3975 відвідувачів онлайн
893 28

Азербайджан виділив $7,6 млн на електрообладнання для України

азербайджан

Азербайджан виділив 7,6 мільйона доларів для надання гуманітарної допомоги Україні.

Як інформує Цензор.НЕТ, відповідний указ підписав президент Республіки Ільхам Алієв.

У документі зазначається, що гроші будуть виділені Міністерству енергетики країни з резервного фонду глави Азербайджану, передбаченого в бюджеті.

Кошти спрямують на закупівлю та передачу електрообладнання.

Нагадаємо, у грудні минулого року Азербайджан відправив до України 45 силових трансформаторів та 50 генераторів.

У січні цього року Баку надіслало Києву 45 електростанцій резервного живлення потужністю від 94 до 150 кВА.

Топ коментарі
+4
а нахєра??? нам підняли тариф на електроенергію, і населенню і бізнесу, сказали за рахунок цього вже остаточно все поремонтують!
показати весь коментар
17.07.2023 16:15 Відповісти
+4
вникни в текст довбойобе, якщо ти тупий і не зрозумів суть допису то ти дебіл повний тупий
показати весь коментар
17.07.2023 16:31 Відповісти
+3
Нахєра? У нас війна, придурок кацапський!
показати весь коментар
17.07.2023 16:29 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
а нахєра??? нам підняли тариф на електроенергію, і населенню і бізнесу, сказали за рахунок цього вже остаточно все поремонтують!
показати весь коментар
17.07.2023 16:15 Відповісти
Нахєра? У нас війна, придурок кацапський!
показати весь коментар
17.07.2023 16:29 Відповісти
вникни в текст довбойобе, якщо ти тупий і не зрозумів суть допису то ти дебіл повний тупий
показати весь коментар
17.07.2023 16:31 Відповісти
А ти його сам перечитай. Твої антиукраїнські "натяки" в які потрібно "внікать" тут не потрібні. Аргументуй зрозуміло або .
показати весь коментар
17.07.2023 16:44 Відповісти
якщо ти не розумієш підтекстів тролінгу зелених мародеров то про що далі говорити???? свої закиди щодо антиукраїнства лиши при собі, то в кацапів навчився де допис проти СВО є державною зрадою, може і у нас критику мародерства в МО Рєзнікова завтра перекваліфікувати в Держзраду, і критику підвищення тарифів і все інше??? ну як тобі таке
показати весь коментар
17.07.2023 17:32 Відповісти
Вибачай. До розвалу совка 28 років читав "між рядків". І не хочу більше цим займатися. Пиши чітко і ясно. Боїшся назвати кішку кішкою, ***** *****м, а зєлєнського і його корумпований кагал зрадниками? Тоді нічого не зміниться...
показати весь коментар
17.07.2023 17:47 Відповісти
та нічого, вибачай також. А щодо критики дій влади то при такому розкладі як ти вказав (антиукраїнство) шановного пана Бутусова і інших авторів на Цензорі вже треба було давно назвати головними антиукраїнцями, якось так воно
показати весь коментар
17.07.2023 17:55 Відповісти
Так... Деякі автори ******* українців не як братів, а як "кормову базу", хрестять лоба і кажуть "отобєдаєм чєм бог послал..."
показати весь коментар
17.07.2023 18:05 Відповісти
Бо не треба голосувати за клоунів!

Нові тарифи для нових яхт каложуйського та ахметова!
показати весь коментар
17.07.2023 17:01 Відповісти
Кажуть що вірменська громада лише в самому місті Києві передала понад 100 мільйонів доларів на оборону України і прийняла активну участь в бойових діях проти окупантів. Велика "нафтова держава" Азербайджан нашкребла $7,6. Дякуємо.
показати весь коментар
17.07.2023 16:26 Відповісти
кажуть
показати весь коментар
17.07.2023 17:10 Відповісти
У мене будинок орендують вірмени. Продали крайслер і гроші перерахували ЗСУ, а джип віддали волонтерам. То ж особисто я ладен вірити таким повідомленням. Якщо і прибрехали, то не сильно.
показати весь коментар
17.07.2023 17:22 Відповісти
може тобі попались порядні.. а сама арменія все більше касабам помогае
показати весь коментар
17.07.2023 17:28 Відповісти
Чим? Їх "хором" грабують кацапи з французами. Сьогодні в Вірменії нічого прибуткового не належить вірменам. Все забрали кацапи за борги (зброя). Навіть щоб посцяти в Єревані потрібно заплатити кацапським власникам туалетів... Так що "дрючьба" з кацапами там така, що Вірменії лишилось близько 1 млн. населення (з 2,75 "по списку") і на 1 чоловіка 6 жінок... "Розбігаються як мишенята". Я б теж утік. А Ви?
показати весь коментар
17.07.2023 17:35 Відповісти
P.S. Дивіться статистику і Ви зрозумієте що вірмени це народ-жертва кацапів, а не їх спільники... Згадайте українську історію і в скількох імперських війнах приймали і досі приймають участь українці...
показати весь коментар
17.07.2023 17:40 Відповісти
а я живу в країні де 73% дебілів проголосували за кловуна.. цього достатньо
показати весь коментар
17.07.2023 19:38 Відповісти
73% з тих хто прийшов на вибори. Я, наприклад, на другий тур не ходив. За Зє проголосувало 6 з хвостиком мільйонів. А це не 73% відсотки населення від 42 мільйонів. Оцю Галіму байду про 73; розповсюджують "зелені гніди" намагаючись таким чином легітиміувати своє право на "велике крадійництво". Не робіть їм подарунок повторюючи їх брехню!
показати весь коментар
17.07.2023 19:49 Відповісти
Здається що нашій біді власники енергетичних компанійнаваряться по "саме не можу"
показати весь коментар
17.07.2023 16:31 Відповісти
Дякуємо Азербайджану!
показати весь коментар
17.07.2023 16:32 Відповісти
тим часом ЗЕскоти сказали що зимовий переод в енергетиці буде ще гірше ніж попередній
показати весь коментар
17.07.2023 16:34 Відповісти
Не буде. Ми вже трохи навчилися і отримали допомогу (ППО).
показати весь коментар
17.07.2023 16:47 Відповісти
Рінат просив передати - "Дякую", сам не може, трохи зайнятий, кухар щойно подав рябчиків в журавлиному соусі та Château Lafite Rothschild 1787р. Але він вдячний, просив нехай нададуть ще.
показати весь коментар
17.07.2023 16:48 Відповісти
Вах, Вах. Спасибо Азербайджанским братьям. Косите Армянскую нечисть, пожалуйста, без перерыва.
показати весь коментар
17.07.2023 16:51 Відповісти
Азербайджан провів переможну війну з мордором і її нукером арменіею після 30-річних мінських перемовин. Згідно військової доктрини. Азербайджан наш стратегичний партнер. Так що все природно.
показати весь коментар
17.07.2023 17:18 Відповісти
Азербайджан стратегічний партнер Туреччини. Ердоган наказав Ільхаму "кинути кісточку" - кинули...
показати весь коментар
17.07.2023 17:51 Відповісти
Це на те електрообладнання, за яке БЗДЕкоманда шкуру дере з простолюдинів? Тоді можна дякувати, аж підскакувати. Не пригадаю скільки таких лямчиків ще нахапали з інших помігальників ЗЕБЗДуни.
показати весь коментар
17.07.2023 18:28 Відповісти
Чернівецький машинобудівний завод виготовив для Азербайджану обладнання для нафтопереробних заводів на сотні тисяч доларів, але не може відправити продукцію із-за неправомірно застосованих проти заводу санкцій. Дев'ятий місяць завод не працює. Держава втрачає податки, працівники заводу поповнюють ряди безробітних. Влада свідомо доводить потужне, необхідне для економіки країни підприємство до банкрутства.
показати весь коментар
18.07.2023 09:58 Відповісти
Азербайджан може допомагати нам, а ми самі собі ні( Чернівецький машинобудівний завод мав величезний договір з Азербайджанською компанією, але на жаль через накладання санкцій підприємство не може виконати замовлення. Страждають від цього всі : працівники, що залишились без роботи та не отримують зарплатню; іноземне підприємство, яке не отримає свою продукцію; Машзавод , який втрачає великі кошти та свою репутацію а також наша держава, недоотримуючи не один мільйон до бюджету.
показати весь коментар
18.07.2023 15:27 Відповісти