10253 відвідувача онлайн
19 050 41

На фронті загинула бойова медикиня зі Львова Наталія Депа

наталія,депа

У боях за Україну загинула львів’янка, бойовий медик 218 окремого батальйону 125 бригади ТрО ЗСУ Наталія Депа.

Про це повідомив голова ГО "Варта1" Ігор Зінкевич, пише Цензор.НЕТ.

Жінка загинула в зоні бойових дій, виконуючи обов’язок бойового медика батальйону.

У мирному житті Наталія була власницею Центру косметології та лазерної епіляції. З початком повномасштабного вторгнення пішла добровольцем на фронт разом з батьком та рідним братом.

Інформацію про загибель підтвердили брат і батько Наталії.

"Вибач, що був не дуже хорошим братом. Вибач, що часто творив різні погані речі, вибач, що багато чого не сказав. Ти назавжди в моєму серці, моя любима сестричка", - написав брат загиблої Іван Депа.

Відомо також, що Наталія активно займалась волонтерством. На своїй сторінці вона оголошувала збори для потреб медиків та військових, закуповувала дрони Mavic та інші необхідні речі для фронту.

Про чин похорону буде повідомлено згодом.

На фронті загинула бойова медикиня зі Львова Наталія Депа 01

На фронті загинула бойова медикиня зі Львова Наталія Депа 02

Топ коментарі
+50
який жаль. Яка гарна і молода. Низький уклін тобі, дівчинко. Царство небесне
показати весь коментар
11.07.2023 14:24 Відповісти
+31
Герої не вмирають!
показати весь коментар
11.07.2023 14:22 Відповісти
+31
показати весь коментар
11.07.2023 14:34 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А те, що загинуло декілька медиків - то нікому не цікаво, пишемо лише про медикинь...
показати весь коментар
11.07.2023 14:15 Відповісти
кількість втрат засекречено, тому дають поодиноку інформацію
показати весь коментар
11.07.2023 14:17 Відповісти
Царство небесне
показати весь коментар
11.07.2023 14:44 Відповісти
Вибачте, аде кащики дійсно придумали російські пропагандони для приниження української. Про російський акцент у багатьох ведучих на ТБ я згоден. Але це проблема багаторічного засилля російської на наших теренах. Тому маємо мацковське акання в українських словах. Згадую Тимошенко чомусь. ВАНА цим особливо відзначилась.
показати весь коментар
11.07.2023 15:35 Відповісти
Мені здається, що оці всі дурнуваті нововведення не що інше, як "впровадження" до своїх нікчемних дисертацій філолухів, що мають сватів-братів десь в міністерствах. Але не розумію, чому так покірно оце все приймають і виконують журналісти, ведучі, невже вся армія мовознавців так безропотно, без дискусій це сприйняла? Щодо "фемінітивів" в назвах посад, звань - мені здається це навпаки, якесь підкреслення статевої ознаки, що "це жінка", хоча в нас вже давно нікого не здивуєш успішністю жінок на різних посадах. Дико звучить "капітанка", і взагалі, я не мовознвавець, не філолог, але мені здається, додавання зайвих одного-двох складів "математикиня", "аналітикиня" якось обтяжує, загромаджує мову, яку завжди називали "співучою".
показати весь коментар
11.07.2023 15:51 Відповісти
------
"медикиня , осьвітяни,кащик не вмирущий та інше придумали
----
дітки-мажори котрих влаштували по блату на гарну роботу
...
які і вчилися в російськомовних вузах або за кордоном котрі і вдома
..
разгаварівают па русскі..
..
а Українську Мову вчать як іноземну - по словниках..
....

А філологи та мовознавці пішли торгувати на базар
..
Спочатку розпродали домашні бібліотеки - щоб вижити
..
А потім хто куди..
...
А нувориші з елтних сімей тільки з них сміялися..
..
А при Кучмі та Кравчукові було не філології , а при послідуючих
..
"президентах"...тим більше...
...
показати весь коментар
11.07.2023 17:23 Відповісти
Бачте, війни завжди були справою чоловіків. Тому, коли гине жінка, її жальче...
показати весь коментар
11.07.2023 14:27 Відповісти
А як же так? Жінки ж начебто воюють не гірше за чоловіків, "День захистників Вітчизни" перейменовано на "День захисників та захисниць Вітчизни", Зеленський у кожній промові говорить "захисники та захисниці"... Чому когось більше шкода, а когось менше?
показати весь коментар
11.07.2023 14:34 Відповісти
Ну... Знайшли авторитета --- Зеленського, простигосподи...

Відповідь моя проста: Всі знають Жанну д'Арк. Хто назве без Вікі хоча б 5 воїнів її часів?
показати весь коментар
11.07.2023 14:39 Відповісти
Так постать була неординарна тому і знають. Ще Чорний принц у цій війні займає десь таке місце, тобто місце особистості яка мала вплив на хід війни, але на то він і принц.
показати весь коментар
11.07.2023 14:46 Відповісти
На жаль, не знаю, як закінчив Чорний принц... але питання --- якщо він загинув би у тій війні , про нього теж би 600 років пам'ятали та жалкували??
показати весь коментар
11.07.2023 14:53 Відповісти
Я не в курсі як його памятають в Англії. Але я точно знаю що наше відношення до Жани( наше це те яке іде з союзу) будувалось саме на її смерті на вогні від рук тих кому вона допомогла залишитись при владі. Гарно показувалась несправедливість феодального світу який переріс в капіталізм. А як там у Франції я хз.
показати весь коментар
11.07.2023 15:04 Відповісти
Після Вашого запитання:

"Чому когось більше шкода, а когось менше?" виникає і в мене питання:
А Ви справді чоловік??
показати весь коментар
11.07.2023 14:42 Відповісти
Звичайно ні, "справжній чоловік" повинен у всьому поступатися жінкам і мовчки підкорятися, безумовно ставити своє життя нижче за жіноче.
-------------------------------------------------------------------------------------
Є маніпуляція "справжній чоловік". "Справжніми" жінки називають тих чоловіків, які роблять те, що вигідно жінкам. Державі це теж вигідно, тому вона заохочує подібні маніпуляції.
показати весь коментар
11.07.2023 16:48 Відповісти
Зрозумів... Зрозумів те, що в Вас ніколи не було справжніх жінок. А так... ширпотреб.

Виходячи з Ваших коментів, навіть не дивуюсь. Таких як Ви --- нормальні жінки обходять стороною.
показати весь коментар
11.07.2023 20:47 Відповісти
Головне що ти не загинув. Поки.
показати весь коментар
11.07.2023 14:42 Відповісти
Тобі того ж, навзаєм.
показати весь коментар
11.07.2023 16:52 Відповісти
Пишуть про усіх, був кардіолог тут. Я пам'ятаю кожного і кожну,щоб висловити свою біль і смуток. Мій племінник між ними, також воює і рятує
показати весь коментар
11.07.2023 14:57 Відповісти
Герої не вмирають!
показати весь коментар
11.07.2023 14:22 Відповісти
Помстимося! Вічна слава!!!
показати весь коментар
11.07.2023 14:24 Відповісти
Ну от це "Помстимося! " вже дійсно приводить до нерового зриву. Хто помститься? Ти Дение, сиячи на дивані з лаптопом на колінах? Якщо не йдеш мстити на фронт, о не пиши про те, чого ти особисто сам не зробиш.
показати весь коментар
11.07.2023 14:43 Відповісти
Такі ******* повторяти "помстимося,переможемо,звільнимо" і так далі
показати весь коментар
11.07.2023 14:56 Відповісти
який жаль. Яка гарна і молода. Низький уклін тобі, дівчинко. Царство небесне
показати весь коментар
11.07.2023 14:24 Відповісти
Вы либо про всех пишите, либо не пишите вообще!!! по каким принципам они выбирают кого публиковать а кого нет?!
показати весь коментар
11.07.2023 14:24 Відповісти
Оні це хто?
показати весь коментар
11.07.2023 14:34 Відповісти
Вимальовується два варіанти :
1 Звичайно ж, євреї.))
2. "Мировое правительство!", що в принципі, одне й теж..)
показати весь коментар
11.07.2023 15:03 Відповісти
---
царство Небесне та Вічна Слава
....
показати весь коментар
11.07.2023 14:24 Відповісти
😭
показати весь коментар
11.07.2023 14:26 Відповісти
Гарна людина була, з великим серцем.
показати весь коментар
11.07.2023 14:30 Відповісти
показати весь коментар
11.07.2023 14:34 Відповісти
Царство небесне і земля пухом😰
показати весь коментар
11.07.2023 14:50 Відповісти
показати весь коментар
11.07.2023 14:55 Відповісти
Щиро бажаю вбивцям цієї жінки горя, всіляких негараздів аж до 4-го коліна. Хай буде проклятий весь їхній кацапський рід . Гарна була жінка. Патріотка.
показати весь коментар
11.07.2023 15:22 Відповісти
До сьомого коліна!!!
показати весь коментар
11.07.2023 20:05 Відповісти
R.I.P.
показати весь коментар
11.07.2023 16:35 Відповісти
Какой светлый образ.Светлая память!
показати весь коментар
11.07.2023 17:53 Відповісти
Не бойова медикиня, а бойовий медик. Не синоптикиня, а синоптик. Не директориня, а директор і т.д. Боже що ви робите з українською мовою?! Досить її каверкати. Ще зі школи відомо що деякі слова/професії не змінюють свій рід не залежно від того хто на посаді, чоловік або жінка. Ви ж каверкаєте ці мову вже як завгодно і видаєтє нібито це нормальна мова і мов так розмовляють давно. Але ні! Це не так!

Аж дивитись бридко
показати весь коментар
11.07.2023 23:59 Відповісти