11920 відвідувачів онлайн
4 438 62

Про супровід з військових кораблів для зерна з України зараз не йде активна дискусія. Це лише посилить напругу, - Кірбі

джон,кірбі

США не обговорюють можливості супроводження кораблів з українським зерном у Чорному морі.

Про це повідомив координатор стратегічних комунікацій Ради з нацбезпеки США Джон Кірбі, передає Цензор.НЕТ з посиланням на Суспільне.

"Про введення військових кораблів у Чорне море зараз не йде активна дискусія. Це лише посилить напругу і збільшить можливості для потенційного конфлікту між Заходом і РФ, а це не те, чого ми прагнемо. Ми хочемо, щоб зерно вийшло (з України на зовнішній ринок – ред.). Ми хочемо, щоб "зернова угода" була продовжена і, якщо коротко, будемо працювати з союзниками та партнерами, щоб знайти інші наземні або можливо річкові маршрути, якщо якісь будуть доступні", — зазначив він.

24 липня видання The Times повідомило, що Велика Британія веде переговори з членами НАТО та іншими країнами про відправку військових кораблів в Чорне море для захисту вантажних суден, що перевозять українське зерно. За даними виданням, наразі ведуться переговори про створення так званої "коаліції" з різних країн, які можуть приєднатися до британської ініціативи.

"Коаліція охочих" буде прагнути прорвати російську блокаду за кілька тижнів, надавши "захисний коридор" з Одеси через Босфор", — повідомило The Times.

Топ коментарі
+25
кончені сцикуни!!!!!!!
показати весь коментар
27.07.2023 23:25 Відповісти
+24
Просто поражає коли така могутня країна така сциклива.
показати весь коментар
27.07.2023 23:31 Відповісти
+16
Лицемірні, боягузливі покидьки!
показати весь коментар
27.07.2023 23:27 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
кончені сцикуни!!!!!!!
показати весь коментар
27.07.2023 23:25 Відповісти
Краще і не скажеш. Сьогодні засцяли, а завтра вони і вас будуть блокадити. От Джон Кеннеді був не чета вам. Про Рейгана вже і не кажу.
показати весь коментар
27.07.2023 23:31 Відповісти
Кеннеді різні були. Той що президентом США був, ще нормальний був. А от його батько, що був послом США в Британії писав Рузвельту що американцям не потрібно втручатися у війну з Гітлером, бо Великобританія ось ось програє. А через декілька років його сини вже воювали: старший загинув в повітряному бою, молодший ледь не втопився, від атаки японців,але потім став гарним президентом США.
показати весь коментар
28.07.2023 00:19 Відповісти
Трумэн Г. вобще сказал шоб русские( СССР) и немцы побольше поубивали друг друга.
А США будет помогать тому кто будет проигрывать.
показати весь коментар
28.07.2023 06:59 Відповісти
The times of Kennedy and Reagan were completely different. America's rich were totally terrified of communism and that its ideas could take root in America - with its scarce social support system and huge inequality. The US leaders had full support of the wealthy. If they had to go to war with the USSR not to let communism in, the wealthy would have supported it and convinced the rest of the population through the mass propaganda they controlled. Communism is gone now. Today's Russia in not an existential threat to the US: its leaders love money as much as America's rich. It is not a life and death question for their fortunes, it is a how much do you want question. Therefore, anything can be negotiated.
показати весь коментар
28.07.2023 02:55 Відповісти
Вони далеко ні сцикуни,вони,як би так мовити--самі собі на думці,і Україна на жаль, там далеко ні на першому плані,
показати весь коментар
27.07.2023 23:57 Відповісти
Україна, на жаль, в багатьох українців не на першому місці. Їм аби "паржать" та "пажрать"
показати весь коментар
28.07.2023 02:46 Відповісти
Кірбі це не вся США.

Це тільки один маленький чиновник от влади…
показати весь коментар
28.07.2023 05:07 Відповісти
Хай тодi менше язиком меле.
Це ми можем на кухнi молоть язиком, а вiн представник влади, тому виража позицiю ц iлой держави.
показати весь коментар
28.07.2023 07:12 Відповісти
Правильно. Краще нехай Посейдон потопить тих триколорних піратів в Чорному морі.
показати весь коментар
27.07.2023 23:25 Відповісти
Посейдон й друге ім'я має і одного вже потопив.
показати весь коментар
27.07.2023 23:29 Відповісти
Лицемірні, боягузливі покидьки!
показати весь коментар
27.07.2023 23:27 Відповісти
дєдушка пу міцно тримає дєдушку Жо за корупційні яйця.
показати весь коментар
28.07.2023 01:02 Відповісти
"Це лише посилить напругу, - Кірбі

Завтра війна, а Кірбі і Байден втомлені.
напруга!
показати весь коментар
27.07.2023 23:27 Відповісти
А насправді що заважає всесильному заходу створити коридор з військових кораблів які б супроводжувало таку життедайну продукцію для країн які потерпають від голоду і про які вищезгаданнийпечеться....
показати весь коментар
27.07.2023 23:29 Відповісти
АТОПУТИННАПАДЕ ????

Він вже напав , довбо&би
показати весь коментар
27.07.2023 23:29 Відповісти
Випередили, слово в слово. Але дякую.
показати весь коментар
28.07.2023 03:24 Відповісти
Да пох на те зерно, дайте зброю щоб російські танкери топита прямо в Сочі
показати весь коментар
27.07.2023 23:30 Відповісти
Просто поражає коли така могутня країна така сциклива.
показати весь коментар
27.07.2023 23:31 Відповісти
Не "гоніть" на всю Країну, бо то улюбленець та, прости Господи, ікона українців - бідон зі своїм оточенням такі сцикливі, бо куплені.
показати весь коментар
28.07.2023 03:27 Відповісти
Цим сцикунам самім хоч не соромно?
показати весь коментар
27.07.2023 23:32 Відповісти
Кірбі, Салівану- не соромно.

Але багатех американцям за них соромно.
показати весь коментар
28.07.2023 05:09 Відповісти
Тут є ще ті хто виправдовує цих сцикунів з США ? Ви тварини бачите в що перетворилось США ?
показати весь коментар
27.07.2023 23:35 Відповісти
Ну тогда пускай африканские мальчики в трусиках сосут шляпу. И никаких договорняков и *зерновых угод* с рашистами. Так можно воевать вечно идя на уступки рашистам и снимая санкции чтобы они пропустили наш корабль. К тому же именно етого кремлевский режим и добивается чтобы по любому вопросу касающемуся Украины все шли договариваться в мацкву делая таким образом из Украины зависимое государство или даже колонию
показати весь коментар
27.07.2023 23:40 Відповісти
Дуже там не напружуйтесь щоб любімиє дупи не луснули від напруги...
показати весь коментар
27.07.2023 23:41 Відповісти
бункерный любит искать приключения на известное место - пусть рискнёт ...
показати весь коментар
27.07.2023 23:45 Відповісти
Ссикуни, знач ***** вїбе захід
показати весь коментар
27.07.2023 23:46 Відповісти
***** сам сцикун. Якщо ж він таки наважиться, то буде здивований, як швидко Захід оговтається. Насправді копняк від Пу Заходу - це життєдайний копняк для Заходу, і кінець кацапердії. Винятково моя думка.
показати весь коментар
27.07.2023 23:57 Відповісти
и отлично
показати весь коментар
27.07.2023 23:58 Відповісти
В принципі морда цього Кірбі про все каже. Явно не генерал Паттон. Уособлення теперішньої політики США.
показати весь коментар
27.07.2023 23:53 Відповісти
Притомні експерти та аналітики вже більше року говорять, що штати нам не партнери, а тимчасові союзники. Зерновий коридор був потрібен щоб вивезти зерно яке належало західним компаніям, доля наступного врожаю та голодних негрів бідона та його дєрмократів не хвилює, їх хвилює безперебійне постачання російського алюмінію,титану, сталі, добрив...
показати весь коментар
28.07.2023 00:15 Відповісти
То нам треба зробити з них союзників нам треба щоб ці сцикуни надали все яке можна озброєння
показати весь коментар
28.07.2023 00:24 Відповісти
А ви надали б озброєння яке зможе дуже сильно "засмутити" торговельного партнера ? От вони і не дають Україні далекобійних ракет та літаків.
показати весь коментар
28.07.2023 00:45 Відповісти
Тоді нам треба добитись цього в інший спосіб
показати весь коментар
28.07.2023 11:10 Відповісти
Це так на дипломатичному звучить - МИ ЗЛЯКАЛИСЬ.
показати весь коментар
28.07.2023 00:17 Відповісти
Ви Американські рейнджери чи ***** насрано ? Сцикливий захід буде доплачувати перевізникам і всякі субсидії надаватиме для транспортування нашого зерна суходолом до Атлантики але кораблі в Чорне море не пустить.
показати весь коментар
28.07.2023 00:20 Відповісти
Коли мене будуть питати чому я так ставлюсь до наших так званих союзників я завжди буду казати через сцикливість
показати весь коментар
28.07.2023 00:25 Відповісти
Позиция США, как и других стран проста и, ясна. Кто нам виноват, что мы сами придумали себе сказку, где все будут бегать вокруг нас. Ну придумали мы это, но они то тут причем? Так, что пора, спускаться с небес на землю. А то так взлетим, что потом падать будет еще больнее.
показати весь коментар
28.07.2023 00:28 Відповісти
Так, і тут доля істини присутня, бо асфальт і яйця по 17 нікуди не ділись, на жіль.
показати весь коментар
28.07.2023 03:30 Відповісти
Здається, вони дали ***** повний картбланш для перерозподілу світу за його бажанням.
показати весь коментар
28.07.2023 00:42 Відповісти
Це не посилить,а зніме напругу.криса боїться НАТО більше,чим НАТО крису.моск@лі,як тільки чують сильну руку,відразу біжуть в свій хлів і гавкають з-за кута,стоячи на колінах.
показати весь коментар
28.07.2023 00:48 Відповісти
https://images.cnscdn.com/images/f/6/8/e/f68e91f25267eab87acb3361ee2712ee/original.jpg

"Про введення військових кораблів у Чорне море зараз не йде активна дискусія. Це лише посилить напругу і збільшить можливості для потенційного конфлікту між Заходом і РФ, а це не те, чого ми прагнемо. Ми хочемо, щоб зерно вийшло (з України на зовнішній ринок - ред.). Ми хочемо, щоб "зернова угода" була продовжена і, але супроводжувати кораблі із зерном відмовляємося через те.що ми є американські лицемірні недоноски і працюємо разом з куйлом,щоб Україну витіснити з Чорного моря.
показати весь коментар
28.07.2023 00:49 Відповісти
Американцы очень трусливо себя ведут последнее время и дикие, кацапские твари этим пользуются.
показати весь коментар
28.07.2023 00:57 Відповісти
А Турція чого мовчить? Чекає щоб інші зробили для них подарунок..
Вони ж перепродають те зерно на Близьському Сході.
А хто найбільший покупець ? Хай трошки повирушиться.
показати весь коментар
28.07.2023 00:57 Відповісти
Турецький султан сам за себе…
показати весь коментар
28.07.2023 05:13 Відповісти
Ну что, можно уже благодарить дедушку животворящего за избежание напряженности?
показати весь коментар
28.07.2023 01:32 Відповісти
Не на часі, українці продовжують молитись на синільного, прости Господи, Джо.
показати весь коментар
28.07.2023 03:33 Відповісти
А где Мурза с 3-15, почему не кукарекают "Америка вам ничиво ни далжна"?
показати весь коментар
28.07.2023 01:34 Відповісти
Нет, лдь. Україна потрібна «мовимся» на Трампа?

Так, Джо не «рішучій», і все таке інше,

але якщо реально, то деб була Україна без допомоги США?
показати весь коментар
28.07.2023 05:16 Відповісти
публічно засцяли то х!йло і далі буде нахабніти і ще більше шантажувати

буде впевнений що навіть за підрив заес йому нічого не буде
показати весь коментар
28.07.2023 06:26 Відповісти
Drbest Good b5ca3e0b ,Ну це таке , а де би були США, як що Українці б воювали на боці расіі. Зараз, у Польщі та Прибалтиці, та будували б Мур в Заходному Берліні . Питання суто риторичне
показати весь коментар
28.07.2023 07:24 Відповісти
Так, це ріторисне питання.

На яке не треба додавати відповідь.

Бо усі розуміють, що якби не допомога США, то , на жаль, західний кордон параші був би десь на східній Польщі або Неметчіні.
С просуванням на Захід…

І тут ваші смайлики, Яков, нідочого, сітуація на фронті дуже важка.
Чим і як закінчиться для України ця війна невідомо.

І навіть «допомога Ізраїля», якій зайняв «нейтральну позицію» та досі не признав Голодомор українців 1932-33,
не вирішує ціеі справи.
показати весь коментар
28.07.2023 14:45 Відповісти
Бідон знову обісрався.
показати весь коментар
28.07.2023 07:26 Відповісти
"Це лише посилить напругу, - Кірбі

а сейчас , это еще не "напруга" , да, Кирби ? "Лишь бы не было войны" ?
показати весь коментар
28.07.2023 07:28 Відповісти
Невнятное шамканье только раззадоривает *****, и допускает мыслишки, а не применить ли тактическое ЯО, может тоже утрутся.
показати весь коментар
28.07.2023 07:31 Відповісти
Зато серед західних політиків значно збільшився запит на памперси для дорослих. Нарощуємо виробництво. Збільшується валютний дохід.
показати весь коментар
28.07.2023 08:06 Відповісти
Ну как вам наши союзники....
показати весь коментар
28.07.2023 08:31 Відповісти
США - тупі куколди.
показати весь коментар
28.07.2023 10:31 Відповісти
По версії історика Юрія Фельштінского ( дивись ютб), якій каже про це вже більш 2 року,
Путлер нападе на захід/НАТО та вірогідно застосунок тактичне ЯО по країні НАТО.

Після чого буле разбитий військами НАТО
показати весь коментар
28.07.2023 14:54 Відповісти