7789 відвідувачів онлайн
2 767 24

Кулеба про українську дипломатію: "Період із вересня по грудень буде суперважким"

дмитро,кулеба

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба вважає, що період із вересня по грудень буде надзвичайно важким для української дипломатії.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна. 

"Період із вересня до грудня буде суперважким. Не динамічним, не насиченим. Просто важким. Одних самітів у нас буде, українських самітів, до десятка вже проглядається", - зазначив він. 

Він додав, що президент України Володимир Зеленський вирішив зібрати нараду українських послів у серпні для опрацювання конкретних планів та узгоджень із МЗС перед початком політичних сезонів у країнах.

"Найбільш змістовна частина розмови, така, де були нові елементи, - про реалізацію Формули миру та Саміту Формули миру. Це така історія для підручників із міжнародних відносин. Тому що вперше країна, яка у війні, згуртовує світ навколо свого бачення завершення війни, а не навколо бачення третьої сторони. І це конкретно нав'язане світу бачення", - наголосив Кулеба.

За його словами, після зустрічі в Копенгагені політичних радників і радників із питань національної безпеки тема української Формули миру "злетіла". "Це як літак відривається від землі, а потім різко двигун починає набирати обертів. У нас наразі теж двигуни мають набирати обертів і тягнути нас вгору. І тому конференція послів відбулася саме зараз", - зауважив він.

Раніше він заявляв, що українська дипломатія активно працює над підготовкою до нового політичного сезону в іноземних столицях та штаб-квартирах міжнародних організацій.

Топ коментарі
+9
Знаючи зелених, це можна вважати анонсом чергового обіср@ння.
показати весь коментар
03.08.2023 15:37 Відповісти
+8
Кулепа,ты занимайся своими прямыми обязанностями а не Вангуй,ну например когда арестованные активы эрэфии передадут Украине ?Почему не работаете в этом направлении??
показати весь коментар
03.08.2023 15:35 Відповісти
+6
Санду в масці, залишивши біля входу свою делегацію, кинувши портфель помічниці, не сідаючи запитала дивлячись на Зеленського "Де Чаус?" Відповісти спробував Єрмак, але Санду навіть не звернувши на нього уваги звернулася до Кулеби, примостившись на самому краю стола - "А ти хто у них? Міністр закордонних справ, або ганчірка?". Кулеба промовчав.

Сівши за стіл, Санду хвилин п'ятнадцять рівним голосом чеканила все, що про них думає. Про російськиі війська, які їздять в Придністров'ї через Україну, про електроенергію, яку постачає Україна Придністров'ю, про контакти Єрмака з Красносельський, ну і "справі Чауса".
"Ми знаємо, що він у вас. Це знає Лондон, це знає Вашингтон".
"Я прийшла сюди, тому що поважаю Україну і її народ. І я буду робити все, щоб зберегти цю взаємну повагу, але мати справу з вами не бажаю. Всі питання - офіційно, під документи і протокол. і так буде до вирішення всіх питань. ".
показати весь коментар
03.08.2023 15:44 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Така х_йня...
показати весь коментар
03.08.2023 15:34 Відповісти
кулиба непотріб, холуй і сцикун, а до його висера можна добавити лише що країна просере все що можна на міжнародному фронті, адже саме таке завдання поставлено йому від керівника держави дєрмака у якого кулиба холуй холуйом.
показати весь коментар
03.08.2023 16:14 Відповісти
схэрали тут кулеба какая-то, если внешней политикой руководит ермак ?
показати весь коментар
03.08.2023 16:26 Відповісти
Кулепа,ты занимайся своими прямыми обязанностями а не Вангуй,ну например когда арестованные активы эрэфии передадут Украине ?Почему не работаете в этом направлении??
показати весь коментар
03.08.2023 15:35 Відповісти
ты же это несерьезно?
показати весь коментар
03.08.2023 15:37 Відповісти
Знаючи зелених, це можна вважати анонсом чергового обіср@ння.
показати весь коментар
03.08.2023 15:37 Відповісти
Пол года назад сказали:"По результатам до осени"
А результат=0,но барабаны теперь имеются,барабань сколько хош.
показати весь коментар
03.08.2023 15:38 Відповісти
Χγεμ груші околачиваєт, але період із вересня по грудень у нього суперважкий .
показати весь коментар
03.08.2023 15:38 Відповісти
З такими довбой##ами на Банковій, період завжди важкий
показати весь коментар
03.08.2023 15:39 Відповісти
В Зеленського, що не тиждень то завжди суперважкий.
показати весь коментар
03.08.2023 15:40 Відповісти
А що , ''карабєльниє сосни'' не справляться?
показати весь коментар
03.08.2023 15:42 Відповісти
показати весь коментар
03.08.2023 15:44 Відповісти
показати весь коментар
03.08.2023 15:45 Відповісти
Це ще до того як дєрьмак у свого "сожитєля" щєлі забрав ключ від їхньої спільної шафи з речами?
показати весь коментар
03.08.2023 16:00 Відповісти
Це в Батумі?
показати весь коментар
03.08.2023 15:51 Відповісти
Якщо так уперто гадити, тим країнам-партнерам, що ДОПОМАГАЮТЬ Українцям, і викликати послів для мильної оперетки, то важкість буде тільки наростати!!
Це не самостійне рішення плювати у тарілку сусіду, коли він приймає тебе у себе і участь у твоєму ГОРІ!
За таке, треба жорстко карати провокаторів та їх виконавців!!
То, що плювальники махнули на статус ПреЗЕдента, то його гра, але за нанесення шкоди Національній безпеці України, це уже Кримінальний Кодекс!
Слава Україні!
показати весь коментар
03.08.2023 15:46 Відповісти
Дипломати????))))) А ну давай кульоба назви хоч десяток своїх професійних "дипломатів". Таран, бєнядіктава, секс-інструкторша,кислиця який може тільки в твіттері щось відповісти , посол Ватикану який нікуя не робе і свого придурковатого синочка в "слугу урода" прилаштував. Хто ще ?
показати весь коментар
03.08.2023 15:51 Відповісти
Суцільні профекловани...
показати весь коментар
03.08.2023 15:56 Відповісти
В якому роцi ?
показати весь коментар
03.08.2023 16:09 Відповісти
Зважаючи на те, що ви нормальних дипломатів звільняєте (як посла у Великобританії), а призначаєте різних корабельних сосен, то вашій "дипломатії" торба.
показати весь коментар
03.08.2023 16:17 Відповісти
Кулеба, а как успехи у дипломатши, учительницы минета? Кроме ЭТОГО она хоть что-то еще умеет делать?
показати весь коментар
03.08.2023 16:31 Відповісти
Кулеба під час війни встиг новий роман закрутити і розлучитися з колишньою дружиною, прямо працює, не покладаючи рук, весь у дипломатії, нема коли вгору глянути.
показати весь коментар
03.08.2023 17:05 Відповісти
саміт в Саудівській Аравії це про нафту та збіжжя а не про Україну
показати весь коментар
03.08.2023 17:21 Відповісти
Англія, Польща...Літак набирає обороти? Щось мені лячно.
показати весь коментар
03.08.2023 17:40 Відповісти