11045 відвідувачів онлайн

Вночі ворог знову атакував Запоріжжя, є постраждалий, - міськрада

запоріжжя

Про це повідомив секретар міської ради Запоріжжя Анатолій Куртєв, інформує Цензор.НЕТ.

"На жаль, є постраждала людина. Наразі в частині одного з районів Запоріжжя відсутнє світло. Аварійні служби працюють над відновленням енергопостачання", - йдеться в повідомленні.

Також ушкоджень зазнав інфраструктурний обʼєкт. Від вибухової хвилі у прилеглих будівлях повилітали вікна.

Завантаження...