9109 відвідувачів онлайн

У кінцевій заяві саміту НАТО немає графіка щодо вступу України до Альянсу, - глава МЗС Угорщини Сіярто

сійярто

Глава МЗС Угорщини Петер Сіярто повідомив, що у заключній заяві НАТО на саміті у Вільнюсі не зазначається конкретний графік вступу України до Альянсу.

Про це пише Reuters, передає Цензор.НЕТ.

Як зазначається, міністр закордонних справ Угорщини Петер Сіярто заявив у вівторок, що в запропонованій заключній заяві саміту НАТО у Вільнюсі немає конкретного графіка вступу України до Альянсу.

Водночас додаткових деталей Reuters щодо цього не наводить.

Нагадаємо, що саміт НАТО у Вільнюсі відбудеться 11-12 липня. 

Топ коментарі
+14
А є там графік слідування ******* за расейськім ваеннім караблем?
показати весь коментар
11.07.2023 13:11 Відповісти
+11
Мадярам не місце в НАТО, кацапські *******
показати весь коментар
11.07.2023 13:12 Відповісти
+7
передайте мадярам
показати весь коментар
11.07.2023 13:13 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А є там графік слідування ******* за расейськім ваеннім караблем?
показати весь коментар
11.07.2023 13:11 Відповісти
Мадярам не місце в НАТО, кацапські *******
показати весь коментар
11.07.2023 13:12 Відповісти
передайте мадярам
показати весь коментар
11.07.2023 13:13 Відповісти
Собака скавчить, а караван і далі йде...
показати весь коментар
11.07.2023 13:13 Відповісти
показати весь коментар
11.07.2023 13:14 Відповісти
О, Скабєєв , давно не бачились. Йому треба частіше голитись.
І мити все, що важливе, для настоящєй мужской дружби і сємєйной любві.
показати весь коментар
11.07.2023 14:14 Відповісти
вилізло,гівно мадярске!,
показати весь коментар
11.07.2023 13:14 Відповісти
А цей кідар вже радісний бігає. ************ мадярська.
показати весь коментар
11.07.2023 13:14 Відповісти
А у зелені є графік. Вони вважають що ми майже в НАТІ.
показати весь коментар
11.07.2023 13:14 Відповісти
коли ми будемо в НАТО, то вас уральських циган звідти виженуть слідом за хЙлом
показати весь коментар
11.07.2023 13:14 Відповісти
А ***** хтів шоб було?
показати весь коментар
11.07.2023 13:15 Відповісти
Угорец слил то, что и так известно.

Зачем Украина альянсу, если яйца по 17 грн., и никто не виноват?

Такое только у кацапов. И ещё в одной стране.

Но ругаем угорцев))
показати весь коментар
11.07.2023 13:15 Відповісти
да нафиг нам это нато если мы победим , а если проиграем то и нато нам не нужно. коре доят украину как хотят
показати весь коментар
11.07.2023 13:15 Відповісти
карло,вы-кацапы,точно проиграете,а мы-будем в НАТО и ЕС,так что обтекай и ползи домой,водки-нет.
показати весь коментар
11.07.2023 13:23 Відповісти
іди лікуйся Вася
показати весь коментар
11.07.2023 13:24 Відповісти
?????????????? Це тобі )(уйло на вушко наспівало?! І хто ж гарантує відсутність повторення спроб Московії (т.з. "роССії") напасти на Україну у майбутньому?! Вже були такими "переконаними" у безпеці після 1994-го "АЖ" по 2014-й!!!
показати весь коментар
11.07.2023 13:24 Відповісти
Цей мудак тут до чого?
показати весь коментар
11.07.2023 13:16 Відповісти
Угорців потрібно гнати із НАТО та ЄС , бо цим шавкам кремля ,
місце в тайожному союзі 😡
показати весь коментар
11.07.2023 13:16 Відповісти
Бо це, НАСПРАВДІ, їх історична батьківщина, десь на теренах Московського князівства, а можливо й східніше!!!
показати весь коментар
11.07.2023 13:28 Відповісти
То в тебе нема,дурень... А в нас є...
показати весь коментар
11.07.2023 13:18 Відповісти
Сама гарна новина для Угорщини -- дожились .
показати весь коментар
11.07.2023 13:18 Відповісти
Угорцам дали повод позлорадствовать.
НАТО это такая же говорильня как ООН.
показати весь коментар
11.07.2023 13:20 Відповісти
О петушок закукарекал. Среди больших дядей, что-то оно не кричит свои стандартные - "мы не разрешим, мы не допустим", тихонько в уголку стоит и обтекает.
показати весь коментар
11.07.2023 13:21 Відповісти
І дуже добре що немає графіку та окресленого часу, бо тоді ніхто не зможе сказати що приймання до НАТО відбулось завчасно!
показати весь коментар
11.07.2023 13:22 Відповісти
Графік можна будувати при наявності точки відліку. В цьому випадку їх дві: закінчення війни (я сподіваюсь всі вже зрозуміли, що під час активних бойових дій НАТО нам не світить) і виконання рекомендацій щодо проведення демократичних реформ. І якщо перша умова залежить від ЗСУ, постачання озброєнь, військової техніки, снарядів і споміжного обладнання (з чим нам активно допомагає "Захід"), то друга - цілком від дій влади. А дії свідчать про те, що ні в НАТО, ні в ЄС їм зовсім не хочеться.
Ось так і живем: влада язиком ляпає про рух до ЄС та НАТО, а діями створює "біг на місці" або взагалі рух у зворотньому напрямку.
показати весь коментар
11.07.2023 13:23 Відповісти
Йде інформація що ці самі вимоги по реформах можуть скасувати, щоб відбулось усе якнайшвидше. І саме ця поступка Зеленському мене непокоїть!!!
показати весь коментар
11.07.2023 13:30 Відповісти
На мою думку, вони прорахували це і будуть тягти час до проведення виборів і (сподіваюсь) зміни влади. Їм не потрібні в альянсі ще одні орбани-сіярти і купа зрадників зі списку, який привозив Директор ЦРУ...
показати весь коментар
11.07.2023 13:46 Відповісти
Знову ця кацапська членомийка вилізла...
Хто тебе, чмо обісране, питає?
показати весь коментар
11.07.2023 13:29 Відповісти
Уверен, что скоро появиться график выхода вЯликАй ********* из НАТО. И из ЕС.
показати весь коментар
11.07.2023 13:29 Відповісти
Сіярто набурмосений і ображений - отже, не все так погано.
показати весь коментар
11.07.2023 14:16 Відповісти
Рапортує *****...

Ну так він НИНІ (в момент вирішення, коли Україна стане членом НАТО) нічого там не вирішує... Він може тільки озвучити, що вирішили дорослі дяді в НАТО...