10235 відвідувачів онлайн
11 010 54

НАЗК: Ексзаступник керівника ОПУ Тимошенко використовував повноваження в особистих інтересах

тимошенко,кирилл

Національне агентство з питань запобігання корупції запросило колишнього заступника керівника Офісу Президента України Кирила Тимошенка прибути для вручення протоколу про вчинення ним низки правопорушень, за які передбачена адміністративна відповідальність. Посадовцю було направлено офіційне запрошення, але, попри висловлену ним обіцянку прибути до Агентства, Тимошенко не з’явився.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє пресслужба НАЗК.

Ексзаступник керівника ОПУ Кирило Тимошенко не з’явився до НАЗК для вручення протоколу про вчинення ним низки правопорушень, за які передбачена адміністративна відповідальність. Посадовцю було направлено офіційне запрошення на 15:00 28 липня 2023 року, але, попри обіцянку прибути до Агентства, Тимошенко не з’явився. Протокол буде надіслано йому для ознайомлення поштою.

Під час перевірки НАЗК встановлено, що посадовець використовував повноваження у особистих інтересах та двічі порушив визначені Законом обмеження щодо одержання подарунків особою, яка займає особливо відповідальне становище.

Обіймаючи посаду заступника керівника ОПУ, він підписав лист на адресу Державної прикордонної служби України з проханням надати дозвіл на виїзд за кордон своєму підлеглому нібито для службового відрядження. Однак НАЗК встановило, що справжньою метою виїзду за кордон підлеглого був приватний інтерес - оформлення віз Тимошенку та його сину.

Крім того, експосадовець протягом минулого року тричі безоплатно проживав у готельному комплексі "Emili Resort", двічі з яких - разом з дружиною і сином. Підтвердити факт оплати за проживання на понад 45 тис. він грн не зміг.

Влітку 2022 року Тимошенко отримав безкоштовні послуги з прокату авто Porsche Taycan на суму 122 тис. грн. Ще одним епізодом є вчинення ним дій в умовах реального конфлікту інтересів.

На підставі зазначених фактів НАЗК склало та направило до суду протокол про адміністративні правопорушення щодо Кирила Тимошенка.

Топ коментарі
+46
Схоже нещодавно виїхав, якщо тільки запросили для вручення протоколу
показати весь коментар
28.07.2023 20:18
+34
Яка нафіг адміністративка...якщо вішати таких потрібно на стовбах...гнида.
показати весь коментар
28.07.2023 20:16
+28
а що, він ще не в Монако?
показати весь коментар
28.07.2023 20:14
Коментувати
Сортувати:
а що, він ще не в Монако?
показати весь коментар
28.07.2023 20:14 Відповісти
Схоже нещодавно виїхав, якщо тільки запросили для вручення протоколу
показати весь коментар
28.07.2023 20:18 Відповісти
а чого йому кудась їхати чи ховатися
в зелених корупція на сотні тисяч гривень називається адмінпорушенням
ну, це ж не мільярд....
бо як би він використав в своїх цілях мільярд, то було б звинувачення в халатності або в перевищенні повноважень
тіпа перевишення ліміту
а тут, якихось пара сотень тисяч...
як їзда по полосі громадського транспорту
470 грн штраф і гуляй далі
це ж свої хлопці
показати весь коментар
29.07.2023 22:48 Відповісти
МЛЯ-дь,яка адміністративна відповідальність ? цей ВОРЮГА повинен сидіти в цугундирі і надовго !!!!!
показати весь коментар
30.07.2023 10:12 Відповісти
Він руку набив на ковідній логістиці. Сподобалось. Вирішив не зупинятись.
показати весь коментар
29.07.2023 22:40 Відповісти
Зеленский , почему не сидит Баканов , ( купил корочки ) ,твой подельник ,по сдаче в аренду украинцев ? ЗЕ - ГНИДЫ ПЛЮЮТ НА всех , С ВЫСОКОЙ КОЛОКОЛЬНИ НАМАРАДЕРИННЫХ МИЛЛИАРДОВ , а вы умирайте , хороните своих детей ! ВЫРОДКИ ШАПИТО ЗЕЛЁНОГО , хуже напавших рашистов ! Подоляк :» а мы думали РУССКИЕ НАЦИСТЫ будут аккуратно пользоваться инфраструктурой» ПОЭТОМУ НЕ взрывали 🙃 МОСТЫ !
показати весь коментар
30.07.2023 06:11 Відповісти
А почему оно МРАЗЬ ГУЛЯЕТ , как и ПОСОБНИК ***** БАКАНОВ , за УКРАДЕННЫЕ 50 СПЕЦАВТО для спасения раненных с передовой ? СКОЛЬКО МОЖНО БЫТЬ РЫБКАМИ ГУППИ , УЖЕ ЗАБЫЛИ ?
показати весь коментар
30.07.2023 06:15 Відповісти
"Пани мої дрібнесенькі а воші як бібки..","Не дай Бог з Івана пана.."" Пана видно по халявах"
показати весь коментар
30.07.2023 07:33 Відповісти
Яка нафіг адміністративка...якщо вішати таких потрібно на стовбах...гнида.
показати весь коментар
28.07.2023 20:16 Відповісти
Это другое не на часе
показати весь коментар
28.07.2023 20:16 Відповісти
Даю підказку НАЗК, де шукати цього зеленого тіпочка: у краях, де ніколи не буває зими.
показати весь коментар
28.07.2023 20:18 Відповісти
Дорвались гниди до корита, жеруть але колись подавляться!
показати весь коментар
28.07.2023 20:18 Відповісти
і не сподівайтеся що самі. тільки коли ми їх подавимо
показати весь коментар
28.07.2023 20:37 Відповісти
а ви - це хто?
показати весь коментар
29.07.2023 04:33 Відповісти
риба гниє з голови а зелена жаба вже вся прогнила наскрізь
показати весь коментар
28.07.2023 20:19 Відповісти
Та нє может такова бить-ета новає чєснає ліцо каторає пахоже на мєрзскую рожу...
показати весь коментар
28.07.2023 20:21 Відповісти
Ой, адміністративне правопорушення, і що ж йому буде - 1500грн. штраф? Чи "нелюдські" 2000грн? Які він звісно платити не буде, а відмінить рішенням якогось хацапетівського райсуду. Де там наший Верховний суд, нехай розкаже про прецедент безкарності!
показати весь коментар
28.07.2023 20:21 Відповісти
Яка прикра новина! А всі думали, що він патріот, і пішов не користі раді, а токмо от любві к родінє...
показати весь коментар
28.07.2023 20:22 Відповісти
злыє врагі на кірушу нагаварівають!! 😡😡
показати весь коментар
28.07.2023 20:23 Відповісти
Досих пір хтось знає де 50 Chevrolet Tahoe, ну одну зних Кирюша повернув після того як наїздив 40 тис км, а де інші 49?
показати весь коментар
28.07.2023 20:25 Відповісти
він же сказав ше на перший запит від змі, що на них їздять по києву інші товсті дупи
показати весь коментар
28.07.2023 20:38 Відповісти
Жадібна почвара. На відкатах сиділо, ще й все халявне любив. Таких треба до Кобздона відправляти.
показати весь коментар
28.07.2023 20:26 Відповісти
Нехай караоке у двох споють !
показати весь коментар
30.07.2023 15:50 Відповісти
Як каже Єрмак: "Всьо нормально! Вєлічнійший пєрєможє!"
Як каже Фалосдька: "Чітайте канал Єрмака."
показати весь коментар
28.07.2023 20:26 Відповісти
неужели? не может быть. кирюша с валодькей криворожским - честнейшие люди. А Мендель врет.
показати весь коментар
28.07.2023 20:29 Відповісти
Слухай, НАЗК, а не простіше одразу Зєлю, а він зі страху злиє усіх? Це ж яка економія буде!
показати весь коментар
28.07.2023 20:43 Відповісти
єрмак не дозволить
показати весь коментар
28.07.2023 20:44 Відповісти
Один из самых близких и так Президента поступками обоср..л! Умеет Президент подбирать себе команду
показати весь коментар
28.07.2023 20:59 Відповісти
Ловлять -- як спіимають - на кіл посадити -- ділов то
показати весь коментар
28.07.2023 21:15 Відповісти
А що, Кирюша ще в Україні? Ці чесні очі, ці руки, до яких нічого не прилипає. Біжи, Кирилко, біжи, бо і Зеля не допоможе...
показати весь коментар
28.07.2023 21:16 Відповісти
О, ні! Не може бути, ви всьо вр'ьотє
показати весь коментар
28.07.2023 21:40 Відповісти
А подивишся на фото - такий собі чесний пречесний, а оно ось що зʼявляється. Шо це у нас така за кузня кадрів ОП а Зєля? Може вже вистачить знущатися над українцями? На що нам така кузня потрібна??? Відразу згадую «Гамлета» неперевершеного Л.Подерев'янського - «… скрізь якась куйня, навкруги одні кідораси…».
показати весь коментар
28.07.2023 22:20 Відповісти
Ще одне зелене лайно.

Схеми

@cxemu

Народний депутат від партії «Слуга народу» Андрій Холодов виїхав з України у січні 2023 року і з того часу не повертався.
Пів року він не відвідує засідання Верховної Ради і не голосує.
показати весь коментар
28.07.2023 22:21 Відповісти
шось в тому опу через одного можна притягувати до відповідальності
показати весь коментар
29.07.2023 00:01 Відповісти
Це те зелене хурло, що мало честь? Мабуть все ж таки її втратив і хто її у нього лишив? Цікаво.
показати весь коментар
29.07.2023 07:46 Відповісти
от я чогось ніяк не второпаю заступник завгоспа використовував повноваження ...
показати весь коментар
29.07.2023 08:50 Відповісти
Замість того, щоб слідкувати за наявністю талетного паперу в туалеті, цей гідроцифал умудрився країною керувати...
показати весь коментар
29.07.2023 13:39 Відповісти
ЗЕгнидну владу НА НАРЫ!!!!! Бо в отставку уже мало, всех цых гныд перестрелять надо
показати весь коментар
29.07.2023 22:26 Відповісти
Тимашонка **********
показати весь коментар
29.07.2023 22:28 Відповісти
Ця гнида повинна сидіти років 15.
показати весь коментар
29.07.2023 22:46 Відповісти
це ж те чмо, що додумалось вкрасти американський автомобіль, який було передано для евакуації поранених військових?
показати весь коментар
29.07.2023 23:12 Відповісти
Хіба один ?
показати весь коментар
30.07.2023 15:53 Відповісти
Всі драні депутати на нас клали.
Та верховна зрада - давно себе дискретувала як інститут законодавства.
Я не знаю як в кого. А я як побачу оте гризло депутатьське - так іди звідти.. ти не справилось.
показати весь коментар
30.07.2023 00:05 Відповісти
глобально мислиш, мабуть революціонер від зачаття?
показати весь коментар
30.07.2023 10:26 Відповісти
Тимешенко дуже важлива персона і служив Україні не покладаючи рук, можна сказати, виконував роботу прем'єр-міністра (відбудовував мости, школи,..., після того, як їх кацапи знищили) Такій великій людині належиться відповідний рівень життя, а ви причіпились.
показати весь коментар
30.07.2023 00:29 Відповісти
Підождали поки лапті зав"яже і чкурне до рашки .. а тоді висунули.. народу версію про підозру
показати весь коментар
30.07.2023 05:57 Відповісти
показати весь коментар
30.07.2023 08:05 Відповісти
ТАРАС ШЕВЧЕНКО
Тілько ворог, що сміється...
Смійся, лютий враже!
Та не дуже, бо все гине -
Слава не поляже;
Не поляже, а розкаже,
Що діялось в світі,
Чия правда, чия кривда
І чиї ми діти.
Наша дума, наша пісня
Не вмре, не загине...
От де, люде, наша слава,
Слава України!
показати весь коментар
30.07.2023 08:36 Відповісти
Ви подивіться на пику голови ВР України - це ж просто жахіття.
Я в шоці, а ще краще, як казав військовий прокурор Матіос - я офігів.
показати весь коментар
30.07.2023 09:51 Відповісти
))) ЗЕ Дегенераты вы лучше бы ни чего не озвучивали, потому что это полный пи...ц!!!! какой поп такой и приход, ЗЕ Быдло это зеркальное отражение ватанов!!!! только дрючат страну не кооператив "озеро", а низкопробные пархатые нарики во главе с беней, пинчуком и ахметам....
показати весь коментар
30.07.2023 10:29 Відповісти
Эталон честности, порядочности, бескорыстности и неподкупности! Всё остальное - клевета завистников!
показати весь коментар
30.07.2023 19:01 Відповісти