10096 відвідувачів онлайн
4 523 20

Головною нашою проблемою є кількість ворога, - Череватий

окупанти,рашисти

Росіяни мають проблеми з особовим складом, але кількість окупантів є проблемою та викликом для Сил оборони. Ворог сам себе не вб’є та не вижене з України.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Еспресо, про це заявив речник Східного угруповання військ Сергій Череватий.

"Головною нашою проблемою є кількість ворога. Резерви у ворога ще є, хоча чітко промальовується їхня головна проблема - це особовий склад. Через те, що вони бояться проводити повноцінну мобілізацію, росіяни знаходять різноманітні шляхи обійти її. Крім регулярних військ, вони стягують і бойовий армійський резерв, і територіальні війська, штурмові групи "Шторм-Z", які набираються при воєнкоматах з кримінальних елементів, ПВК", - пояснив він.

Череватий додав, що така ж ситуація і щодо зброї - вона старіша, ніж була на початку вторгнення.

"В основному - це радянські БМП, БТР, танки, артсистеми. В кількісному вимірі дуже багато цього. Наш головний виклик - це кількість ворога. Він сам себе не вб'є, сам себе не вижене з нашої території. Вони не спроможні проводити великі стратегічні наступальні операції зараз, але в силу великої кількості сил і техніки - це ускладнює і нам плани", - додав речник.

Він зазначив, що ЗСУ діють тактикою "тисячі порізів".

"Ми прораховуємо кожну тактичну операцію, просуваємось, закріплюємося і це покликано максимально зберегти наш особовий склад. Чисто з наших поглядів, цінностей і навіть чисто з військової точки зору. Найважливіше, що є у командира - це навчені та вмотивовані люди", - підсумував речник.

Топ коментарі
+4
Зараз нам потрібно прибрати жидобільшовиків зє за будь яку ціну. Згоден на бандерівську хунту і фізичну зачистку Кабміну включно з МО від цієї зеленої прокацапленої мразоти.
показати весь коментар
12.07.2023 16:49 Відповісти
+3
для цього є напалм
показати весь коментар
12.07.2023 15:55 Відповісти
+3
і не тільки, на жаль. Кількість зброї також не на нашу користь(
показати весь коментар
12.07.2023 15:56 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
для цього є напалм
показати весь коментар
12.07.2023 15:55 Відповісти
Палите вже?Чи так щоб ляпнути......Без образ,але де ви беретись.....коментатори)))
показати весь коментар
12.07.2023 15:58 Відповісти
тебе валенка забув спитати
показати весь коментар
12.07.2023 16:01 Відповісти
Образився... .Ну чого ви.....продовжуйти,писати.Ви тут треба.Тут таких багато.)))Напалмом......
показати весь коментар
12.07.2023 16:07 Відповісти
а що ж тебе в дупу цілувати? як має бути ми всі знаем а от як зробити щоб було так, як має бути....
показати весь коментар
12.07.2023 16:59 Відповісти
Ворог сам себе не вб'є - якийсь прямо цинік якийсь
показати весь коментар
12.07.2023 15:56 Відповісти
Але Українська мова -це і мова карпатських мольфарів та полтавських відьом...
Сила слова теж може матеріалізуватись...
показати весь коментар
12.07.2023 16:06 Відповісти
і не тільки, на жаль. Кількість зброї також не на нашу користь(
показати весь коментар
12.07.2023 15:56 Відповісти
"Головною нашою проблемою є кількість ворога. на фронті ,а особливо у владі.Вороги самі себе не вб'ють та не виженуть з України,
показати весь коментар
12.07.2023 15:58 Відповісти
Ви собі не уявляєте як оскаженіло кацапи тікають від війни Знайомі розповіли, що вже цілі заїмки ухилянти у тайзі розбили. Це тільки наш зомбомарфон вбив нам у голови, що кацапи як барани смирно йдуть на забій. Там так ухиляються, що нашим громадян ще повчитися треба. Ніякого піітету і смиренності перед мусорами ніхто не відчуває, та мусора і самі шукають ничку куди б заникатись.
показати весь коментар
12.07.2023 16:00 Відповісти
Серйозно....та ви шо?Весело.....А в нас по Зеленському черги!!!!Один знайомий казав))Де ви беретися...коментатори)))Кацапи в тайгу прут.....Да мля)))
показати весь коментар
12.07.2023 16:03 Відповісти
Не повіриш)))) Кацапи також хочуть жити і тікають. У кого були гроші, виїхали закордон, а інші-хто по селам, хто по знайомим, а хтось не проти відлюдьком перечекати війну.
показати весь коментар
12.07.2023 16:11 Відповісти
Чому ж....ваша правда,але в них там,ше ой як багато ......людей??)))Так шо.....важкувато нам.Нажаль...
показати весь коментар
12.07.2023 16:27 Відповісти
Тут Арестович,Гордону сказав в нас 1200000,призвано......Не мало?)))Може так ляпнув...але навряд,багато призвали,реально в окопах...мало виходить.
показати весь коментар
12.07.2023 16:01 Відповісти
поки ми не матимемо можливості знищувати лагеря підготовки на кацапії це все не скінчиться . а для цього потрібна зброя і дозвіл нею стріляти ... а не бла-бла від союзників .
показати весь коментар
12.07.2023 16:05 Відповісти
Якщо виробляти власні ракети які вже є в технічній документації і пройшли державні випробування то ніяких дозволів "денацифікувати" зауралля не потрібно. В Криму взагалі кацапам загрожує повне фізичне винищення. У нас на рахунках зараз 35 мільярдів доларів резервів. Іншими словами, є за що створювати виробничі лінії, але не вистачає "зеленої політичної волі".
показати весь коментар
12.07.2023 16:35 Відповісти
шановний, я тільки за ! я постійно запитую чому ми не виробляємо зброю ? хай не в себе за кордоном , але нашої в потрібній кількості . там зараз крутять ролик де наші хлопці з Шостки воюють на двох Богданах . скільки таких гаубиць можно було зробити за 1,5 роки ?
показати весь коментар
12.07.2023 16:44 Відповісти
Зараз нам потрібно прибрати жидобільшовиків зє за будь яку ціну. Згоден на бандерівську хунту і фізичну зачистку Кабміну включно з МО від цієї зеленої прокацапленої мразоти.
показати весь коментар
12.07.2023 16:49 Відповісти
вони впились в тіло України як кліщі ! тож потрібна тендітна операція
показати весь коментар
12.07.2023 16:52 Відповісти
Чим більше гною, тим більший врожай.
показати весь коментар
12.07.2023 16:22 Відповісти