5079 відвідувачів онлайн
2 485 16

Стало відомо, як новий букмекер BuddyBet пов’язаний із підсанкційним Parimatch

Букмекер BuddyBet, що з’явився нещодавно на українському гральному ринку, пов’язаний з підсанкційним Parimatch через компанію Winever BV (Кюрасао).

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на інформацію на сайті BuddyBet.

Winever BV має ліцензію на організацію азартних ігор у Кюрасао.

До введення санкцій РНБО Winever BV оперувала сайтами букмекера Parimatch.

Компанія Winever BV заснована у жовтні 2022 року. Директором зазначений житель Латвії Віктор Колесников.

Стало відомо, як новий букмекер BuddyBet пов’язаний із підсанкційним Parimatch 01
Стало відомо, як новий букмекер BuddyBet пов’язаний із підсанкційним Parimatch 02

Варто зазначити, що BuddyBet має ще один непрямий зв'язок із Parimatch. Офіційний додаток BuddyBet в магазині Apple AppStore донедавна мав назву "Parimatch Калькулятор".

Крім цього, колишнім клієнтам підсанкціонованого Parimatch надходить розсилка про можливість "виведення застряглих коштів" через BuddyBet. Відповідні рекламні повідомлення публікуються також у соціальних мережах.

Російські ставки

Як відомо, 11 березня президент України Володимир Зеленський підписав указ про введення санкцій проти низки букмекерських компаній та лотерей. До списку потрапили 287 юридичних та 120 фізичних осіб.

Серед компаній, які потрапили під санкції, є як російські - "Спортбет", "Бетсіті", "Матчбет", "Букмекерська контора "Парі", "Марафон", "БК "Олімп", "Спортлото", "Бет.ру", так і українські – ТОВ "Париматч", "ПокерматчUA". Санкції запроваджено на 50 років та передбачають блокування активів, заборону на торгові операції, у тому числі виведення капіталу з України, ануляцію чи призупинення ліцензій.

Володимир Зеленський запевнив, що букмекерські фірми працювали проти України, виводили кошти з країни та спрямовували їх до російської економіки, фактично спонсоруючи війну проти української держави.

Докладніше про компанії з РФ у структурі букмекерів - читайте у матеріалі РБК-Україна.

Топ коментарі
+2
Зато всі довольні і нагодован
показати весь коментар
20.07.2023 13:48 Відповісти
+2
Це все відомо відразу,тому що це аксіома. Оця вся срань господня,яка існує експлуатуючи людські пороки так чи інакше пов'язана з кацапнею як осередком зла.
показати весь коментар
20.07.2023 13:49 Відповісти
+1
А чому гральний бізнес не припинити зовсім, хоча б до кінця війни?
показати весь коментар
20.07.2023 13:51 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Зато всі довольні і нагодован
показати весь коментар
20.07.2023 13:48 Відповісти
Це все відомо відразу,тому що це аксіома. Оця вся срань господня,яка існує експлуатуючи людські пороки так чи інакше пов'язана з кацапнею як осередком зла.
показати весь коментар
20.07.2023 13:49 Відповісти
А чому гральний бізнес не припинити зовсім, хоча б до кінця війни?
показати весь коментар
20.07.2023 13:51 Відповісти
Тому що це податки, також є букмекерські контори які серйозно допомагають ЗСУ.
показати весь коментар
20.07.2023 13:58 Відповісти
Проституція, продаж наркотиків, торгівля краденим також дуже прибутковий бізнес. Чому б не залучити ці галузі економіки до сплати податків.
показати весь коментар
20.07.2023 14:00 Відповісти
Тому що те що ви перечислили на відміну від тоталізатора напряму впливає на здоров'я громадян та криміногенну ситуацію.

Сам не граю і нікому не роджу.
показати весь коментар
20.07.2023 14:13 Відповісти
Їх у двері а вони в вікно.
показати весь коментар
20.07.2023 13:56 Відповісти
ПаріМатч була контора , з якої можна було вивести гроші.
Крім того , вони починались з Виноградаря з Києва.
З vBet мені не вдалось вивести гроші , довелось злить рахунок і більш не буду туди заходить .
Ніяких доказів парі матча так і не було ,просто викинули з бізнесу України.

https://sport.ua/betting/bookmakers/vbet

показати весь коментар
20.07.2023 13:59 Відповісти
банер паріматча у пітері не бачили? дивно. з 20 по 22 рік постійно показували репортажі, про те, як файно парімач "працює" на росії

інших контор я не знаю, а от паріматч задовбав своєю рекламою (майже завжди російською) на ютубі. ти йдеш новини подивитися, я тобі - ану грай бігом з паріматч!
показати весь коментар
20.07.2023 14:09 Відповісти
Вони вийшли з росіі на початку війни .
показати весь коментар
20.07.2023 14:23 Відповісти
https://bastion.tv/vbet-rosijskij-slid_n53902 https://bastion.tv/vbet-rosijskij-slid_n53902

показати весь коментар
20.07.2023 14:34 Відповісти
Володимир Зеленський запевнив, що

та ти що? яка несподіванка!

а хто це нас запевняв, що от якраз після закону про легалізацію казіно, як попруть доходи в бюджет, як повалять кошти на асфальтоукладку!

то як жеж так, не для зє гроші пішли, а у бюджет рифи?
може треба санкції на той дебільний закон на 50 років накласти, то ще у автора штраф взяти за всі збитки, які той автор україні наніс?
показати весь коментар
20.07.2023 14:02 Відповісти
Арахамия в теме