8885 відвідувачів онлайн

Українські дрони будуть не гірші за ізраїльські, - Данілов

дрон,безпілотник

Дрони, що виробляються в рамках власного українського військово-промислового комплексу, будуть одними з найкращих у світі та не якісно поступатимуться ізраїльським,

Як інформує Цензор.НЕТ, із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це у ефірі телемарафону заявив секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов.

"Що стосується нашого власного виробництва - у нас розгорнута програма по дронах. Наші виробники у великій кількості вже виготовляють різноманітні засоби поразки. Це непрості прилади, що вимагають певної комплектації і не всі вони виготовляються на території нашої країни. Тут має бути і інженерна думка, і система захисту від РЕБ, та багато інших речей…", - заявив він.

За словами Данілова, "наші досягнення (у сфері дронів – ред) будуть одними з найкращих у світі, тому що ми, безпосередньо, маємо бойовий досвід застосування".

"Наші військові кажуть, що краще, що гірше і вони розуміють у цьому дуже і дуже добре. краще. І ми точно розуміємо, що ми робимо. І наші люди, які займаються цим питанням – суперфахівці", - сказав він.

Також, як зазначив секретар РНБО, в Україні немає заборон на застосування виробленого в ній озброєння територією РФ.

"Яке у нас може бути табу, якщо країна-агресор проти нас розгорнула величезну військову кампанію. Якщо вони вбивають наших дітей майже кожен день - які мають бути табу?", - заявив Данілов, при цьому він нагадав, що таке табу поширюється щодо використання західної зброї.

Топ коментарі
+30
Главное здесь - "будут" когда-то. А не есть уже. Власть будущего времени. Резников же был сказал - эти "свадебные" дроны и игрушки ему не нужны.
показати весь коментар
03.08.2023 00:51 Відповісти
+25
Баже, якщо ти існуєш, закрий рота цим довбодятлам! Бо неможливо вже слухати цей лютий треш!
показати весь коментар
03.08.2023 00:49 Відповісти
+25
Все колись буде і буде накращим, і обов'язково Данілов про це розкаже, а Володя запише десяток відосів, а Арахамія станцює лезгінку, Стефанчук сповістить що це не заборонено Конституцією України, а Арєстович уточнить, що через два- три тижні.
Все занавіс!
показати весь коментар
03.08.2023 01:01 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Українські дрони будуть не гірші за ізраїльські, - Данілов Джерело:
Хотел бі ето видеть
показати весь коментар
03.08.2023 00:47 Відповісти
не довіряєте вєтєрінарам?
показати весь коментар
03.08.2023 00:50 Відповісти
показати весь коментар
03.08.2023 00:47 Відповісти
Баже, якщо ти існуєш, закрий рота цим довбодятлам! Бо неможливо вже слухати цей лютий треш!
показати весь коментар
03.08.2023 00:49 Відповісти
Главное здесь - "будут" когда-то. А не есть уже. Власть будущего времени. Резников же был сказал - эти "свадебные" дроны и игрушки ему не нужны.
показати весь коментар
03.08.2023 00:51 Відповісти
Не кажи гоп,поки не перескочиш! Інколи краще помовчати!
показати весь коментар
03.08.2023 00:54 Відповісти
А коли вже секретарі РНБО будуть кращими в світі?
показати весь коментар
03.08.2023 00:56 Відповісти
Коли будуть випускниками університетів в другому та третьому поколіннях.
показати весь коментар
03.08.2023 01:28 Відповісти
Все колись буде і буде накращим, і обов'язково Данілов про це розкаже, а Володя запише десяток відосів, а Арахамія станцює лезгінку, Стефанчук сповістить що це не заборонено Конституцією України, а Арєстович уточнить, що через два- три тижні.
Все занавіс!
показати весь коментар
03.08.2023 01:01 Відповісти
Завіса.
показати весь коментар
03.08.2023 07:08 Відповісти
"Українські дрони будуть не гірші за ізраїльські"- повинні бути кращі за ізраїльські, так як створюємо їх пізніше і маємо підтримку союзників (але не казнокрадів).
показати весь коментар
03.08.2023 01:03 Відповісти
Коли українці гинуть у боях - це геройство , а коли від дій випускників Трускавця - те що ?

https://www.facebook.com/korchynskaoksana?__cft__[0]=******************************************************************************************************************************************************-A-MR88IV3Pe8im62Vi1Z9672hAZhokD1YIscoiK1320w&__tn__=-UC%2CP-R Оксана Корчинська

Наша КАТАСТРОФА з китайськими неякісними турнікетами на фротні продовжується ….

Бачила кількьох начмедів підрозділів ЗСУ . Кажуть , що заявки на заміну неякісних та видачу сертифікованих турнікетів подали. Від Командування медичних сил - повне мовчання…

Тисячі бійців надалі перебувають під обстрілами з неякісними несертифікованими турнікетами ….

На першому фото китайський турнікет, який я вчергове зняла з бойового медика. Вона бачила , що на турнікеті виробник не зазначений , пластик тонкий та ще стропа ненадійна, але каже , що видали , то і ношу ...

Бійці тим більше не розуміють , що в них в аптечках та дізнаються про якість тільки в момент поранення

За інформацією фронтових волонтерів , в війська передані 25 тис. аптечок з повним китайським мотлохом . Наразі тільки одній бригаді ДШВ , яка отримала ці аптечки, видають американські турнікети "SOFT" додатково , але китайські не вилучають . Тобто боєць не розібравшись при поранені використає неякісний турнікет .

Ще 25-30 тис китайських та невідомих виробників турнікетів вкладені в аптечки на складах Командування медичних сил та в передані в війська , де є перев'язочні пакет совецьких часів та українські гемостатичні бінти …

Народні депутати України написали , що в цей час на складах КМС лежать 150 тис якісних гуманітраних аптечок і 125 тис американських турнікетів "SOFT"..

ЗВЕРТАЄМОСЯ ОСОБИСТО ДО ГЕНЕРАЛА ВАЛЕРІЯ ЗАЛУЖНОГО https://www.facebook.com/CinCAFU?__cft__[0]=******************************************************************************************************************************************************-A-MR88IV3Pe8im62Vi1Z9672hAZhokD1YIscoiK1320w&__tn__=-]K-R Головнокомандувач ЗС України / CinC AF of Ukraine ( Командування медичних сил в його підпорядкуванні ) БЛАГАЄМО ТЕРМІНОВО ЗАМІНИТИ ВСІМ БРИГАДАМ ЗСУ , НЕЯКІСНІ КИТАЙСЬКІ ТА НЕВІДОМИХ ВИРОБНИКІВ ТУРНІКЕТИ (та інші несертифіковні засоби тактичної медицини в аптечках ) НА ЯКІСНІ СЕРТИФІКОВАНІ

ЖИТТЯ БІЙЦІВ НА ФРОНТІ ЗАЛЕЖИТЬ ВІД НАЯВНОСТІ АПТЕЧОК ТА ЇХ ЯКОСТІ
показати весь коментар
03.08.2023 01:07 Відповісти
Якщо правда то це спланована диверсія проти бійців ЗСУ.
показати весь коментар
03.08.2023 07:26 Відповісти
Так, у владі « полезных идиотов» до хрена , не враховоючі агентів фсб . На жаль .

Корчинська про китайський мотлох вже тиждень волае - реакції нуль
показати весь коментар
03.08.2023 08:18 Відповісти
Подивиться іі ФБ https://www.facebook.com/korchynskaoksana https://www.facebook.com/korchynskaoksana

показати весь коментар
03.08.2023 08:21 Відповісти
Можливо. Але ви ж до цього немаєте жодного відношення.
показати весь коментар
03.08.2023 01:09 Відповісти
будуть одними з найкращих у світі та не якісно поступатимуться ізраїльським

Та якісно не поступатимуться.
Український мова йє дуже важке?
показати весь коментар
03.08.2023 01:09 Відповісти
Ти такий слова не казати!
показати весь коментар
03.08.2023 01:28 Відповісти
Здесь зашифровано, типо, чем-то будуть поступатися...
показати весь коментар
03.08.2023 07:36 Відповісти
Будуть, зробимо,.... А можна новин з сьогодення, а не з примарного майбутнього пане Данілов?
показати весь коментар
03.08.2023 01:14 Відповісти
якщо немає заборони на використання по кацапський території всього, що виготовлено в Україні - чи можна за автомобільним аналогом розгорнути у нас таку собі крупновузлову зборку петріот, атакмс та іншого важливого у господарстві обладнання?...
показати весь коментар
03.08.2023 01:14 Відповісти
Як мені подобається це слово " будуть". Є ще таке слово - "є", може ви чули? Коли кажеш що "наші дрони є кращими" за ізраїльські, що взагалі вони Є, то це звучить переконливіше. А "будуть"... ну коли будуть тоді з ізраїльськими і порівняєте. Це буде нескладно, бо в Ізраілю ж вони вже є.
показати весь коментар
03.08.2023 01:26 Відповісти
Свидели арестовича
показати весь коментар
03.08.2023 01:33 Відповісти
Ключове тут "будуть".
показати весь коментар
03.08.2023 02:16 Відповісти
Головне слово тут "будуть". Ви спочатку зробіть щось, а потім чірікайте.
показати весь коментар
03.08.2023 03:27 Відповісти
Ідіот? І це голова СБУ... Гнати в шию!
показати весь коментар
03.08.2023 04:41 Відповісти
Уникальная украинская боевая машина БМП-К-64, созданная в 2005 году мастерами Харьковского бронетанкового ремонтного завода на базе танка Т-64, в качестве демонстратора технологий и так и не отправленная в серийное производство. Смелая задумка, при которой 700-сильный танковый двигатель 5ТДФ (размещен спереди) сопрягли с новой трансмиссией, передающей крутящий момент на все восемь колес - с индивидуальным гидростатическим приводом каждого колеса с системой регулирования оборотов. Применение гидропривода позволило разместить трубопроводы вдоль бортов корпуса, не отнимая объемы у десантного отделения. Руление предполагалось осуществлять путем изменения скорости вращения колес. Именно для этого все колеса оснащались индивидуальной системой регулирования оборотов. Таким образом БМП-К-64 могла разворачиваться на месте. Колесная ходовая позволила существенно сократить массу БМП до 17,7 тонны. Такая экономия веса позволила БМП-К-64 увеличить грузоподъемность по сравнению с базовым танком, обеспечить максимальную скорость до 105 км/ч и запас хода - до 800 км. Лоб корпуса БМП-К-64 выдерживает прямое попадание снарядов 105-мм орудий, борта - 30-миллиметровых, с кормы - 14,5-мм. Машина должна была обладать повышенной стойкостью к минам, для чего ее днище было усилено допбронированием. БМП-К-64 до сих пор существуют только в виде опытных образцов. Больше о ней - https://mil.in.ua/uk/blogs/demonstrator-tehnologiyi-bronetransporter-btr-64k/ можно узнать тут.

@yigal_levin
показати весь коментар
03.08.2023 05:52 Відповісти
Головне , щоб ці дрони спіткала не така доля , як цю броньовану бойову машину , яка ой як нам зараз би і не завадила.
показати весь коментар
03.08.2023 05:54 Відповісти
Будут и контрнаступление будет и реформы будут,всё будет.
А вот 100 миллиардов в подарок уже были и их уже разворовали.
показати весь коментар
03.08.2023 05:53 Відповісти
Я справді в це вірю. Українські ветеринари вже є найкращіми секретарями Ради національної безпеки та оборони в світі.
показати весь коментар
03.08.2023 07:02 Відповісти
Сегодня нас будет развлекать клоун Данилов. Его очередь.
показати весь коментар
03.08.2023 07:12 Відповісти
Українські дрони будуть кращі за ізраїльськи тому що українські весілля набагато масштабніші
показати весь коментар
03.08.2023 07:28 Відповісти
Будуть зроблені. буде відповідь .будуть відповідати. отака муйня малята.
показати весь коментар
03.08.2023 07:29 Відповісти
Мабуть, кацапы начали отвечать , бо уже им выказали ТТД разрабатываемых дронов - це , типо, ТТД израильских дронов.
показати весь коментар
03.08.2023 07:49 Відповісти
То ли ещё будет
показати весь коментар
03.08.2023 07:43 Відповісти
Йому вже слід змінити прізвище на сценічне - "Самохвалов". А щодо дронів - хотілося б колись почути це від інших, від тих самих ізраїльтян.
показати весь коментар
03.08.2023 08:37 Відповісти
Це він про асфальт стьобається!!…
Дивно мовчить Генпрокурор за дії осіб на урядових посадах, про їх оцінку діяльності, що призвела до смертей та знищення матеріальних цінностей у державі!
Пройшло > 1,5 роки, а його дивно ЗАЦІПИЛО. Особи на місцях, смерті громадян задукоментовані… Генпрокурор мовчить…. Можливо свій на 💯🤑%…
Відповідальність особисту, ніхто не знімав з Шмигаля та інших ЧЛЄНІВ, разом з керівництвом ВРУ та ОПУ !!! З 2019 року матеріалі «мудрих рішень», які призвели до такої кількості втрат Українців та їх майна, достатньо !!
Бо, знову замінять, як попередніх, і новому, ну хоть вішайся за недоробки та саботування усих прислужників !!
Пильнуймо Україну від агентів ***** !!! Пам'ятаймо про табори ГУЛАГУ!,
показати весь коментар
03.08.2023 08:58 Відповісти
Как уже все устали от такого рода обещаний.

Можно всё время дурачить некоторых, можно некоторое время дурачить всех, но нельзя всё время дурачить всех А. Линкольн
показати весь коментар
03.08.2023 09:15 Відповісти
бла бла бла - почему будут ... почему они не были уже созданы ....
показати весь коментар
03.08.2023 09:29 Відповісти
Щось забагато висловив від цього опудала, хто це, тебе обирали громадяни, яка у тебе освіта та досвід? 🤔
показати весь коментар
03.08.2023 09:32 Відповісти
А можна отечественным початком кукурузы закрыть дебилу рот?
Его тупость слушать уже просто невыносимо.
показати весь коментар
03.08.2023 09:42 Відповісти
ага якщо порівнювати ціну
показати весь коментар
03.08.2023 10:01 Відповісти
коли вже ці " зелені лапшерізи" не будуть вішати лапшу на вуха українського народу???
показати весь коментар
03.08.2023 10:05 Відповісти
пустословие