11677 відвідувачів онлайн
16 176 140

Світ починає втомлюватися від війни в Україні, - президент Бразилії Лула да Сілва

да,лула,сілва

Президент Бразилії Луїс Інасіу Лула да Сілва вважає, що світ починає втомлюватися від війни в Україні.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням Укрінформ.

"Світ починає втомлюватися. Країни починають втомлюватися. Тож настане момент, коли прийде мир. І тоді має бути група країн, здатних розмовляти з Росією та розмовляти з Україною", - сказав Лула журналістам у Брюсселі після саміту лідерів країн Латинської Америки та ЄС.

Президент Бразилії також розкритикував президента Чилі Габріеля Борича за його позицію щодо РФ. Борич закликав латиноамериканських лідерів чітко засудити війну, стверджуючи, що Росія порушила міжнародне право та і що на місці України в майбутньому може опинитися будь-хто.

На саміті не змогли погодити спільну заяву через розбіжності щодо згадки про вторгнення РФ в Україну. Підписати заяву, в якій засуджуються дії РФ, відмовилася, зокрема, Нікарагуа.

Президент Бразилії також уникав називати РФ головним винуватцем конфлікту.

Небажання бразильського лідера прийняти будь-яку жорстку мову щодо дій РФ розчарувало країни ЄС на саміті та зміцнило позиції країн Латинської Америки, зокрема Куби та Венесуели, які виступали проти рішучої позиції.

Топ коментарі
+67
Що ти старе бразильске опудало зробило що ти вже втомилось???
показати весь коментар
19.07.2023 20:54 Відповісти
+41
мавпа- від вас касабів світ давно втомився.. ти ж касаб бразільского походження-тобто мавпа
показати весь коментар
19.07.2023 20:54 Відповісти
+39
Звучить як анекдот. Особливо від бразильця, який живе в іншій частині планети.
показати весь коментар
19.07.2023 20:56 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Манія величі заразна. Поспілкувався з ****** і ось результат.
Де світ, а де Лула да Сілва.
показати весь коментар
19.07.2023 21:43 Відповісти
Наступного разу скаже не світ, а Всесвіт...от тоді його люді в бєлих халатах...
показати весь коментар
19.07.2023 21:47 Відповісти
Не бігай від HIMARS - даремно втомишся.
показати весь коментар
19.07.2023 21:45 Відповісти
********* не втомилась смоктати у пуйла
показати весь коментар
19.07.2023 21:47 Відповісти
Ти ба козел , ще й на президента Чілі наїхав . Той єдиний хто однозначно засуджує козлостан за розв'язання війни проти України .
Чілієць , мабуть найадекватніший і найдемократичніший президент серед президентів країн в Південній Америці . Тому його рівень життя людей в його країні й випереджає бразильський - майже вдвічі .
Якась дивна закономірність - чим успішніша і демократичніша країна , тим більше вона підтримує Україну ,, увесь маргінез навпаки - кацапів .
показати весь коментар
19.07.2023 21:49 Відповісти
Колумбія, - єдина латиноамериканська країна, яка входить у коаліцію "Рамштайн".
показати весь коментар
19.07.2023 23:20 Відповісти
Може втомилися поставляти кокс для ОПи?
показати весь коментар
19.07.2023 21:49 Відповісти
Мразь эта лула, тупая, трусливая, продажная!
показати весь коментар
19.07.2023 21:49 Відповісти
... і відсиділо срок за корупцію, до речі.
показати весь коментар
20.07.2023 07:55 Відповісти
цікаво, а що так Лупу втомило?
показати весь коментар
19.07.2023 21:51 Відповісти
І це за пів планети до нього і він страшно втомлений. Кацапи дали методичку для бразилії
показати весь коментар
19.07.2023 23:05 Відповісти
Лула да Сілва втомився від неї вже тоді, коли вона ще не почалась
показати весь коментар
19.07.2023 21:54 Відповісти
Не ну зато там футболисты неплохие.... Ну какая геополитика от футболеров, все равно что Сунак пойдёт в футбол играть...
показати весь коментар
19.07.2023 22:00 Відповісти
Вже давно не видатні
показати весь коментар
19.07.2023 22:12 Відповісти
Подивись полуфiнал cвiтового чемпiонату 2014 Бразiлiя-Нiмеччина. Менi дуже сподобався той "бразильский фубтол", хочу такого ще
показати весь коментар
20.07.2023 05:00 Відповісти
Этот старый бразильский ворюга - аналог нашего бандюковича.
показати весь коментар
19.07.2023 22:05 Відповісти
там где много диких обезьян? дайте кокосу)
показати весь коментар
19.07.2023 22:11 Відповісти
****** от Сливы, ты, это не весь мир. Займись своей НИЩЕЙ страной с её грёбаным карнавалом и не суй своё рыло в мировую политику.
показати весь коментар
19.07.2023 22:15 Відповісти
Якщо втомилась падюка, то йди випий отрути і відпочиш.
показати весь коментар
19.07.2023 22:16 Відповісти
Ідійот!
показати весь коментар
19.07.2023 22:26 Відповісти
як же втомив цей барзильський покидьок...
показати весь коментар
19.07.2023 22:27 Відповісти
Іди ***** лулу!!!!
показати весь коментар
19.07.2023 22:34 Відповісти
Та можна скільки завгодно тут підстрибувати але результати поки не на користь подальшої підтримки, які б не були причини, нажаль такє.
показати весь коментар
19.07.2023 22:37 Відповісти
Что это за бомж.
показати весь коментар
19.07.2023 22:42 Відповісти
Це лайно собаче ще патякає
показати весь коментар
19.07.2023 22:49 Відповісти
А какая часть мира утомилась? та которая проповедует лупадесильвизм воинствующую государственность неполноценностей, дайте нам все права, самостоятельность и учтите наши интересы, а ответственности с нас ноль и пользы человечеству только в рождаемости, а хлебушек в наши рты привезите аж через три моря, кстати с Украины. Третий мир начинает превращаться в довольный собой третий сорт.
показати весь коментар
19.07.2023 22:57 Відповісти
ХАХАХААХАХ!!!
ще один проповідник заповіді "простА пєрєстАть стрєльАть".

хай цей бразильський пенсіонер за весь світ не розказує....
показати весь коментар
19.07.2023 23:03 Відповісти
Цікаво а кого наш найвеличнійший геополітик призначив там послом.Мабуть одного з тих кого кулеба набирав по обявленію у вайбері.
показати весь коментар
19.07.2023 23:15 Відповісти
А від російської агресії ще ніхто не втомився, все норм?
показати весь коментар
19.07.2023 23:31 Відповісти
Очень не корректное и не профессиональное высказывание как для президента страны,
инициатор войны россия, а не Украина!
показати весь коментар
19.07.2023 23:34 Відповісти
А это ******* бразильское никак не утомится кремлёвские хотелки продвигать
показати весь коментар
19.07.2023 23:41 Відповісти
Бідне, як же воно втомилось від постійних обстрілів,
як же ж воно втомилось надсилати допомогу в Україну...
показати весь коментар
19.07.2023 23:42 Відповісти
"Караул устал" (с)
показати весь коментар
20.07.2023 01:03 Відповісти
европа радостно отрапортовала, что саммит прошел удачно, ибо лат. америка согласилась с словом "война" . Ох*ть счастье....
показати весь коментар
20.07.2023 01:31 Відповісти
залізь в дупу до х@йла і сиди там і не пи₴ди
показати весь коментар
20.07.2023 01:49 Відповісти
А що ви хотіли почути від члена клубу лівацько-антизахідних мудаків-БРІКС?
показати весь коментар
20.07.2023 02:28 Відповісти
показати весь коментар
20.07.2023 08:29 Відповісти
Вульва Да Сцільва
показати весь коментар
20.07.2023 08:54 Відповісти
Мулатки у вас гарні я не спорю,а президент - гавно.
показати весь коментар
20.07.2023 08:56 Відповісти
Читает вслух послания кремля.!
показати весь коментар
20.07.2023 10:02 Відповісти
Сторінка 2 з 2