3534 відвідувача онлайн
5 876 99

На озброєнні ЗСУ вже понад 20 моделей дронів українського виробництва, - Резніков

резніков

На озброєння Збройних сил України прийнято більш як 20 видів дронів українського виробництва.

Про це заявив міністр оборони Олексій Резніков, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"Ми зібрали 82 виробників суто українських. Вони зголосились робити, і ми на озброєння вже прийняли більше 20 нових дронів, які сьогодні дуже вдало нищать орків і їх техніку", - сказав міністр. 

Він нагадав, що за ініціативою Міноборони було ухвалено відповідну постанову, якою спрощено постановку на озброєння українських дронів. Резніков додав, що раніше для того, щоб новий дрон поставили на озброєння, треба було чекати приблизно 2 роки, а зараз – це 3 тижні, "якщо у вас все вірно і ви гарантуєте якість"

Крім того, ще одним проривом міністр назвав постанову, якою підвищено частку прибутку на іноземні комплектуючі під час виробництва дронів до 25%.

"І третій прорив – ми прийняли постанову, якою спростили і прибрали всі збори для ввезення комплектуючих для розробки дронів", - зазначив Резніков.

Топ коментарі
+43
Годину тому в Скадовському районі орки піймали Хаймарси прямо своїм базуванням. Та так гарно це у них вийшло що шматки прожареної орчатини валяються по окрузі до цих пір. А перед цим арта ВСУ дуже добротно накрила позиції бруднодупих у Каховському районі. Там цілий сервілад і дохлі орки і горіле залізяччя. Утилізація кацапня іде за планами ЗСУ
показати весь коментар
19.07.2023 16:57 Відповісти
+35
Бл"дь, кого ви вибрали???????
показати весь коментар
19.07.2023 16:57 Відповісти
+35
А вы когда то видели в одном лице мудака, вора-коррупционера и подонка? Нет? Так посмотрите, вот же он -
показати весь коментар
19.07.2023 17:09 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Годину тому в Скадовському районі орки піймали Хаймарси прямо своїм базуванням. Та так гарно це у них вийшло що шматки прожареної орчатини валяються по окрузі до цих пір. А перед цим арта ВСУ дуже добротно накрила позиції бруднодупих у Каховському районі. Там цілий сервілад і дохлі орки і горіле залізяччя. Утилізація кацапня іде за планами ЗСУ
показати весь коментар
19.07.2023 16:57 Відповісти
"орки піймали Хаймарси"

Ви, млять, навчіться писати...аж серце завмерло від такого тексту.
показати весь коментар
19.07.2023 18:43 Відповісти
Бл"дь, кого ви вибрали???????
показати весь коментар
19.07.2023 16:57 Відповісти
А МОЖЕ, ЦІЙ ГНИДІ СКОРО КІНЕЦЬ? -наші думки з Вами секунда в секунду співпали МІНІСТР МАРОДЕРСТВА просто в зашкварі!
показати весь коментар
19.07.2023 17:01 Відповісти
Я придумала гарну абривіатуру для пана Адвоката диявола в ОПУ - ММОР - МІНІСТР МАРОДЕРСТВА ОБОРОНИ РЕЗНІКОВ
показати весь коментар
19.07.2023 17:38 Відповісти
УММОРА украинский министр мародерства обороньі резников алеша
показати весь коментар
19.07.2023 20:34 Відповісти
Ще скажіььь що Ви особисто голосували за,"баригунакраві"
показати весь коментар
19.07.2023 18:17 Відповісти
Баригна крові придумали в кремлі, щоб зе гнід лохам впарити
показати весь коментар
19.07.2023 21:21 Відповісти
невже
показати весь коментар
20.07.2023 08:24 Відповісти
НЕ ПРАШЛО Й ДВА РОКИ Й ВІН ПОЧАВ ШОТА ВИРОБЛДЬ ! МІНІСТР МАРОДЕРСТВА НАШ!
показати весь коментар
19.07.2023 16:57 Відповісти
Звісно свадєбних
показати весь коментар
19.07.2023 17:12 Відповісти
Молодий як Ленін. А дівчина як юний Гайдар попереду!
показати весь коментар
19.07.2023 17:16 Відповісти
показати весь коментар
19.07.2023 17:19 Відповісти
виродок пархатий
показати весь коментар
19.07.2023 19:06 Відповісти
а може то кохання?...
показати весь коментар
19.07.2023 20:06 Відповісти
Ти на кого батон крошиш? Невже на самого ?
показати весь коментар
20.07.2023 08:27 Відповісти
А ви питаєте чому "яйця по 17"... А йому якось і соромно визнати... ЩО ДДРУЖИНА ДОРОГО ОБХОДИТЬСЯ!
один її тількі чіхуха на утримання та косметичні процедури в місяць потребує більше ніж середня зарплатня...
показати весь коментар
19.07.2023 20:04 Відповісти
...и все по 17 грн...
показати весь коментар
19.07.2023 16:58 Відповісти
20 штук нових дронів?
показати весь коментар
19.07.2023 17:05 Відповісти
ще й різних типів!
показати весь коментар
19.07.2023 20:07 Відповісти
не типів, а моделей (так написано в заголовку). Тому маємо різноманіття як в модельному агенстві
показати весь коментар
19.07.2023 21:32 Відповісти
Флагман - Коля Катлєта.
показати весь коментар
19.07.2023 17:02 Відповісти
Чому Колю-Котлету ( Микола Миколайович Котляревський бувший радник міністра транспорту і зв'язку Єфіменка в уряді азірова, діючого бандюка з м.Саки, кіллера) плутають з Колею Оболонським ( Тищенко Микола,"регалії" цього придурка перераховувати не хочу)?
показати весь коментар
19.07.2023 17:38 Відповісти
Не плутають. Браток Коля Оболонський заробив таку кликуху коли відкрив ресторан.
показати весь коментар
19.07.2023 17:54 Відповісти
Коля Котлета ,ну которий котляревський,то той став "Котлетою" після того, як на "стрєлці" йому в лице попало кілька куль ... і лице стало похожим на котлету.
показати весь коментар
19.07.2023 21:57 Відповісти
а справжній прорив був би якби 36 млрд крадених в МО повернули, і шкірний інтерес з диких яєць по 17 і тому подібного
показати весь коментар
19.07.2023 17:03 Відповісти
що сплило того вже не вернеш
показати весь коментар
19.07.2023 20:08 Відповісти
ФБР поверне, якщо візьметься за справу
показати весь коментар
19.07.2023 20:15 Відповісти
поверне собі
показати весь коментар
19.07.2023 20:23 Відповісти
за полтора года войны 20 дронов по одному за месяц это зе победа
показати весь коментар
19.07.2023 17:04 Відповісти
Це 20 видів,а не штук
показати весь коментар
19.07.2023 17:05 Відповісти
Та, різні види дронів робити легше, ніж налагодити масове виробництво якогось одного.
показати весь коментар
19.07.2023 17:08 Відповісти
20 видів дронів по 1 штуці = 20 дронів. Все вірно.
показати весь коментар
19.07.2023 17:08 Відповісти
Вам не повинні докладати,скільки штук.
показати весь коментар
19.07.2023 17:11 Відповісти
Чомусь про кількість отриманих від союзників хаймарсів, леопардів і т.д. нам доповідають, а кількість вироблених за сприяння мародера резнікова дронів чомусь засекретили. Мабуть щоб кацапи не злякались такої великої кількості
показати весь коментар
19.07.2023 17:21 Відповісти
Скоріше, щоби не надірвали животи зо сміху.
показати весь коментар
19.07.2023 18:22 Відповісти
то вам не винні (с) "як за класиком" -- ви обирали..
Нам винні! Ми -- не обирали!
показати весь коментар
19.07.2023 20:09 Відповісти
Откуда такие бредовые данные? Их мало но не настолько. Более менее крупных (Лелека, ПД, Фурия) у нас сейчас суммарно несколько тысяч. Про более мелкие, особо камикадзе никто не считает их...
показати весь коментар
19.07.2023 18:17 Відповісти
Недавня історія. Два виробники БПЛА хотіли відкрити збірку апаратів в Україні. Коли дістали досвід спілкування з Зе-владними, їхніми правилами, та поставленим митом на завезення комплектуючих, то сказали "Ні! Ми ліпше в Польщі!".
показати весь коментар
19.07.2023 17:06 Відповісти
Надеюсь НЕ свадебные дроны у Резникова ?
показати весь коментар
19.07.2023 17:07 Відповісти
"...щоб новий дрон поставили на озброєння, треба було чекати приблизно 2 роки"?? - а це не саботаж та диверсія під час воєнного стану? кримінальну справу вже відкрито? чи відкрили кримінальну справу на того, хто хотів відкрити кримінальну справу?
показати весь коментар
19.07.2023 17:09 Відповісти
Кримінальну справу відкрили на того, хто хотів налагодити серійне виробництво.
показати весь коментар
19.07.2023 17:41 Відповісти
Фунт Міноборони від ОПЗЄ!
показати весь коментар
19.07.2023 17:09 Відповісти
Кількість ? - огласіть весь список.
показати весь коментар
19.07.2023 17:09 Відповісти
А вы когда то видели в одном лице мудака, вора-коррупционера и подонка? Нет? Так посмотрите, вот же он -
показати весь коментар
19.07.2023 17:09 Відповісти
Гарне фото. Характерна жестикуляція, що демонструє скільки саме бабла він наварив на кожному з 20 видів дронів.
Головне, що не барига.
показати весь коментар
19.07.2023 17:14 Відповісти
показати весь коментар
19.07.2023 18:31 Відповісти
Шах і мат вам хейтери 🤣
показати весь коментар
19.07.2023 17:18 Відповісти
Странно, ***** и мудак и оба не меркантильные. Разве такое бывает?
показати весь коментар
19.07.2023 17:20 Відповісти
Це і є лице нинішньої "еліти" України, совість це для лохів і трусів
Вони ж боги, блд.
показати весь коментар
19.07.2023 17:37 Відповісти
Зайві 17 гривень зайвими не будуть
показати весь коментар
19.07.2023 18:26 Відповісти
Захожу ему снизу, штурвал на себя и...
показати весь коментар
19.07.2023 18:14 Відповісти
Это он показывает, что на весах 1 яйцо по 17 гр. за штуку перевешивает такое же яйцо по размеру но по 5 гр. за штуку.
показати весь коментар
19.07.2023 22:04 Відповісти
Бачили. На жаль він не один.
показати весь коментар
20.07.2023 00:38 Відповісти
верю, вот теперь верю.
показати весь коментар
19.07.2023 17:13 Відповісти
Ця ***** пейсата розказує в залежності яку пластинку йому поміняють,то яйця в кілотонах,дрони весільні,тепер уже 20 видів.Яке позорище а не міністр.
показати весь коментар
19.07.2023 17:13 Відповісти
зелена шобла тільки таких і наймає.
у них професіоналізм і чесність - це профнепригодність одразу.
показати весь коментар
19.07.2023 19:46 Відповісти
мільйони яєць по 17 грн значно цікавіші для МО в плані освоєння чим 20 дронів ...Я бачу МО вже криша поїхала повністю це відвертий саботаж ..20 дронів треба щохвилини під час війни
показати весь коментар
19.07.2023 17:13 Відповісти
вангую що всі запчаситини куплені в китаї і зібрані в Україні і їх ціна такого дрона в два рази дорожча ніж в китаї)
показати весь коментар
19.07.2023 17:15 Відповісти
усе так і є, це гра за китайськими правилами, інакше кажучи, як би ми нарощували виробництво русня усе рівно матиме перевагу у цьому компоненті перевагу
показати весь коментар
19.07.2023 17:40 Відповісти
Так тримати.
показати весь коментар
19.07.2023 17:15 Відповісти
Весільний міністр оборони прадалжаєт вєсєліть-тока нє до смєха...
показати весь коментар
19.07.2023 17:16 Відповісти
у прямій мові слово "моделей" немає " і ми на озброєння вже прийняли більше 20 нових дронів", маєтся на увазі штук, поки що не кілограмах за це можна подякувати!
показати весь коментар
19.07.2023 17:21 Відповісти
Не треба плутати, старче, розмір штанів, з їх реальною КІЛЬКІСТЮ в шафі!!
Його питають про ПОПА, а Резніков відповідає про попову Дочку!!
Тому і підняли питання ВОЛОНТЕРИ, де за 1.5 роки РЕЗУЛЬТАТ дії Шмигаля з отими ЧЛЄНАМІ, щодо задоволення щоденних потреб ДРОНАМИ та РЕБ Захисників України!!! Можливо, бананів іван, щось знає??
На серіали та тріпотню телемарафону на синьому оці, млн регулярно і без допомоги Волонтерів направляють!!!
Щось у Резнікова не знаходиться відповідь по СУТІ ПИТАННЯ….
Рефлексує, як і з 32 млрд з Міноборони за 2022 рік!!!

Остін, мабуть, теж питав….
Слава Україні!! Пильнуймо привладних, щоб не зкурвилися, як ригоАнали!!
показати весь коментар
19.07.2023 17:23 Відповісти
Гидота зелена.
показати весь коментар
19.07.2023 17:24 Відповісти
Він зі Львова..
показати весь коментар
19.07.2023 19:25 Відповісти
Це має значення для визначення ницості, підлості, безпринципності, жадібності, огидності особи?
показати весь коментар
19.07.2023 21:03 Відповісти
Где ГРОМЫ, **** ?????
показати весь коментар
19.07.2023 17:24 Відповісти
Чому ****?))))...ти більше зробив чим він для Украіни?
показати весь коментар
19.07.2023 19:27 Відповісти
Конечно больше, хотя бы тем, что ни одно яйцо за 17 грн. ВСУ не продал, а тысячи гривен перевожу на сборы в пользу ВСУ, ъотя это по своей должности обязан делать этот ******** АДВАКАТИШКА.
показати весь коментар
19.07.2023 21:00 Відповісти
Надеюсь виробники не фирмы однодневки где спилят миллиарды, а дронов не будет.
показати весь коментар
19.07.2023 17:28 Відповісти
Кто пилит на закупках продовольствия для армии, кто то заключает контракты с фирмами однодневками на миллиарды на закупку оружия которое не поставляется, кто заключает контракты на дороги с девушкой по имени Яна Хланта, которая с Резниченко в гражданском браке на миллиарды, кто то приходит с обысками к строительным компаниям Киевгорстрой, Будкепитал, Буд Девелопмент и Энсо, а потом в некоторые строительные фонды этих компаний заходит бизнес партнер Ермака Колюбаев и через эти фонды с кое какими манипуляциями с ценными бумагами начинают выводиться в Европу десятки миллионов долларов, выходит материал о коррупции в Киевгорстрое, где Кушнир с семьей умножает холдинг на ноль - реакция правоохранительных органов ноль, так как там крыша ОПЗЖ Ермак с Арахамией крышуют как Кушниров так и завхоза Януковича Кравца все схемы. А кто у нас глава Национальной комиссии по ценным бумагам и фондовому рынку? Правильно Магомедов Руслан - он же внештатный советник Ермака. А кого в ресторане Ишак зафиксировал журналист Украинской правды Ткач? Арахамию и завхоза Януковича Кравца, это только как пример, так что не удивляйтесь маеткам по 20 лямов прихвостней Януковича, у них войны нету, у них тут заработок, а потом они поедут домой, кто куда, кто в Москву, кто в Монако, кто в Израиль.
показати весь коментар
19.07.2023 17:30 Відповісти
Нам не потрібна солянка. Потрібні декілька під різні задачі, але до*уя!
показати весь коментар
19.07.2023 17:37 Відповісти
Слава Україні! Так це що ще осталось те що тримає і звязує з цими словами наша колись квітуча найкраща у всьому світі країна. Але народ який живе на цій землі тепер платить життями кращих своїх синів і дочок за ту політику зради і корупції яку породив внутрішній ворог України президент КучмасЛеонід Данилович.Згадаймо як він проводив політику руйнації економіки,розброєння потужної Армії,ваучеризацію яка породила олігархів,закриття великих і успішних заводів де їх різали на металолом.Не виплата роками заробітних плат,поліичні убивства Гетьмана,Чорновола,Гонгадзе і багато інших політиків та журналістів.А відключення електики при профіциті її.Скільки тоді пішло нервів. Кучма ривів до Майдану в 2004 році лобіюючи на своє місце зека Януковича що з часом вилилось в цю криваву війну з Рашою.Всі наші біди і злидні від цего миршавого покидька.Кучма є ворог №2 після ворога №1 Путлера.Кучма вибудував 5 колону яка міцно як кліщі сдять в всіх ешолонах влади. Літаки які стріляють ракетами по Україні були як і ракети українські. Кучма це ти винен в всі цих жертвах війни.Тепер цей щур втік на Захід де відпочивє в теплих місцях Європи а ми споглядємо при оголошені тривоги на небо ждучи смертельних ракетних обстрілів чи "шахедів".
показати весь коментар
19.07.2023 17:40 Відповісти
показати весь коментар
19.07.2023 17:41 Відповісти
Аде "перспективний" ST-35 «Грім»?
показати весь коментар
19.07.2023 17:56 Відповісти
показати весь коментар
19.07.2023 18:17 Відповісти
Вчора слухав Сергія Фурсу з Андрієм Коболевим на радіо НВ , так Коболев каже, що одна українська компанія, у якої є дуже перспективний проект безпілотника , хоч і має гарантований заказ, та воєнну страховку від держави Україна, всеодно вирішила відкрити виробництво у Польщі. Бо там мабуть ніхто зустрічі з бізнесом за закритими дверима не проводить, а все відкрито і прозоро. А у Зеленського тільки пафос, понти і клептоманія! Перший прорив, другий прорив, третій, епохальні рішення, найвпливовіший лідер **********! Тля, звичайні мародери!
показати весь коментар
19.07.2023 17:57 Відповісти
Тобто якщо ми приймемо на озброєння 1000 різних видів безпілотників, то тоді кацапам звізда? 🤔 А то нічого, що деякі з них в одному екземплярі, а більшість видів - максимум у кілька десятків? А де державна програма? Де заводи з виготовлення безпілотників? Заводи, а е цехи, чи декітька кімнат?
показати весь коментар
19.07.2023 18:05 Відповісти
на себе не показывай
показати весь коментар
19.07.2023 18:14 Відповісти
потрохи ми перетворюемось на московію, нам вже так само відверто брешут а наш "мудрий нарід", так само віре владі і буде голосувати за зелю, просто різниця в тому що у московитів більше грошей і ім вистачае ще і на війну а наші крадут все і тримаемся за рахунок людей і Заходу.
показати весь коментар
19.07.2023 18:18 Відповісти
Наша влада зроблена з того самого тіста що і Медведів, Лавров і Путлер. Таки ж брехливі і також не поважають свій народ.
показати весь коментар
19.07.2023 19:30 Відповісти
Если будет выбор - ЗАЛУЖНЫЙ или ЗЕ-ЖАБА, то у КЛОУНА нет никаких шансов.
показати весь коментар
19.07.2023 21:02 Відповісти
Яйцевор-мародер.
показати весь коментар
19.07.2023 18:24 Відповісти
Ко всем укр.создателям дронов работающим в белую приходит налоговые маски-шоу с обысками, потому что нельзя получать прибыль. Постановление не отменено, только на словах, а в "Голос украины" не опубликовали, и значит можно уничтожать компании создателей дронов дальше.
показати весь коментар
19.07.2023 18:37 Відповісти
Це робиться спеціально, щоб ми скоріше капітулювали !
показати весь коментар
19.07.2023 19:23 Відповісти
аж 20 дронів!!! ну все -перемога. падло зелене. де гроши на дрони, ракети, снаряди, амуніцію, автотехніку, їжу і одяг для ЗСУ чи за яйця по 17 і все-грошей немає. падлюки зелені.
показати весь коментар
19.07.2023 18:44 Відповісти
Чому тільки ці дрони купують волонтери за кошт пожертв, а не МО за кошт податків??!
показати весь коментар
19.07.2023 18:45 Відповісти
"На озброєнні ЗСУ вже понад 20 моделей дронів українського виробництва" От тільки в якій кількості кожна з цих моделей??? Краще мати три види, але в промислових маштабах.
показати весь коментар
19.07.2023 18:47 Відповісти
Вс китайська промисловість робит зараз дрони для Московії. Очевидно Резніков має на увазі, що Україна випускає дронів і керованих літальних апаратів більше ніж Китай.
показати весь коментар
19.07.2023 19:20 Відповісти
Непогано...
показати весь коментар
19.07.2023 19:24 Відповісти
Хочу, щоб про це говорив не ********* міністр зі знищеною ним же самим репутацією -- а військові з передової.

Треба буде про це спитати у Тараса Чмута "Повернись живим".
Він зазвичай з такою наволоччю не церемониться.

Поки що справа за відгуками волонтерів і журналістів виглядає так, що ми npoũo6yємо наразі в темпах нарощення виробництва дронів.
показати весь коментар
19.07.2023 20:37 Відповісти
Цікаво, кому належать компанії виробників дронів.
Хламідія, ...
показати весь коментар
19.07.2023 21:05 Відповісти
Питання. Скільки дронів закупило МО? із цих 20, чи тільки податки прибрали для волонтьорів? "Яке кончене"
показати весь коментар
19.07.2023 22:57 Відповісти
Кількість можна не називати,а ціну за кілограм хотілось би почути.
показати весь коментар
19.07.2023 23:38 Відповісти
А будет еще больше! Каждый депутат уже считает делом своей чести бизнеса открыть в гараже мастерскую по сборке дронов серии "А вдруг долетит" из Лего для Минобороны имени Резникова.
показати весь коментар
20.07.2023 09:49 Відповісти
Тобто рососія почекає ще кілька років, коли ми налагодимо виробництво і зробимо їх вартість хоч в кілька разів дорожче за існуючі закордонні зразки. А поки яйця забирають увесь бюджет