12068 відвідувачів онлайн
3 404 18

У прокуратурах прикордонних областей виявили 10 зрадників, - Костін

андрій,костін

Перевірка прокуратур у прикордонних областях виявила десятьох співробітників, яких підозрюють у державній зраді або колабораціонізмі.

Про це генпрокурор Андрій Костін заявив в інтерв'ю Укрінформу, передає Цензор.НЕТ.

"Дійсно, одразу після вступу на посаду я призначив перевірку діяльності прокурорів дев’яти прифронтових областей. Під час перевірки у шести областях - Донецькій, Запорізькій, Миколаївській, Луганській, Харківській та Херсонській - виявили факти порушення присяги прокурора і злочини, пов’язані зі збройною агресією РФ. У результаті десятьом працівникам органів прокуратури - сімом прокурорам і трьом держслужбовцям - повідомили про підозру у державній зраді або колабораційній діяльності", - зазначив він.

Генпрокурор додав, що обвинувальні акти щодо вже колишніх службовців прокуратур Луганської, Донецької, Запорізької та Миколаївської областей перебувають у суді.

Костін розповів, що слідство має докази про їхню участь у створенні псевдопрокуратур на тимчасово окупованих територіях. Вони надавали ворогу інформацію і повідомляли неправдиву інформацію про "скоєння злочинів" окремими підрозділами ЗСУ проти цивільного населення.

Генпрокурор нагадав, що колишньому керівнику Миколаївської окружної прокуратури Миколі Герману за державну зраду суд уже ухвалив вирок - довічне позбавлення волі.

Топ коментарі
+10
Виявляите наполегливіше -- може и себе виидете
показати весь коментар
31.07.2023 11:25 Відповісти
+9
Він робить вигляд, що він не знає для чого Зеля літав до Оману !
показати весь коментар
31.07.2023 11:26 Відповісти
+8
а он шутник.
показати весь коментар
31.07.2023 11:23 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
а он шутник.
показати весь коментар
31.07.2023 11:23 Відповісти
А скільки їх в ОПі? Ну, то свої.
показати весь коментар
31.07.2023 11:55 Відповісти
Виявляите наполегливіше -- може и себе виидете
показати весь коментар
31.07.2023 11:25 Відповісти
Він робить вигляд, що він не знає для чого Зеля літав до Оману !
показати весь коментар
31.07.2023 11:26 Відповісти
іпане ШАПІТО!!!!
показати весь коментар
31.07.2023 11:26 Відповісти
на банковій рейд зробіть
показати весь коментар
31.07.2023 11:33 Відповісти
Якщо зечмонь тримає біля себе фсбешну кротівню, то чи не логічно припустити, що вони назначають якраз патріотично налаштованих прокурорів колаборантами для подальшої їх нейтралізації? Для прикладу можна взяти наїзд на місцеве самоврядування, на Кличка і інших.
Зараз вся влада в руках зрадників, чи будуть вони діяти проти своїх інтересів?
показати весь коментар
31.07.2023 11:38 Відповісти
Хіба тільки в прикордонних?
Вони розповзлися по всій Україні і чекають...
А ще наводять,шпигують.
показати весь коментар
31.07.2023 11:42 Відповісти
Імена, вироки де? Суди роками триватимуть і все без толку.
показати весь коментар
31.07.2023 11:45 Відповісти
У прокуратурах прикордонних областей виявили 10 зрадників?

У прокуратурах прикордонних областей виявили 99,9 % зрадників! За тридцять років незалежності в прокуратуру, суди, МВС, СБУ, таможню, депутати, держслужбовці вторували шлях "громадяни" з певною соціальною орієнтацією на наживу, корупцію, зрадництво, тупий опортунізм егоїзму - тільки для себе, "всьо в семью". Створені цілі школи... Наприклад, заклади системи в широкому діапазоні від підрахуй-бандурка до мішіпоплавського..

"відмінниця" філіалу в поклонська наталка - Крим. "окончила филиал https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A5%D0%B0%D1%80%D1%8C%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B9_%D0%BD%D0%B0%D1%86%D0%B8%D0%BE%D0%BD%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D1%8B%D0%B9_%D1%83%D0%BD%D0%B8%D0%B2%D0%B5%D1%80%D1%81%D0%B8%D1%82%D0%B5%D1%82_%D0%B2%D0%BD%D1%83%D1%82%D1%80%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D0%B8%D1%85_%D0%B4%D0%B5%D0%BB Национального университета внутренних дел в https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%95%D0%B2%D0%BF%D0%B0%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%8F Евпатории .

Одним словом, "маємо те що маємо". Чому втратили області ЛуганДон і Крим? Хто запросив і допустив туди Путіна?
показати весь коментар
31.07.2023 11:51 Відповісти
верховную раду трусите !!!! И ПРОВЕРЬТЕ СТЕФАНЧУКА !!!!!!!! в первую очередь !!!!!!
показати весь коментар
31.07.2023 11:54 Відповісти
А Зе?
показати весь коментар
31.07.2023 11:57 Відповісти
зе - кукла , что ему скажут то и делает , а стефанчук - идеолог слуг народа , то есть - гебельс местного пошива , и его связи с парашкой нужно проверять в первую очередь , такой бред , какой несут слуги , мог родится только в голове парашника , и подбор кадров тоже - делитанты , клоуны , решалы , контрабандисты , и откровенные идиоты и предатели тоже не от фонаря у них появились , это целенаправленное ослабление государства , предательство , саботаж безделием , и отсутствие централизованного управления привели к войне , так что этих припижженых зеленых нужно всех до единого проверять !!!!! и начинать нужно с стефанчука.
показати весь коментар
31.07.2023 12:11 Відповісти
Не одинадцять, не дев'ять, а рівний десяток.
показати весь коментар
31.07.2023 12:00 Відповісти
Маловато.
показати весь коментар
31.07.2023 12:12 Відповісти
ти диви, прям дуже здивовані
показати весь коментар
31.07.2023 12:35 Відповісти
це 10-ть разом з Костіним,чи він себе не включив?)
показати весь коментар
31.07.2023 13:10 Відповісти
Так для того Костіна і призначили. Як і Малюка. По агентурі у владі і відповідних структурах - результати роботи «вражають», і зараз аж вдесятеро кращі ніж були до того