаних, надані обсяги допомоги - саме такі, як потрібно.

Водночас 18% вважають, що військова допомога Німеччини мала б бути ще більшою.

Хоча на перших етапах Берлін критикували за "5 тисяч шоломів" для України, зараз Німеччина стала одним з найбільших постачальників зброї для України.

Топ коментарі
+8
Так вважає практично весь колишній НДР
показати весь коментар
10.07.2023 12:37 Відповісти
+7
Так вважають кацапи, що втікли до Німеччини.
показати весь коментар
10.07.2023 12:32 Відповісти
+7
І ці 40% це емігранти з сесеру та нащадки окупаційних військ "ГСВГ"?!
показати весь коментар
10.07.2023 12:32 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Так вважають кацапи, що втікли до Німеччини.
показати весь коментар
10.07.2023 12:32 Відповісти
Так вважає практично весь колишній НДР
показати весь коментар
10.07.2023 12:37 Відповісти
поэтому нужно срочно делать свою
показати весь коментар
10.07.2023 13:09 Відповісти
І ці 40% це емігранти з сесеру та нащадки окупаційних військ "ГСВГ"?!
показати весь коментар
10.07.2023 12:32 Відповісти
Це скупердяї кацапські,які проживають в германії.
показати весь коментар
10.07.2023 12:34 Відповісти
Если взять в расчет ущерб Украины в войне 1941-1945 г., то немцы поставили нам только ящики от боеприпасов....
показати весь коментар
10.07.2023 12:34 Відповісти
Такі цифри треба подавати в динаміці... що було пів-року тому, наприклад...
А рік тому газ для німців коштував 3000евро за 1000 кубів, а зараз 750евро...
То може правильно було постачати зброю?
показати весь коментар
10.07.2023 12:37 Відповісти
А ці 38% готові зі зброєю в руках воювати, якщо що?
показати весь коментар
10.07.2023 12:44 Відповісти
а какое количество немцев в случае атаки на Германию готовы защищать свою страну??не поверите 76% готовы оставить это дело кому нибудь другому))
показати весь коментар
10.07.2023 12:49 Відповісти
Війна поставила на місце мізки ще не всім.
показати весь коментар
10.07.2023 12:54 Відповісти
До речі - дійсно, питання "Чи готові Ви особисто захищати Німеччину у разі, якщо Україна не зможе втримати оборону?" непогано було би ставити в подібні опитування!
показати весь коментар
10.07.2023 12:55 Відповісти
І як же ж вони її порахували ту кількість?
показати весь коментар
10.07.2023 12:57 Відповісти
Пані Марта,можливо перед опитуваням уряд Німеччини і дав народу якісь цифри.Мені здається,що треба просто пообіцяти тим 38%, що після закінчення війни-ми їм поверем всю їхню зброю.Хоча б на вагу.От мені цікаво-скільки в Німеччині варта утилізація поломаного автомобіля,чи трактора?
показати весь коментар
10.07.2023 13:47 Відповісти
Від східного до західного кордону України 1200 км. І така ж відстань від західного кордону України до східного кордону Франції. От цікаво, якщо зараз по всій території України може щось прилетіти, то у разі захоплення України кацапами яка частина території Німеччини зможе відчувати себе в повній безпеці?
показати весь коментар
10.07.2023 12:58 Відповісти
Менше зброї - більше німців загине після українців. Тільки дебіли або проплачені падлюки можуть це не визнавати