6498 відвідувачів онлайн

У разі теракту на ЗАЕС Росія не уникне відповідальності, - Держдеп

аес,запорізька

США попередили російську владу про неминучі наслідки у разі створення катастрофи на Запорізькій АЕС.

 Про це заявив  речник Державного департаменту США Меттью Міллер, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Російське керівництво має ретельно подумати, чи хоче воно ризикнути створенням ядерної катастрофи, бо якщо це станеться, міжнародна спільнота абсолютно точно притягне Росію до відповідальності", - зауважив представник зовнішньополітичного відомства США.

Він також підтвердив, що в Вашингтоні уважно стежать за розвитком подій навколо ЗАЕС.

"Ми вважаємо, що Міжнародне агентство з атомної енергії (МАГАТЕ) повинно мати повний доступ до всіх частин АЕС, і Росія повинна сприяти цьому на місці",- зазначив представник Держдепартаменту США.

Топ коментарі
+11
"Якщо ви це зробите, ми не знаємо, що вам за це зробимо".
показати весь коментар
11.07.2023 08:00 Відповісти
+10
Якої відповідальності? 12 пакету бестолкових санкцій?
показати весь коментар
11.07.2023 08:01 Відповісти
+8
А що ви кацапам зробите? Чергову дуууже глииибооокуууу стурбованість оголосите!
показати весь коментар
11.07.2023 08:18 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
"Якщо ви це зробите, ми не знаємо, що вам за це зробимо".
показати весь коментар
11.07.2023 08:00 Відповісти
Якої відповідальності? 12 пакету бестолкових санкцій?
показати весь коментар
11.07.2023 08:01 Відповісти
Але, судячи по курсу валюти московії, не такі вони уже і безтолкові
показати весь коментар
11.07.2023 08:06 Відповісти
Укус комара
показати весь коментар
11.07.2023 10:12 Відповісти
рашка стурбувалась ?
показати весь коментар
11.07.2023 08:01 Відповісти
Пуйло тихенько посміявся над стурбованістю держдепу.
показати весь коментар
11.07.2023 08:10 Відповісти
А що ви кацапам зробите? Чергову дуууже глииибооокуууу стурбованість оголосите!
показати весь коментар
11.07.2023 08:18 Відповісти
Випустять на них хмару бойових комарів.
показати весь коментар
11.07.2023 08:24 Відповісти
Ну так, ми зрозуміли. За підрив Каховської ГЕС кацапи вже відповіли...
показати весь коментар
11.07.2023 08:29 Відповісти
Цікаво якось... В разі теракту на ЗАЕС, мордор не уникне відповідальності, а за повномасштабну війну, ракетні обстріли, вбивства мирних громадян, теракт на Каховській ГЕС, значить уникне ???
показати весь коментар
11.07.2023 08:38 Відповісти
тому що радiоактивна хмара полетить на територiю НАТО!
показати весь коментар
11.07.2023 19:22 Відповісти
Хіба що на х.. солі насиплять імпотентні міжнародні організації.
показати весь коментар
11.07.2023 08:45 Відповісти
Що, шанель заборонить купляти біжутерію расцеянкам?
показати весь коментар
11.07.2023 08:48 Відповісти
Уникла за збитий боїнг, за каховську плотину, уникне і за ЗАЕС. Ви там всі або ссикливі, або корумповані
показати весь коментар
11.07.2023 08:57 Відповісти
І ссикливі, і корумповані. Нажаль.
показати весь коментар
11.07.2023 10:49 Відповісти
На жаль таких пустих заяв чимало і саме вони призвели до того що ми боремось за світ віддаючи життя наших громадян! Підорафія повинна бути стерта з лиця землі, щоб у майбутньому нікому і в голову не прийшло порушувати правила!
показати весь коментар
11.07.2023 09:51 Відповісти
Україна не зможе самотужки знищити мордор. А іншим на це начхати. Не їхніх же громадян вбивають. Не їхні країни руйнують.
показати весь коментар
11.07.2023 10:51 Відповісти
American senators said that if the nuclear station explodes, they will destroy Russian military leaders: https://www.c-span.org/video/?528936-1/senators-graham-blumenthal-news-conference-russian-nuclear-threats Senators Graham and Blumenthal News Conference on Russian Nuclear Threats | C-SPAN.org