9275 відвідувачів онлайн

Україна і Франція підписали оборонну угоду

резніков

Міністр оборони України Олексій Резніков повідомив про підписання угоди з міністерством оборони Франції.

Про це інформує Цензор.НЕТ.

"Сьогодні у Вільнюсі ми підписали угоду між міністерствами оборони України та міністерством оборони Франції", — написав Олексій Резніков у твіттері.

За його словами, угода передбачає:

  • збільшення військової допомоги Україні на 170 млн євро;
  • спрощення процесу закупівлі та постачання зброї до України;
  • створення основи для спільного виробництва запчастин та обслуговування іноземного озброєння та техніки.
Топ коментарі
+11
Круасани по 58
показати весь коментар
11.07.2023 20:13 Відповісти
+5
" спрощення процесу закупівлі та постачання ...."-щось новеньке цікавеньке Леха фаберже надумав...
показати весь коментар
11.07.2023 20:12 Відповісти
+5
Франція надає Україні ракети великої дальності. Про це заявив на саміті НАТО у Вільнюсі президент Франції Емманюель Макрон.

Невідомо, скільки ракет отримає Україна, але за оцінками оборонного видання DSI, у французькому арсеналі таких ракет 400. Джерело серед французьких дипломатів повідомило Reuters про надання 50 таких ракет.

Як повідомляє видання Missilery, конструкція ракети SCALP передбачає зниження її радіолокаційної помітності, тобто її складніше зафіксувати наземним радарам супротивника. Швидкість ракети сягає 1500 км/год.

"Storm Shadow / SCALP - це повітряне озброєння дальньої дії, що має конвенційний характер та створене для глибоких ударів при заздалегідь спланованих атаках на значущі стаціонарні цілі", - йдеться в описі на сайті виробника.

"Оригінальна ракета, яка створена з активним використанням технології малопомітності, має дальність до 560 км. Загальна вага ракети SCALP складає 1300 кг з яких 450 кг припадає на бойову частину", - описує ракету українське видання Defense Express.

BBC
показати весь коментар
11.07.2023 20:31 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
" спрощення процесу закупівлі та постачання ...."-щось новеньке цікавеньке Леха фаберже надумав...
показати весь коментар
11.07.2023 20:12 Відповісти
Круасани по 58
показати весь коментар
11.07.2023 20:13 Відповісти
бо бульба по шиисят может не проканать?
показати весь коментар
11.07.2023 20:28 Відповісти
Как писал тут однажды Виктор Федорович, болгарский перец по 200 гривен, а ананасы в два раза дешевле. А по чем там тогда рябчики?
показати весь коментар
11.07.2023 20:41 Відповісти
франція з польщею теж підписували.. потім гітлер обох нагнув
показати весь коментар
11.07.2023 20:19 Відповісти
Думаешь путлер и Францию и Украину нагнет?
показати весь коментар
11.07.2023 20:51 Відповісти
думаю французи сюда воювати з касабами не прийдуть.. та і вояки з них парлевуфрансе
показати весь коментар
11.07.2023 21:03 Відповісти
Я говорю про нагнет, а не кто куда воевать пойдет. Хорошо, путлер пойдет воевать против Франции?
показати весь коментар
11.07.2023 21:13 Відповісти
карту купи.. подивись... і чого ти пристав? на горшок і спати!!
показати весь коментар
11.07.2023 21:16 Відповісти
Головной мозг себе купи, там и карта, и гитлер, и путлер будут.
показати весь коментар
11.07.2023 21:18 Відповісти
лапоть !!! вали в опу-там печеньку дадуть..
показати весь коментар
11.07.2023 21:26 Відповісти
Алекс, а ты опять не прав))) Что, подгорает? Французы воевать не прийдут, карту посмотри. Вася, ауууу. Ты нафига это пишешь и как рашисты приравниваещь ко Второй Мировой Войне? Карту посмотри))) Грузовые самолеты современные хоть немного знаешь?
показати весь коментар
11.07.2023 21:31 Відповісти
отож сідай і воюй!! з повітря.. кордонів спільних нема-то ти з повітря нападай
показати весь коментар
12.07.2023 05:18 Відповісти
Це НІЩО в порівнянні з оборонною угодою Франції з Великобританією перед Першою світовою. Або угодою Ізраїля з США.
показати весь коментар
11.07.2023 20:22 Відповісти
Надо отказаться?
показати весь коментар
11.07.2023 20:53 Відповісти

BBC
показати весь коментар
11.07.2023 20:31 Відповісти
Если б дали хотя б сто штук то: ********* бы крынский мост, черномырдинский флот и угорский тоже
показати весь коментар
11.07.2023 20:43 Відповісти
ну все, теперь победим,да?
показати весь коментар
11.07.2023 21:20 Відповісти
Це один з конкретних дієвих варіантів виходу з положення. Двобічні угоди з таємними протоколами до них. Тут не потрібен дебільний "конценсус" ЄС чи НАТО, де кожда пи.дота має свою особливу думку і може заблокувати загальне рішення. Сюди не влізе ні сраний бусурман, ні сикливий мадяр.
показати весь коментар
11.07.2023 20:38 Відповісти
Слава ЗСУ ! Це - допомога ЗСУ та українському народу. У лютому 2022 року знайомі французькі військові давали Україні тиждень на капітуляцію. Через півроку вибачилися із захопленням мужністю наших військових. Я плакала.
Але всі тут знають про нашу корупцію. Про те, що перед війною путін заплатив зе за розмінування Чонгару. Наша політична еліта - це сором України.
показати весь коментар
12.07.2023 00:43 Відповісти