5961 відвідувач онлайн

Грузія обмежила постачання до Росії американських авто

кордон,росія,грузія

Грузія обмежила експорт і реекспорт американських автомобілів до Росії

Про це повідомили в Службі доходів Мінфіну Грузії, передає Цензор.НЕТ з посиланням на Ехо Кавказу.

Там також уточнили, що постачання автомобілів, імпортованих із країн Європейського Союзу буде обмежено з 26 вересня. Це передбачено 11-м пакетом санкцій ЄС проти Росії.

Згідно з пакетом санкцій, у Росію заборонено ввозити автомобілі з об'ємом двигуна понад 1900 кубічних сантиметрів (1,9 літра), а також усі електричні та гібридні автомобілі.

Раніше міністр економіки Грузії Леван Давіташвілі сподівався, що реекспорт автомобілів до Росії не припиниться. Він казав, що торгівля легковими автомобілями є важливим джерелом доходу для Грузії.

За шість місяців 2023 року через Грузію в Росію було продано автомобілів на 53 мільйони доларів. Експорт за рік зріс на 274%, а середня вартість автомобіля, що поставляється з Грузії в Росію, становила 14 тисяч доларів.

Влада Грузії заявляє, що повністю дотримується міжнародних санкцій, але уряд не буде запроваджувати двосторонні санкції щодо Росії, оскільки це не в інтересах країни.

Топ коментарі
+7
Подивіться всі на дії влади Грузії, які вам не подобаються, які ви вважаєте проросійськими.
Ви ж обрали в Україні таку саму проросійську владу і даєте навіть не їй а перзиденту високий рейтинг, хоча вся триздота, приведена ним , лише шкодить державі. Ви їх всіх ненавидите.
показати весь коментар
03.08.2023 09:04 Відповісти
+5
Страшні санкції. Просто жах
показати весь коментар
03.08.2023 08:57 Відповісти
+4
Ви якійсь дивак. Народ приймає на себе відповідальність за свій вибір під час виборів.
Баригі все одно. Зелі все одно.
А кому погано зараз ?
Держава в дупі через ідіотське населення.
Оце і є гірка правда нашого буття.
показати весь коментар
03.08.2023 09:53 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Страшні санкції. Просто жах
показати весь коментар
03.08.2023 08:57 Відповісти
Удар під дих - чи встоіть рашка на двох
показати весь коментар
03.08.2023 08:59 Відповісти
Подивіться всі на дії влади Грузії, які вам не подобаються, які ви вважаєте проросійськими.
Ви ж обрали в Україні таку саму проросійську владу і даєте навіть не їй а перзиденту високий рейтинг, хоча вся триздота, приведена ним , лише шкодить державі. Ви їх всіх ненавидите.
показати весь коментар
03.08.2023 09:04 Відповісти
маргінали знову скаржаться на Народ?

вкотре пояснюю.

Не Народ винен,що Барига прої..ав Владу.Котра лежала,і Клоун її просто підібрав
показати весь коментар
03.08.2023 09:47 Відповісти
Ви якійсь дивак. Народ приймає на себе відповідальність за свій вибір під час виборів.
Баригі все одно. Зелі все одно.
А кому погано зараз ?
Держава в дупі через ідіотське населення.
Оце і є гірка правда нашого буття.
показати весь коментар
03.08.2023 09:53 Відповісти
загалом згоден з твоїми твердженнями, але який сенс і користь в обсмоктуванні події 4 річної давнини, якими захаращений цей форум? Наразі є зовнішня агресія і внутрішня корупція і саботаж і зрада. Постійно хають "73%", а скільки з них зараз на фронті? А скільки в могилі? А скільки переглянули свої погляди? Натомість "правильні" відсотки розносят сморід сидячі на дивані.
До того ж мене більш лякає перспектива повторного обрання "боневтіка", ніж те що було 4 року тому.
показати весь коментар
03.08.2023 11:07 Відповісти
Сенс у тому, що будуть вибори знову.
І народ як завжди обосреться.
А потім будуть скавчати - за що нас так
показати весь коментар
03.08.2023 13:05 Відповісти
от тому я вже не можу вірити в демократію..
показати весь коментар
03.08.2023 22:26 Відповісти
Сморід розносять не "правильні відсотки", а така *****, як ти. Попри шалені втрати, зеленойоби досі вважають, що винувати не вони, які привели до влади зграю ворогів на чолі з наркоманом, а "правильні відсотки".
показати весь коментар
03.08.2023 16:21 Відповісти
***** в твоїй диваній голові...
показати весь коментар
03.08.2023 22:25 Відповісти
Невже до ідіотів мать вашу , ще не дійшло, що коли ви йдете на вибори і кидаєте свій бюлетень у ящик , ви не за кандидата голосуєте , ви обираєте і формуєте ВЛАСНЕ !!! мать МАЙБУТНЄ

Ви не прокинулись ще зранку? Чи ви просто тупі ?
Як ще можна пояснювати очевидні речі ???
показати весь коментар
03.08.2023 09:56 Відповісти
Вам не личить, Ксеню, згадувати мати в такому контексті.
показати весь коментар
17.08.2023 00:09 Відповісти
Російський мат використовувати точно не буду. Забагато його скрізь.
показати весь коментар
17.08.2023 08:53 Відповісти
Знайомі з штатів і Канади кажуть грузіни тачки ПАЧКАМИ скупляють, на перепродаж в кацапію!!!!
показати весь коментар
03.08.2023 09:08 Відповісти
Як Тіфлісько-Кутаїська могла обмежити продаж якогось товару в центр? Це сепаратизм. Можуть секретаря обкому Іванішвілі зняти і поставити секретаря горкому Каладзе.
показати весь коментар
03.08.2023 09:24 Відповісти
1.америка щось натякнула Іванішвілі..

2 б\у американські авто в Грузії- далеко не головний товар