11327 відвідувачів онлайн
4 882 54

Ірландія не висловлюватиме співчуття, коли помре Путін, - прем’єр Варадкар

варадкар,лео

Прем’єр Ірландії Лео Варадкар заявив, що країна навряд висловить співчуття у разі смерті російського диктатора Путіна.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Європейську правду.

Він прокоментував події 1945 року, коли тодішній міністр закордонних справ Еймон де Валера висловив співчуття Німеччині через смерть Адольфа Гітлера.

На запитання журналістів, чи висловить Ірландія подібні співчуття Росії у разі смерті Путіна, Варадкар сказав: "Ні. Я так не думаю".

За словами прем'єра, ірландська делегація навряд чи буде присутньою на похороні Путіна.

"Я не міг би собі уявити, що ми будемо на похоронах", - додав Варадкар, якому Росія заборонила в’їзд.

Ірландія наполягає на тому, що продовжує дотримуватися політики нейтралітету. Однак ірландські урядовці уточнюють, що це стосується саме військового нейтралітету, а не політичного.

Топ коментарі
+31
показати весь коментар
27.07.2023 09:23 Відповісти
+23
Ого, Ірландія щось знає? Уже готуються до святкового банкету?
показати весь коментар
27.07.2023 09:23 Відповісти
+13
У всіх притомних людей буде свято
показати весь коментар
27.07.2023 09:26 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
27.07.2023 09:20 Відповісти
Хоронили *****, порвали 3 баяна
показати весь коментар
27.07.2023 09:21 Відповісти
показати весь коментар
27.07.2023 09:23 Відповісти
От диваки. Я всім колишнім комуністам 19 серпня кожного року надсилаю співчуття в звязку з роковинами смерті їхніх ТАТА і МАМИ. ТАТО-СССР а МАМА -КПСС. Вони ж умудрилися на 19.08.91 зварганити путч котрий призвів до їхньої ж смерті
показати весь коментар
27.07.2023 11:02 Відповісти
В ОПі так святкуватимуть, що зламають три роялі
показати весь коментар
27.07.2023 11:03 Відповісти
Скільки десятків мільйонів державних грошей роздерибанять аферюги на цій комедії?
показати весь коментар
27.07.2023 09:28 Відповісти
Там чисто за донаты. Абрестович просил присылать
показати весь коментар
27.07.2023 09:34 Відповісти
Вони і донати вкрадуть.
показати весь коментар
27.07.2023 09:39 Відповісти
Ого, Ірландія щось знає? Уже готуються до святкового банкету?
показати весь коментар
27.07.2023 09:23 Відповісти
Это намёк?
показати весь коментар
27.07.2023 09:24 Відповісти
Земля йому ... в сраку.
показати весь коментар
27.07.2023 09:25 Відповісти
Ох и Валера в 45-м...
показати весь коментар
27.07.2023 09:25 Відповісти
У всіх притомних людей буде свято
показати весь коментар
27.07.2023 09:26 Відповісти
Це буде свято для багатьох країн.
І нехай воно настане якомога швидше.
показати весь коментар
27.07.2023 09:26 Відповісти
Ну,обісцяти могилу ***** можна.
показати весь коментар
27.07.2023 09:27 Відповісти
Хорошо потроллил
показати весь коментар
27.07.2023 09:27 Відповісти
показати весь коментар
27.07.2023 09:30 Відповісти
Притомні люди, яких дуже мало.

А в політиці - тим більше.

Приємно чути.
показати весь коментар
27.07.2023 09:31 Відповісти
А я выпью ирландского виски!
показати весь коментар
27.07.2023 09:33 Відповісти
Учитывая количество двойников, тройников, переходников и удлинителей мы вряд ли узнаем как это чучело помрет физически. Тем более еще и трус. Дето затихарится и будет доживать.
Политическая гибель его важнее гораздо.
Низложен и точка.
показати весь коментар
27.07.2023 09:33 Відповісти
Фестиваль буде , куда тій *********
показати весь коментар
27.07.2023 09:35 Відповісти
Якщо ти воюєш автоматом 45 року або мосінкою, то скоріш за все за лугандонію чи підо.рашку
показати весь коментар
27.07.2023 10:25 Відповісти
Невже ***** мже померти, воно може тільки здохнувати.
показати весь коментар
27.07.2023 09:36 Відповісти
Може тому, що про кончину пуйла на пітьмі не повідомлятимуть, а просто поміняють його на котрогось із двійників чи на групу двійників.
показати весь коментар
27.07.2023 09:37 Відповісти
О. А хід думок Ірландії мені подобається. Справді, вже час.
показати весь коментар
27.07.2023 09:39 Відповісти
А от я би висловив "спивчуття"... що падлюка раніше не здохла.
показати весь коментар
27.07.2023 09:45 Відповісти
Ірландці мабуть щось знають.....
показати весь коментар
27.07.2023 09:48 Відповісти
Пуйло саме по собі не здохне, як тут у коментарях почали мріяти:

- він перед 24.02 грав, на секундочку, у хокей (коли макрон йому наярював дзвінками);

- пуйло сидить в ізоляції, є карантини: це, звичайно, привід посміятись, але ризик респіраторних захворювань для пуйла мінімальний;

- йому 70 років. Якщо не бухає і під цілодобовим наглядом лікарів, то вік звичайний .

- була колись інфа, що пуйло смертельно хворе (поруч з новинами про кінець війни за 2-3 тижні): віримо?

Тільки автоматна черга від ЗСУ допоможе пуйлові ефективно померти.
показати весь коментар
27.07.2023 09:49 Відповісти
Це серйозно щодо гітлера - таке було? Чи я просто не до кінця розумію дипломатію...
показати весь коментар
27.07.2023 09:51 Відповісти
Давайте думати логічно. Чи можна було сприймати окремо народ Німеччини і Гітлера? Ні! Народ обрав політсилу Гітлера на демократичних виборах і на плебісциті підтвердив, що двіряє йому і поділяє його політику, а отже і відповідальність. Тому злочини здійснював не Гітлер, а народ під цого керівництвом. До речі, Гітлер не вбив жодного єврея. Це робили одні представники народу, доки інші робили вигляд, що нічого не бачать, а ще інші справді не бачили, бо не хотіли бачити. Тільки союзники у 1945 році були мудріші і з німцчми було проведено денацифікацію, яка полягала у тому, що тисячі особливо активних у підтримці націонал-фашизму, як реваншу за поразку у першій світовій війні було повішено, сотні тисяч було засуджено до тюремних термінів і мільйони - уражено у правах. Тоді у союзників було розуміння, що Гітлер і німецький народ - сіамські близнюки. Ось чому висловлення співчуття біснуватому на тоц час народу у смерті біснуватого фюрера не було чимось дивним. Зараз ситуація настільки схожа, що аиглчдаж, як дежа-вю. Кацапський нарід з ідеєю реваншизму за розпад сирисири теж обрав собі іюрера. Тільки прізвище його не Гітлер, а пуцин. І той нарід, і той пуцин - такі ж сіамські близнюки. Тільки цього разу Захід чомусь вважає, що нарід - то жертва, а пуцин - гвалтівник. Хоча смерть пуцина ттой нарід буде оплакувати не менш емоційно, як північні корейці смерть двох Кімів.
показати весь коментар
27.07.2023 09:59 Відповісти
Відкрию Вам секрет, в гітлерівські часи під час чисток євреїв саме завзято і жорстоко вбивали - не повірите ті ж євреї, як і у часи біосміттьевої більшовицької псевдореволюції
показати весь коментар
27.07.2023 10:29 Відповісти
Не є секретом, що деякі євреї співпрацювали з фашистами. Але стверджувати, що саме вони знищили найбільшу кількість євреїв - дурня повна і є ознакою антисемітизму. Але коли я писав свій пост, я не розрізняв євреїв з іншми, зокрема українцями. Відкрию вам теж секрет, німецькі нацисти убивали не лише євреїввони знищили і декілька сотень тисяч мирних українців.
показати весь коментар
27.07.2023 11:13 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=tmblp60FmwE
показати весь коментар
27.07.2023 10:06 Відповісти
показати весь коментар
27.07.2023 10:11 Відповісти
А ви ще подумайте. Може, й від "нейтралітету" відмовитесь.
показати весь коментар
27.07.2023 10:15 Відповісти
Как нейтрализовать путина. ч. 8: духовная составляющая
путин делает вид, что он христианин, и даже просит благословления на свои темные дела у священников. которые те очень неохотно дают, видимо из чувства совести, что путин пускает
украденные у народа деньги на материальное благоустройство церковного имущества. Но каждый понимает, что даже не честный христианин, а просто обычный средний порядочный
человек не начнет войну между странами, где проживают родственники и друзья. Зададимся вопросом, какой настойщей веры путин?
В силу своей дружбы с ведущими дикитаторами мира, ответ прост, в его планах создать собственную религию по образцу Северной Кореи - ЧпУ-ЧхЕ. С началом отсчета летоисчисления с его дня рождения 07.10.1952
Что можно противопоставить его коварным планам? На первый взгляд, разумно использовать протирв него жрецов африканской
черной магии Вуду, потому что наитемнейший лишил африканцев еды, но скорее не сработает, потому что сатана не может победить сатану, потому что царство его не устоит. Т.к. путин находится под защитой линии китайских и
северокорейских черных магов, то правильно использовать против него светлую энергию тибетских лам, которые с одной стороны, не любят Китай, с другой стороны, являются более светлой силой по отношению к темной энергии найтимнейшего.
Необходимо побеседовать с ламами и выработать стратегию увода путина от власти.
показати весь коментар
27.07.2023 10:23 Відповісти
Був один шаман який збирався вигнати зло з Кремля, посадили в дурку.
показати весь коментар
27.07.2023 11:04 Відповісти
...ай яй яй,как не хорошо!!! Обязательно к вдове надо выслать делегацию с черными презервативами от всех стран....
показати весь коментар
27.07.2023 10:27 Відповісти
А я б съездил на похороны. Даже со своей ложкой
показати весь коментар
27.07.2023 10:28 Відповісти
У Українського народу є аналог в Європі - це Ірдандці, такі ж незбагнені для всього світу і загадкові людиякі вміють "відколювати" номери
показати весь коментар
27.07.2023 10:38 Відповісти
читаю поміж строчок... Ірландія щось знає?
показати весь коментар
27.07.2023 10:38 Відповісти
Конечно, что-то знает! Вопрос - что именно и в каком объёме?
показати весь коментар
27.07.2023 12:43 Відповісти
Яке там співчуття? Весь Світ буде святкувати без зупину.
показати весь коментар
27.07.2023 10:49 Відповісти
Новий порядок денний
показати весь коментар
27.07.2023 11:34 Відповісти
ховали *****, порвали три волинки . (Ірландія)
показати весь коментар
27.07.2023 11:54 Відповісти
Волынки - скоттов, а у ирландов - арфы.
показати весь коментар
27.07.2023 12:45 Відповісти
Ну а привітати ж можна.
показати весь коментар
27.07.2023 12:12 Відповісти
Можна якось пришвидчити це невисловлювання???? Може почати вже на це донатити?
показати весь коментар
27.07.2023 12:17 Відповісти
Ого. Та я навіть джигу станцюю, хоч не ірландець і маю скалічену ногу.
показати весь коментар
27.07.2023 12:20 Відповісти
А ***** и не собирается умирать в ближайшее время.
показати весь коментар
27.07.2023 13:38 Відповісти
даже представить не могу свои эмоции и что буду делать, когда это наконец случится!
показати весь коментар
27.07.2023 21:31 Відповісти
оце красавчік