9624 відвідувача онлайн
3 467 20

ЗСУ ведуть наступ північніше та південніше міста Бахмут, - Генштаб

війна,зсу

Сили оборони продовжують ведення наступальної операції на Мелітопольському, Бердянському та Бахмутському напрямках.

Про це повідомив  речник Генерального штабу Збройних Сил України Андрій Ковальов,  інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Military Media Center.

"На Бахмутському напрямку наші війська продовжують вести наступальні дії північніше та південніше міста Бахмут", - сказав речник.

Українські воїни закріплюються на до досягнутих рубежах, завдають вогневого ураження артилерією по виявлених цілях противника.

"Ворог чинить потужний опір, здійснює переміщення підрозділів та військ, активно застосовує резерви", - додав Ковальов. 

Топ коментарі
+14
Сили вам і здоров'я наші Козаки і Захисники. Москальський сатанат обов'язково буде знищений.
показати весь коментар
11.07.2023 08:58 Відповісти
+11
Приєднуюсь до Побажань!, та СлаваУкраїні!!!,
показати весь коментар
11.07.2023 09:03 Відповісти
+9


RoksolanaКрымUA

@RoksolanaKrim

Доброго ранку Джанкой,Джанкойський район Сьогодні вночі,десь 00-50 чув дуже-дуже гучні вибихи Десь район Победного.Приблизно Хати підстрибували,окна вилітали Дамбілі наші.Схоже,шо вдало
показати весь коментар
11.07.2023 09:17 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сили вам і здоров'я наші Козаки і Захисники. Москальський сатанат обов'язково буде знищений.
показати весь коментар
11.07.2023 08:58 Відповісти
Приєднуюсь до Побажань!, та СлаваУкраїні!!!,
показати весь коментар
11.07.2023 09:03 Відповісти


RoksolanaКрымUA

@RoksolanaKrim

Доброго ранку Джанкой,Джанкойський район Сьогодні вночі,десь 00-50 чув дуже-дуже гучні вибихи Десь район Победного.Приблизно Хати підстрибували,окна вилітали Дамбілі наші.Схоже,шо вдало
показати весь коментар
11.07.2023 09:17 Відповісти
Так що, Бахмут в котлі? Хтось поясніть, бо я в армії не служив
показати весь коментар
11.07.2023 08:59 Відповісти
Там ще до котла як до антарктіди
показати весь коментар
11.07.2023 09:06 Відповісти
Сьогоднішній лапоть воює тут як його друга армія.
показати весь коментар
11.07.2023 09:16 Відповісти
С швабры на бутылку, и кувалдой шлеп, возрадуйся **********
показати весь коментар
11.07.2023 09:16 Відповісти
Рюске сволочь-ты уже Киев за 3дня взяла?))
показати весь коментар
11.07.2023 09:20 Відповісти
Ща он тебя анигилирует))
показати весь коментар
11.07.2023 09:24 Відповісти
так ты свинорылый ******** вновь же вылезешь - а так тебе по губам здесь уже поводили...!
показати весь коментар
11.07.2023 09:24 Відповісти
Своє нарєчіє запхни в сраку.
показати весь коментар
11.07.2023 09:32 Відповісти
Мухоморів пережрав, рєпоєд?
показати весь коментар
11.07.2023 09:32 Відповісти
Зараз є можливість нагнати упущене. Щоб дурні питання не ставити.
показати весь коментар
11.07.2023 09:20 Відповісти
Артой контролируется Бахмут и подходы к нему, армия силами пехоты с поддержкой бронетехники закрывают выход из котла.
показати весь коментар
11.07.2023 09:22 Відповісти
Пропонувати кацапському боту вступити в ЗСУ, то вже лишнє.
показати весь коментар
11.07.2023 10:14 Відповісти