4234 відвідувача онлайн
2 542 60

88% українських біженців у Польщі планують повернутися додому, - дослідження ООН

біженці

Кожен шостий біженець у Польщі планує повернутися до України упродовж 3 місяців. Загалом повернення планують 88% українців, які знайшли прихисток у сусідній країні.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на РБК-Україна.

В Агентстві ООН у справах біженців дослідили, які перспективи та плани мають біженці з України у Польщі. Опитування проводилося з квітня до травня 2023 року.

Згідно з результатами дослідження, в Україну планують повернутися 88% біженців. Загалом наміри респондентів щодо повернення із Польщі додому такі:

  • 17% – планують повернутися упродовж наступних 3 місяців;
  • 71% мають намір повернутися в майбутньому;
  • 8% – не визначилися;
  • лише 4% опитаних не мають надії на повернення.

Для 93% опитаних важливим фактором для повернення в Україну є безпека. Зокрема, для 79% рішення про повернення залежить від закінчення війни. На рішення 90% впливає відсутність проблем із базовими послугами (освіта, медицина, працевлаштування, електроенергія, вода). Для 52% важливим фактором буде підтримка для повернення та реінтеграції.

Між тим, опитування показало, що 37% біженців вже спілкуються польською мовою. 51% працевлаштовані, 63% живуть на зарплату. 62% біженців орендують житло самостійно, 13% живуть у готелях чи гуртожитках, 11% - у приймаючих родинах.

Топ коментарі
+15
Брехня, з України валять, що аж черги стоять!
Воно й недивно, владі на проблеми людей, я вже не кажу про добробут, наплювати,
людей лише використовують як дармову працю
показати весь коментар
10.07.2023 14:38 Відповісти
+10
Поляки много лет оказывались принимать сирийцев и африканцев
Они счастливы,получив украинцев
И сделают все,чтобы украинцы -образованные
Трудолюбивые
И законопослушный
Остались в Польше
И так будет по всему миру
Получить готовых граждан
В расцвете сил
С их маленькими детьми
Это выигрышд для многих стран Запада
показати весь коментар
10.07.2023 14:27 Відповісти
+10
вся эта статистика полная лабуда))практически все мои знакомые что выехали,с детьми,с мужьями или без не строят планов о возврате))самое главное некоторым банально не куда))во вторых в ближайшее время нет никакой перспективы с обычной работой а то что быдловласть досрочнопобедоноснозакончила войну и начала закручивать гайки которые ничем хорошим не сулят отбивают желание возвращаться и возобновлять хоть какое то движение тут))даже мои дети учатся на перспективу заканчивать образование в ЕС))при зеленском и его легендарной оп Украина просто катастрафически начала терять любую привлекательность кроме как для мародеров и коррупционеров))
показати весь коментар
10.07.2023 14:31 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А какая статистика в Германии?
показати весь коментар
10.07.2023 14:19 Відповісти
В Польші бльшість працюють і дуже багато молоді навчається.І планють там залишитися.
показати весь коментар
10.07.2023 14:21 Відповісти
Тільки повний довпойоп зараз буде працювати і навчатися у польщі, коли відкрита для біженців Британія, США, Німеччина, Нідерланди, Швейцарія, Австрія.
показати весь коментар
10.07.2023 17:26 Відповісти
Ну значить велика кількість довпойопів.
показати весь коментар
10.07.2023 18:29 Відповісти
В 2019-му їх було в Україні 73%
показати весь коментар
10.07.2023 20:06 Відповісти
А зараз під 80 відсотків.
показати весь коментар
10.07.2023 21:39 Відповісти
Файні новини з Молдови!

"...Глава СИБ (Служба информации и безопасности) Александр Мустяцэ рассказал, что им удалось ликвидировать агентурную сеть, причастную к государственной измене и шпионаже.

Приводим коротко:

🔴Правоохранители завершили и передали в суд уголовное дело о государственной измене и шпионаже, возбужденное в отношении группы лиц, подготовленных для дестабилизации ситуации в Молдове.

*Начиная с 2020 года граждане Российской Федерации под руководством ФСБ России выявляли и вербовали молдавских граждан, образуя таким образом агентурную сеть в Молдове. Их цель - повлиять на политические процессы в Молдове.

🔴Российская Федерация по незаконным каналам перенаправила 500 тысяч долларов на осуществление этой деятельности в Молдове.

🔴Один человек находится под стражей. Если его вина будет доказана, то ему грозит от 12 до 20 лет...."
показати весь коментар
10.07.2023 14:24 Відповісти
Поляки много лет оказывались принимать сирийцев и африканцев
Они счастливы,получив украинцев
И сделают все,чтобы украинцы -образованные
Трудолюбивые
И законопослушный
Остались в Польше
И так будет по всему миру
Получить готовых граждан
В расцвете сил
С их маленькими детьми
Это выигрышд для многих стран Запада
показати весь коментар
10.07.2023 14:27 Відповісти
Вы ошибаетесь
Поляки,пройдя через советскую оккупаци
Относятся ко всему русскому плохо
Русские приехали жить в Чехию. Германию.Британию
А вот в Польше их очень мало
И шансов у пророссийских партий нет
И не будет
Сколько бы денег туда туда не вливалось
Русские для поляков - это беда
Поляки выучили историю хорошо
показати весь коментар
10.07.2023 15:09 Відповісти
Ти не розбираєшся у темі і пишеш хєрню. Це не проросійські партії. Це праві популісти. Ті які за польський шовінізм. Вони вважають Львів - польським. Вони проти абортів, проти українських біженців і гастербайтерів. Саме ці ****** знищували братські могили українців тощо.
показати весь коментар
10.07.2023 17:30 Відповісти
Wojciech Olszański, Grzegorz *****, Sławomir Mentzen, Janusz Korwin-Mikke, Krzysztof Bosak - погуглите.
показати весь коментар
11.07.2023 15:43 Відповісти
вся эта статистика полная лабуда))практически все мои знакомые что выехали,с детьми,с мужьями или без не строят планов о возврате))самое главное некоторым банально не куда))во вторых в ближайшее время нет никакой перспективы с обычной работой а то что быдловласть досрочнопобедоноснозакончила войну и начала закручивать гайки которые ничем хорошим не сулят отбивают желание возвращаться и возобновлять хоть какое то движение тут))даже мои дети учатся на перспективу заканчивать образование в ЕС))при зеленском и его легендарной оп Украина просто катастрафически начала терять любую привлекательность кроме как для мародеров и коррупционеров))
показати весь коментар
10.07.2023 14:31 Відповісти
и многие мужики готовы ехать в след за семьями))меня чесно говоря уже з@**** вся эта реформация страны за последние 30 лет))которая всякий раз стремиться пробить дно))
показати весь коментар
10.07.2023 14:32 Відповісти
Так, а навіщо ти голосував за зека і клоуна?
До речі, а польща хіба не проводила реформи?
показати весь коментар
10.07.2023 17:31 Відповісти
Брехня, з України валять, що аж черги стоять!
Воно й недивно, владі на проблеми людей, я вже не кажу про добробут, наплювати,
людей лише використовують як дармову працю
показати весь коментар
10.07.2023 14:38 Відповісти
Хто валить? Для чоловіків закриті кордони?
показати весь коментар
10.07.2023 17:34 Відповісти
Закінчиться війна ,відкриються кордони і чоловіки повалять ,залишаться хіба що пенсіонери ,в яких немає дітей.
показати весь коментар
10.07.2023 17:41 Відповісти
Війна може не закінчитися. Ти не думав про це?
показати весь коментар
10.07.2023 17:53 Відповісти
Якщо в тебе все Super Gut іди на фронт і воюй ,а то ви диванні псевдопатріоти всіх задовбали.
показати весь коментар
10.07.2023 18:11 Відповісти
Так тобі треба втікати з країни аби мити польські дупи. Давай вперед, посилюй контраступ.
показати весь коментар
10.07.2023 18:22 Відповісти
Ну то будуть проривати кордони.Всіх не можливо змусити воювати і жити якщо довго війна затягнеться,теж стане практично не можливо великій кількості людей.
показати весь коментар
10.07.2023 18:32 Відповісти
Сосати будуть проривним чином🤣🤣🤣
показати весь коментар
10.07.2023 18:46 Відповісти
Ну час покаже.
показати весь коментар
10.07.2023 19:39 Відповісти
Час уже показав, що ті хто виходили на протести до 24.02.2022, зараз або на фронті або в землі. А та сцикота яка поховалася за бабськими спідницями на вуличні протести не здатна. Лише нити у інтернеті.
показати весь коментар
10.07.2023 20:04 Відповісти
Є дуже ярі прихильники Зеленського але воюють і не були на протестах.Подивися скільки взагалі військових звеличують Зеленського.Так що час ще нічого не показав.
показати весь коментар
10.07.2023 21:46 Відповісти
Не уверена
Вписаться в чужой мир непросто
Женщинам это,как правило,удается легче
Они более гибкие
Мало того - после нескольких лет разлуки
Многие мужчины в Украине найдут других женщин
А уехавшие женщины найдут западных мужчин
Война может укрепить семью,которая была крепкой
И наоборот - разрушить то,что лишь казалось семьей
Таких примеров сегодня- много
показати весь коментар
10.07.2023 18:16 Відповісти
Канєшно жєнщінє впісатся прощє: раставіла ногі - і уже местная. Тут багато мізків непотрібно.
показати весь коментар
10.07.2023 18:48 Відповісти
показати весь коментар
10.07.2023 14:41 Відповісти
Новина яка не є втішною для влади в Україні.Польша щоб заохотити українців підняла мінімальну зарплату до еквіваленту до нашої 6700 грн 25 000 грн. Кріпацтво в Україні яке процвітає під загрозою. Бо ті хто ще має волю може показати нашим чиновникам-мафіозі дулю і виїхати з цієї гарної але злиденної землі де не має ані правди ані долі. Як тільки закінчиться війна і військовий стан буде нова величезна хвиля іміграції з країни чоловіків.
показати весь коментар
10.07.2023 14:42 Відповісти
Не треба брехати. Це не польща заохочує українців, це у польщі інфляція 18% (в Україні 35%). Ціни за рік дуже істотно зросли. Тому вони і піднімають зарплати, щоб свої не роз'їхалися по німеччинам, даніям, норвегіям, де зарплати на €1000-1500 вищі.
показати весь коментар
10.07.2023 17:38 Відповісти
Так в уУкраїні тільки вартість електроенергії виросла майже в 2 рази ,а пенсії і зарплати виросли на кілька сотень.
показати весь коментар
10.07.2023 17:43 Відповісти
Нагадай мені країну, на території якої йшла війна і підвищувались зарплати і пенсії.
показати весь коментар
10.07.2023 17:50 Відповісти
Нагадай мені країну ,де під час війни процвітає корупція ,і де наша бидлоеліта продовжує збагачуватись ,а більшість населення стрімко біднішає.
показати весь коментар
10.07.2023 17:58 Відповісти
Нагадай мені країну, яка під час війни, обрала клоуна президентом. Чи у вас довпойопів 73% абсолютно ніякого причинно-наслідкового зв'язку між вашим вибором по-приколу і тією хєрнею, яка зараз в країні?
показати весь коментар
10.07.2023 18:24 Відповісти
А ніколи не був ні зєлєботом ,ні порохоботом ,і не голосував за жодндного з них мені обидва огидні.
показати весь коментар
10.07.2023 18:45 Відповісти
Какая разніца, хоть паржом. Тепер твій зоряний час - ржати.
показати весь коментар
10.07.2023 18:49 Відповісти
Іди ти слідом за русскім караблем !
показати весь коментар
10.07.2023 18:52 Відповісти
Судя по этой статистике война будет продолжатся. Европа потавила себе планку - 70 процентов беженцев должны остаться. А тут около 80 планируют вернутся домой!!!! Значит нужно еще время. В цивилизованном мире уже давно поняли, что главную ценность для государства представляют не земли и территории, а люди!!!!! И наши люди качественно лучше условных сирийцев или африканцев.
показати весь коментар
10.07.2023 14:43 Відповісти
Де Європа поставила собі планку? В тих же Нідерландах минулого тижня коаліція в парламенті розвалилася, бо місцеві вже не хочуть приймати біженців з країн де іде війна. Британці також не збираються залишати наших біженців.

І просто білі люди у розвинених країнах нікому не потрібні, потрібні висококваліфіковані професіонали. А у них і до війни не було проблем з переїздом у будь-яку країну Заходу.
показати весь коментар
10.07.2023 17:48 Відповісти
Це ті самі 88% що піддержують Зелю. Така статістіка останній час !
показати весь коментар
10.07.2023 14:43 Відповісти
Україну накриє не яма яка вже є а демографічна прірва бо ця влада яка з часів незалежності Украни робила все щоб з 51 000 000 громадян довести до 20 000 000 за часи свого правління. Іде страшна війна з рашистами і це заслуга влади яка обезброїла та зраджувала Україну. Війна іде повномаштабна і десятки а може і сотні тисяч чоловіків загинули і гинуть в пеклі війни а сотні тисяч важкопоранених та калік. А скільки буде тих хто психічноналомлений вернеться до дому.Міліони жінок і дітей виїхали за межі України і величезний процент їх не захочуть повертатись в країну де існує кріпацтво та несправедливість покращуючи генофонд других держав. Це прірва для існування держави. При владі де існує величезна коруція і мафія не має в простих громадян життя.Шлях в тупик !
показати весь коментар
10.07.2023 14:44 Відповісти
Нація сама обирала таку владу. Значить - почесна премія Дарвіна мудрому наріду і зникнення.
показати весь коментар
10.07.2023 14:51 Відповісти
Ти ідіот-панікер. Оглянись навколо, вже два-три покоління українських сімей мають по одній, максимум дві дитини. Хоч раніше у сім'ях було по 3-5 дітей. Звідки буде демографічне зростання в Україні?
показати весь коментар
10.07.2023 17:47 Відповісти
Населення України на 1 січня 1993 року складало 52 244 тис чоловік ,але потім почались " радикальні ринкові реформи ",а фактично дерибан державної власності і збагачення олігархів та іншої мерзоти ,а чисельність населення України почалось стрімко знижуватись,от імаємо тещо маємо .
показати весь коментар
10.07.2023 17:54 Відповісти
Навіщо ти пишеш хєрню знову? Коли в сім'ї на двох батьків народжується одна дитина, то населення країни іде в мінус. В рамках 30+ років, мінус іде на мільйони.
показати весь коментар
10.07.2023 17:56 Відповісти
Так і за совітів ( 60-80 роки ) народжуваність в тодішній УССР і приріст населення були однією з найнижчих у совдепії , і в міських сім"ях народжували теж по 1, максимум 2 дитини ,ти не жив при совітах ,а я жив і краще за тебе знаю як тоді жили.
показати весь коментар
10.07.2023 18:06 Відповісти
Що за хєрню ти знову пишеш? У мене в класі, із 30 учнів, десь у 2-3 чоловік не було братів і сестер, у всіх інших було мінімум по одному. І це покоління народжене у 70-х на початку 80-х. І це Київ. У селах скільки не був то там стабільно по 2-3 дитини.
показати весь коментар
10.07.2023 18:53 Відповісти
А скільки тобі років ? Мені 53 ,так що я старший за тебе .
показати весь коментар
10.07.2023 19:03 Відповісти
Так це не значить, що розумніше😁
показати весь коментар
10.07.2023 19:55 Відповісти
Ти в нас один розумний ,а всі інші -дурні , про що можна говорити з людиною в якої манія величі ?
показати весь коментар
10.07.2023 20:16 Відповісти
Дурні чи що ?
показати весь коментар
10.07.2023 17:13 Відповісти
Хіба про людей хтось думає?
В Україні навіть немає можливості побудувати собі житло, щоб тебе не ошукали, причому за допомогою навмисної бездіяльності, високопосадовців.
Тільки по Києву близько 200 недобудов, президенту як гаранту це чудово відомо, бо до нього як і до Мінрегіон, Кабміну КМДА, Кличко, Шуляк, вже багато років звертаються тисячі людей які сплатили і за квартири і ПДВ посять врегулювати ситуацію та навести лад в будівельній галузі, але звернення тисяч громадян багато років просто ігноруються
То є велике питання, де жити українцям?

https://www.facebook.com/groups/561517177370557/
показати весь коментар
10.07.2023 18:41 Відповісти
чому ошукані купляли житло у забудовників, які не мали дозвільних документів?
показати весь коментар
10.07.2023 20:01 Відповісти
У тебе питання до покупців?? До контролюючих органів, посадовців, поліції в тебе питань немає?
показати весь коментар
10.07.2023 20:12 Відповісти
Не має сенсу кричати вовк 🐺🐺.
Життя існує там, де ж можливості.
Їх тут давно не має. Тож, не робіть з нашими вухами насилля!
показати весь коментар
10.07.2023 22:49 Відповісти