10211 відвідувач онлайн
7 810 57

Повідомлено про підозру екскомандиру частини, який відрядив депутатів-військовослужбовців на службу до КМВА, - Офіс Генпрокурора

генпрокурора,офіс

Колишнього командира частини, який відрядив підлеглих до КМВА, підозрюють у перевищенні службових повноважень.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу Офісу Генпрокурора.

"За даними слідства, підозрюваний прийняв рішення, яке могло бути ухвалене лише Головнокомандувачем Збройних Сил України. Він видав наказ про відрядження чотирьох підлеглих йому військовослужбовців до Київської міської військової адміністрації", - йдеться в повідомленні.

Його підозрюють у перевищенні військовою службовою особою службових повноважень (ч. 5 ст. 426-1 КК України).

Наразі підозрюваному вручено клопотання про обрання йому запобіжного заходу.

В Офісі Генпрокурора нагадали, що раніше повідомили про підозру чотирьом військовослужбовцям однієї із військових частин ТРО, троє з яких є столичними депутатами, а ще один - помічником депутата Київради.

"Вони впродовж року не з’являлись на військову службу, отримуючи грошове забезпечення із військової частини. Їм інкриміновано ухилення від несення обов’язків військової служби (ч. 4 ст. 409 КК України)", - зазначили там.

Топ коментарі
+17
Зате офісна секретутка єрмак зовсім нічого не перевищує, правда ж, Офіс Генпрокурора?
показати весь коментар
02.08.2023 13:49 Відповісти
+11
хєрмататарівці з дебеер - субстрат кацапів, зрадників, корупціонерів та пристосуванців
показати весь коментар
02.08.2023 13:46 Відповісти
+8
Хто і на яких підставах відпустив із ЗСУ ніби як військову, яку зелені разом із хвойдами Бєні із "За майбах!" та опзж із порушенням усіх можливих процедур посадили в крісло секретаря Полтавської міськради, замість Андрія Карпова ( Полтави ) ?

Юлія Луценко, який мав онко хворобу і операцію на руці, хейтили в тисячу горлянок прикормлені ОПою та просто ідіоти.
Як ця здорова особа змогла покинути лави ЗСУ? Чи вона ряжена для чергового зебільного шоу?

показати весь коментар
02.08.2023 14:17 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А москалі все сіють зраду, нічого не міняється.
показати весь коментар
02.08.2023 13:44 Відповісти
Погодся що це жодним боком до новини про підозру екскомандиру.
показати весь коментар
02.08.2023 13:48 Відповісти
Тобто командир ТРО може відряджати своїх підлеглих в підрозділ( в даному випадку військову адміністрацію) який йому не підпорядковується. А коли беруть за яйця то треба кричати про політичні репресії.
показати весь коментар
02.08.2023 14:05 Відповісти
Тобто підозра це недоведений пздж бо доведена має бути в суді? Чи твоя оцінка грунтується на чомусь іншому?
показати весь коментар
02.08.2023 14:16 Відповісти
Якщо Вам так потрібно щоб до Вас звертались на Ви то будь-ласка. На чому грунтуються Ваші слова що підозра це недоведений пздж, а зрада Єрмака і ко факт?
показати весь коментар
02.08.2023 14:40 Відповісти
Тобто дати відповідь на питання Ви не в змозі.
показати весь коментар
02.08.2023 14:49 Відповісти
Ви написали що підозра це недоведений пздж? Написали. Мною була висунута версія що Ви так вважаєте тому що немає судового розгляду і вироку який би ідтверджував підозру. Але так як це моя версія то і було Вам поставлено питання чи саме тому у Вас така оцінка підозри чи може у Вас є якісь інші мотиви називати підозру пзджом. Відповіді немає і виявляється це я кручу дупою.
показати весь коментар
02.08.2023 15:11 Відповісти
Тобто дати відповідь на питання Ви не в змозі.
показати весь коментар
02.08.2023 14:51 Відповісти
Уявляєте не тільки може, а ще й тільки за його особистим наказом відбуваються всі переміщення. Ви, дівчино почитайте статут ЗСУ.
показати весь коментар
02.08.2023 14:20 Відповісти
Статути мною читані перечитані. Справді відрядження в інший підрозділ оформляється наказом командира. Ось тільки для цього йому теж має прийти наказ. Чи Ви вважаєте що командир військової частини може відрядити свого підлеглого в іншу військову частину і в цій військовій частині дізнаються про те що до них відряджений військовослужбовець по факту його прибуття? Чи може штаб якому підпорядковуються ці два підрозділи ( самий простий приклад)таки повідомляє про те що в частину буде відряджено особу і вказує з якою метою?
показати весь коментар
02.08.2023 14:37 Відповісти
не обов'язково має бути наказ зверху. Має бути обгрунтування відрядження; а хто його обгрунтовує, сам командир, чи його начальство - інше питання.
Наскільки пригадую, була постанова ВР про відновлення функціонування органів місцевого самоврядування після "гарячки"; тому місцеві депутати мали право і навіть обов'язок виїзжати зі служби на сесії. Одні для цього використовували "відпустки по сімейним" (подивіться "https://www.youtube.com/watch?v=v6FN0jwROiU&pp=ygUY0L_QvtCz0YDQtdCx0LjRgdGM0LrQuNC5 Олександр Погребиський, військовослужбовець ЗСУ, депутат Київради, в Рандеву з Яніною Соколовою "), інші вирішували питання шляхом відряджень... не сумніва.юсь, що є ще інші способи.
показати весь коментар
02.08.2023 14:52 Відповісти
Ото я лошара, треба було з ВМС в Сухопутні Війська наказом командира частини переводитись, а не через Генштаб.
показати весь коментар
02.08.2023 14:53 Відповісти
тут не про перевід з частини в частину йде мова, а про відрядження. Це інша категорія переміщень
показати весь коментар
02.08.2023 14:59 Відповісти
Я в курсі, мій комнетар відповідь на тверждженя що всі переміщення відбуваються за особистим наказом командира. Що є правдою, але як бачите є деякі але. А на рахунок даної підозри то треба прийняти до уваги що військовослужбовці продовжували отримувати грошове забезпечення в частині. Вам цей факт про щось говорить?
показати весь коментар
02.08.2023 15:16 Відповісти
Якщо вони мали отримувати з/п в ВЦА (а таки мали би десь отримувати! адже з попереднього місця роботи вони звільнені!) - то це проблеми державних установ, їхніх керівників і, можливо, недовершеності законодавства. Стоп, і тут, я не певен, що список вичерпується... Але в будь-якому випадку не депутатам же оголошувати підозру за це! Максимум, в чому їх можна притягти - то лише в якості свідка.
показати весь коментар
02.08.2023 15:28 Відповісти
Грошове забезпечення нараховується на підставі наявності атестату. Документ строгої підзвітності. Мав бути переданий у ВЦА яка в свою чергу або залишила би його в себе або передала в фінансову частину яка нараховує згрошове забезпечення військовослужбовців цієї ВЦА. Відсутність цієї передачі це серйозне порушення. Яке могло бути вчиненим тільки свідомо.
показати весь коментар
02.08.2023 16:11 Відповісти
Зрада в минировании Чонгара? Так это смотря с какой стороны смотреть. Надо спросить зеленского. И в свое время таки спросят.
показати весь коментар
02.08.2023 14:06 Відповісти
Думаєте, будуть міни підносити? 🤔
показати весь коментар
02.08.2023 14:04 Відповісти
хєрмататарівці з дебеер - субстрат кацапів, зрадників, корупціонерів та пристосуванців
показати весь коментар
02.08.2023 13:46 Відповісти
Зате офісна секретутка єрмак зовсім нічого не перевищує, правда ж, Офіс Генпрокурора?
показати весь коментар
02.08.2023 13:49 Відповісти
зелена ж2 своїм все, а опозиції закон.))
показати весь коментар
02.08.2023 13:51 Відповісти
питання до Віталіка Кличка, що за муйню влаштували його депутати з цими "відрядженнями", чи на рейтинг під час війни зовсім вже нас...?
показати весь коментар
02.08.2023 13:51 Відповісти
А він тут до чого? То не його фракція...
показати весь коментар
02.08.2023 13:52 Відповісти
двоє депутатів Київради з Євросолідарності, один з Удару.
показати весь коментар
02.08.2023 14:53 Відповісти
Так там 2 депутати і один помічник депутата... Депутати ніби з ЄС, а за помічника не кажуть.
показати весь коментар
02.08.2023 15:19 Відповісти
там три депутати і один помічник. А чий помічник - не кажуть.
Дивіться 5-тий канал, Прямий та Еспресо, і будете знати більше, ніж з телемарафету!
показати весь коментар
02.08.2023 15:30 Відповісти
Я ніякі канали не дивлюся взагалі уже багато-багато років... Хіба окремі передачі на ютюбі типу Соколової.
показати весь коментар
02.08.2023 15:58 Відповісти
Питання до Кличка? Він якою стороною до військових
показати весь коментар
02.08.2023 13:53 Відповісти
Він голова Київради, тобто їх роботодавець, платить гроші, виписує відрядження.
До того ж ця історія стара, про це вже писалося, і мер не спромігся висловитися про цей скандал жодним словом.
І мені начхати на вашу думку, зараз на фронті помирає дуже багато чесних порядних людей, і я не думаю, що їх вдови і сироти у захваті і ваших депутатів у "відрядженні" (так отримувати гроші ні за що може лише останнє падло), і від вас.
показати весь коментар
02.08.2023 14:05 Відповісти
Але ж ви не на фронті, не депутат і не військовий, не мер. Досить на Кличко віз котити. Він до цього не має відношення хто там Павлюк здається, до нього і апелюйте, а що багато нормальних депутатів на фронті, це не секрет.
показати весь коментар
02.08.2023 14:18 Відповісти
"фільтруй базар", колего. Тобі би краще вибачитися, бо ти неправий.
показати весь коментар
02.08.2023 14:55 Відповісти
ти неправий, я критикую Валентину,
вона наїхала на мене за те, що я не в захваті від дій Кличка, хоч у нього є 20 заступників, щоб виправити його промахи
але на мій пост (ЗА ТЕМОЮ ЦЬОГО Ж повідомлення ЦН), замість відповіді якась школота видалила мій пост, вітаю вас з такими демократичними надбаннями
показати весь коментар
02.08.2023 16:24 Відповісти
навпевне що адміни потерли, бо ти, колего, перебрав з висловами в обуренні...
Та й Валентина - адепт Євросолідарності, а не Кличка...
показати весь коментар
02.08.2023 18:23 Відповісти
Єрмак і " К " , за спиною " гаранта " , продовжують свої чорні справи по дестабілізації в суспільстві , організовують схеми по розкраданню і " розпиленню" бюджетних коштів , допомоги від партнерів, гуманітарної допомоги , переслідування українських захисників і волонтерів , блокування роботи патріотичних телеканалів , негласного " кришування " осередка колаборантів і агентури ФСБ в рясах , РПЦ в У ( т.н. УПЦ МП ) , і ще багато , багато чого !
показати весь коментар
02.08.2023 14:04 Відповісти
да, наполєон не в курсі.
треба йому повідомити і він наведе порядок)
показати весь коментар
02.08.2023 14:10 Відповісти
В Полтаве та же история! Бабич-Ямщикова так же в полной форме при орденах стала мэршой Полтавы без избрания...
показати весь коментар
02.08.2023 14:04 Відповісти
КОРУПЦІЯ 👎👎👎
показати весь коментар
02.08.2023 14:13 Відповісти

показати весь коментар
02.08.2023 14:17 Відповісти
Воєнна-офігенна вже почала пиляти мільйони.
На тротуарну плитку презедент заборонив виділяти кошти, а на піар зелених можна.

Андрій Карпов

@andrey_poltava_

При мені Полтавська міська рада виділила на висвітлення діяльності - 0 (нуль) гривень.

В пятницю Полтавська облрада виділила на висвітлення у ЗМІ роботи депутатського корпусу облради та кращих практик діяльності територіальних громад області - 2,7 млн грн.
Уважно тепер слідкуємо за "оновленою" міською радою.
показати весь коментар
02.08.2023 14:29 Відповісти
Знов ті ж граблі - вони свої, їм можна. Не бачити колоду в оці = програти вибори блазню.
Це ще тут не публікують, що сослуживці розповіли стосовно цього блатного батальйону для деяких обраних.
показати весь коментар
02.08.2023 15:34 Відповісти
Навіть якби командир відрядив цих військослужбовців робити ремонт у себе на дачі або безкоштовно працювати на шахті чи заводі, все одно, боти верещали про політичні репресії, асфальт і єрмака.
показати весь коментар
02.08.2023 16:09 Відповісти
Яке може бути провадження проти військовослужбовців, якщо їх наказом відправлено в відрядження? Навіть якщо командир не мав на це права. Наші доблесні прокурори мають хоч початкову освіту?
показати весь коментар
02.08.2023 16:32 Відповісти
І ти, - "цить Гриць",
зараз не 2014 рік, спробуй зайти у Київраду без перепустки, може й заходиш, але тоді ти з тієї зграї, що і у Кіплінга - "ты и я одной крови".
показати весь коментар
02.08.2023 16:38 Відповісти
Значить, ВЦА, до якого були прикомандировані депутати, перепустку їм видала. Хіба це проблема?
показати весь коментар
02.08.2023 18:26 Відповісти