5733 відвідувача онлайн

НАТО прибрало ПДЧ із вимог до України щодо майбутнього членства, - Столтенберг

столтенберг

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг заявляє, що союзники погодилися прибрати виконання Україною Плану дій щодо членства.

Про це він повідомив на пресконференції, яка відбулася після завершення засідання глав держав і урядів країн-членів НАТО, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"Ми підтвердили, що Україна буде членом НАТО, і погодилися прибрати вимогу про План дій щодо членства. Це змінить український шлях до членства - з процесу, який складається з двох кроків, на процес одного кроку", - сказав Столтенберг.

"Ми також ясно дали зрозуміти, що направимо Україні запрошення вступити до НАТО, коли союзники погодяться і коли дозволять умови", - сказав генсек Альянсу.

Топ коментарі
+12
Україна отримає запрошення до НАТО, коли «погодяться усі союзники і будуть виконані умови»

доведеться працювати, блазні
показати весь коментар
11.07.2023 18:35 Відповісти
+9
Іншими словами - як тільки позбавитесь кремлівських "кротів" і перестанете красти, так зразу і приймемо вас до НАТО.
показати весь коментар
11.07.2023 18:36 Відповісти
+6
А чи сильно хоче в НАТО теперішня влада ,невже почали не на словах боротись з корупцію ,очистили владу від російських кротів ,провели справедливу суддову реформу ?
показати весь коментар
11.07.2023 18:48 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Україна отримає запрошення до НАТО, коли «погодяться усі союзники і будуть виконані умови»

доведеться працювати, блазні
показати весь коментар
11.07.2023 18:35 Відповісти
Іншими словами - як тільки позбавитесь кремлівських "кротів" і перестанете красти, так зразу і приймемо вас до НАТО.
показати весь коментар
11.07.2023 18:36 Відповісти
После дождичка в четверг
показати весь коментар
11.07.2023 18:38 Відповісти
Трошки підзайоб цей коловорот про візмем не візмем. Кожний день одно и то саме.
показати весь коментар
11.07.2023 18:39 Відповісти
а що вви пропонуєте ??? як на мене Україну можна зараз брати в НАТО тільки ввівши примусове зовнішнє управління (США, В.Британія), з арештом "найвеличнішого лідора" та усієї його зе-банди, від єрмака, стефанчука і закінчуючи самим галімим депутатом в сільському ОТГ від зе !!!
Денис Днепр: Чому сторожу, який своєчасно не відкрив бомбосховище, загрожує ув'язнення, а Зеленському, який фактично дав команду розмінувати Чонгар, ув'язнення не загрожує? Що це за такі подвійні стандарти? Там навіть кількість загиблих від дій відрізняється на десятки тисяч.




нажаль, маємо наслідки, 2.5 річного заглядання "найвеличнішого лідора" в дупу )(уйлу та шукав там мир !!! зрада і відвертий саботаж триває понині !!!
Олександр Бригинець: За час президенства Зеленського відбулося 5 самітів НАТО І на жодному він не був особисто… Зеленський демонстративно відмовився їхати на Лондонській самміт в 2019 році, бо у нього якраз був медовий місяць з х..лом - це задало тон стосункам Тепер ми чуємо щось схоже на 2019(
КиївМіськБудда: Зелені крадуть мільйярди в ЗСУ і на гуманітарці, п'яними збивають людей, порушують Конституцію - роблять все, що захочуть.
Невже ви справді думаєте, що їм цікава наша думка щодо титрів/мед-канабісу/перейменування Запоріжжя та іншої подібної фігні? Нас розводять, як кошенят…
Олена Бек Самурай: Зелені, як амброзія. Мудрий наріт хворіє, свариться на алергію, але ніколи не вийде вирубити кущі під вікном. Чекає, що хтось інший це зробить. Головне, що хвороба переходить у хронічний стан і не лікується.





показати весь коментар
11.07.2023 19:07 Відповісти
путьовку орбану в стройотряд відновлення інфраструктури неньки незабудьте...
показати весь коментар
11.07.2023 18:41 Відповісти
НАТО -- самии сильнии віиськовии союз - але по діях цього не скажеш .
показати весь коментар
11.07.2023 18:42 Відповісти
Так, вони злякалися...
показати весь коментар
11.07.2023 18:44 Відповісти
Спочатку дали ПДЧ, а потім ...усунули! І це прогрес, говорить Столтенберг... Як в анекдоте про козу: спочатку веди її, а потім виведи.
показати весь коментар
11.07.2023 18:43 Відповісти
Та на пішли на зустріч лідору і назвали не ПДЧ, а «ряд реформ і умов, ствердження демократії». Скілько всього под «демократію» можна підвести, самі розумієте. Але Кулеба, таки ************** Досягнення з відміни ПДЧ….
показати весь коментар
11.07.2023 19:30 Відповісти
Хай кожен воїн на фронті знає - Україну не приймуть до НАТО, поки державою керують чиновники всіх рівнів, яких турбує лише одне бажання: вкрасти якнайбільше і купити нерухомість десь за кордоном, а потім вивезти все своє кодло туди жити. Наприклад в Ніцу, Малагу, Марбеллу чи десь в затишне містечко в Італії або в Монако.
показати весь коментар
11.07.2023 18:47 Відповісти
А чи сильно хоче в НАТО теперішня влада ,невже почали не на словах боротись з корупцію ,очистили владу від російських кротів ,провели справедливу суддову реформу ?
показати весь коментар
11.07.2023 18:48 Відповісти
та отож. абсолютна влада, реформ - нуль
показати весь коментар
11.07.2023 19:30 Відповісти
Реформи не дадуть красти тим , хто не може не красти ? Яких вам реформ усім не вистачає ? От поняття має хтось,про що говорить? Інфантіли, хто вам дасть усувати вибрану , хоч зе, але вибрану владу в сьогоднішніх умовах?
показати весь коментар
11.07.2023 20:10 Відповісти