6347 відвідувачів онлайн
3 989 11

Вихід із "зернової ініціативи" Росія маскує дезінформацією, - розвідка Великої Британії

флот,росія

Росія ухвалила рішення вийти із "зернової ініціативи" вже деякий час тому. Окупанти вирішили, що угода більше не відповідає їхнім інтересам.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на дані британської розвідки.

Там зазначили, що "17 липня 2023 року Росія не змогла відновити свою участь у Чорноморській зерновій ініціативі".

"Це, фактично звело нанівець угоду про безпеку, яка, незважаючи на війну, забезпечувала безпечний прохід суден, що вивозили зерно з України. Росія прагне стримувати всі торговельні судна з українських портів. Росія, ймовірно, ухвалила рішення вийти (з угоди. - Ред.) деякий час тому, оскільки вирішила, що угода більше не відповідає її інтересам", - йдеться в повідомленні.

У розвідці Великої Британії розповіли, що Росія замаскувала це дезінформацією, стверджуючи, що її вихід викликаний занепокоєнням, що цивільні судна наражаються на небезпеку від українських мін, і що Україна використовує зерновий коридор у військових цілях, водночас РФ не надала доказів своїм твердженням.

Там нагадали, що 19 липня у Міноборони Росії заявили, що всі судна, що прямують в акваторії Чорного моря до українських портів, розглядатимуться як "потенційні перевізники вантажів військового призначення".

Водночас, додали у розвідці Великої Британії, спроби РФ заблокувати будь-яку торгівлю у Чорному морі будуть під загрозою через українські надводні кораблі без екіпажу та крилаті ракети берегової оборони.

Топ коментарі
+5
Шантаж,терор,дезінформація,брехня,насилля - це інструменти рашистів в поневоленні людей,які прагнуть бути вільними та цивілізованими.
показати весь коментар
20.07.2023 09:40 Відповісти
+4
А мені учора тут бабенки про міст, а виходить,що це зріло давно. Ну не може оркостан договорів триматися, оркам тільки усе руйнувати і убивати. Суть їх існування
показати весь коментар
20.07.2023 09:29 Відповісти
+2
Де реакція міжнародних правозахисних кантор. Чи продовжується вірус імпотентства нато і оон????
показати весь коментар
20.07.2023 09:29 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Де реакція міжнародних правозахисних кантор. Чи продовжується вірус імпотентства нато і оон????
показати весь коментар
20.07.2023 09:29 Відповісти
Чи оп на чолі з зе? Вони ще ті імпотенти і зрадники.
показати весь коментар
20.07.2023 09:34 Відповісти
А мені учора тут бабенки про міст, а виходить,що це зріло давно. Ну не може оркостан договорів триматися, оркам тільки усе руйнувати і убивати. Суть їх існування
показати весь коментар
20.07.2023 09:29 Відповісти
Шантаж,терор,дезінформація,брехня,насилля - це інструменти рашистів в поневоленні людей,які прагнуть бути вільними та цивілізованими.
показати весь коментар
20.07.2023 09:40 Відповісти
Сама Україна не в змозі розблокувати Чорне море. Це міжнародна територія яка межує з країнами НАТО. Другий рік війни чуємо бла бла бла.
показати весь коментар
20.07.2023 09:57 Відповісти
Сама суть Московії - дезінформація і суцільна брехня. Це і є -"Русский мир".
показати весь коментар
20.07.2023 10:13 Відповісти
"Мы недостаточно бдительно вглядывались в огненные знаки на стене"

Стефан Цвейг в '*Воспоминаниях европейца* писал "о мироощущении европейской интеллектуальной элиты перед Первой мировой войной".

Я згадав цю новелу... Отже, Стефан Цвейг.

'Наш общий идеализм, наш оптимизм, подогретый успехами прогресса, привели к тому, что мы проглядели общую опасность и пренебрегли ею. А кроме того, нам не хватало организатора, который объединил бы наличные силы вокруг общей цели...

Наша простодушная вера в разум, в то, что он в последний час воспрепятствует безумию, - только она и была нашей виной. Конечно, мы недостаточно бдительно вглядывались в огненные знаки на стене. Но разве не в том суть подлинной молодости, что она легковерна, а не подозрительна?' Знакомая тема, не так ли?

Когда сегодня, размышляя спокойно, задаешься вопросом, отчего Европа в 1914 году низвергалась в войну, то не находишь ни одной сколько-нибудь разумной причины, даже повода. Дело было отнюдь не в идеях и едва ли - в небольших приграничных территориях; я не могу найти другого объяснения, кроме этого переизбытка силы - трагического порождения внутреннего динамизма, накопленного за сорок мирных лет и искавшего разрядки в насилии.

Каждая страна вдруг пожелала стать могущественной, забывая, что другие хотят того же; каждому хотелось поживиться еще чем-нибудь за чужой счет.

А хуже всего было то, что нас обманывало как раз милое нашим сердцам чувство - всеобщий оптимизм, ибо каждый верил, что в последнюю минуту противник все же струсит, и наши дипломаты наперебой начали блефовать.

Раза четыре-пять - под Агадиром, в Балканской войне, в Албании - дело так и ограничилось игрой; но все теснее, все грознее сплачивались большие коалиции.

В Германии в мирное время был введен военный налог, во Франции увеличен срок воинской службы; в конце концов, избыток силы должен был разрядиться, и погода на Балканах уже указывала, откуда надвигаются на Европу тучи'. - Стефан Цвейг в '*Воспоминаниях европейца* писал "о мироощущении европейской интеллектуальной элиты перед Первой мировой войной".

https://www.facebook.com/nykola.n.nagornyak?__cft__[0]=AZXXESjkM9XhjrYwCnXkap8VpQfw3CAZNZXsb2f4XcAj5AVskmMGBJQNWpD6IQlq4_ZVEN133J5taF2ef5d3Yjkb4RIEnler-keCulM9rcJ-********************************************&__tn__=-UC%2CPH-R ФБ Николай Нестор Нагорняк

https://www.facebook.com/nykola.n.nagornyak/posts/pfbid02YbQTQgyTc5sz1rb36UJ8QHyRgWGri1jSDHCCfFRmJbDz4EJu6dymSxN5QPwfMY2pl?__cft__[0]=AZXXESjkM9XhjrYwCnXkap8VpQfw3CAZNZXsb2f4XcAj5AVskmMGBJQNWpD6IQlq4_ZVEN133J5taF2ef5d3Yjkb4RIEnler-keCulM9rcJ-********************************************&__tn__=%2CO%2CPH-R 16 январь 2022 г. ·
показати весь коментар
20.07.2023 10:50 Відповісти
А что же турецкий султан молчит как усравшись. Слабо перекрыть проливы, ведь Турция теряет большие деньги, или помидоры с наташами не дают ?
показати весь коментар
20.07.2023 11:44 Відповісти
Да ПЛЕВАТЬ на негров которые не работатют а голодают. ПЛЕВАТЬ на зерновую сделку. ОРУЖИЕ по ленд лизу КАРАВАНАМИ в НЕОГРАНИЧЕННОМ количестве давайте !
показати весь коментар
20.07.2023 11:47 Відповісти
Путін: «Ми завжди говоримо правду. Це найкраща зброя проти брехні».

Слова перестали мати будь-яке значення.
показати весь коментар
20.07.2023 12:25 Відповісти
Русские только подают вид что заботятся африканскими народами ,в реали грабят все что осталась неотобранно с помощью военизированных банд с омерзительной жестокостью , наподобье "исламиского государства". А так они в гробу видали африканцев и продовольственое помощь голодающим в африке. Такой он "русский мир".
показати весь коментар
20.07.2023 19:14 Відповісти