7567 відвідувачів онлайн
1 747 18

Понад 75 країн вимагають припинити використовувати голод як зброю, - Reuters

босфор,зерновоз

Більш ніж 75 країн "зобов’язуються вжити заходів, щоб покласти край використанню продовольства як зброя війни та загрозу голоду цивільного населення як тактика ведення війни"

Про це повідомляє Reuters, передає Цензор.НЕТ з посиланням на ЛігаБізнесІнформ.

Як повідомляє агентство з посиланням на високопосадовців США, десятки країн готові підтримати комюніке, підготовлене американським представництвом для Ради безпеки ООН.

Як повідомляється, комюніке буде оголошеного держсекретарем США Ентоні Блінкеним на засіданні Радбезу щодо загроз глобальної продовольчої безпеки. Блінкен також оголосить про виділення США близько $362 млн доларів на "усунення причин загроз продовольчій безпеці та підвищення стійкості" для десятка найбільш уразливих країн світу.

У комюніке не згадуються країни, які створюють загрози для глобальної продовольчої безпеки, проте США, ЄС та інші держави публічно звинувачують Росію у використанні продовольства як зброю війни.

"Ми не прагнемо перетворити це на розбірки з Росією чи якоюсь іншою країною... Якими б огидними ми та інші країни світу не вважали дії Москви, треба визнати, що цей виклик ширший, ніж дії однієї країни ", – заявив один із високопоставлені джерела Reuters.

Топ коментарі
+5
Вимагайте далі,поки одне старе ***** сре на ваші голови,імпотенти.
показати весь коментар
03.08.2023 18:45 Відповісти
+4
Так в чому питання? Всі дружно в**али по рашці,і немає проблеми.
показати весь коментар
03.08.2023 18:47 Відповісти
+4
***** на вас кладёт то, чем оно само называется. Импотенты и лицемеры в одном флаконе. Санкции дырявые, НАТО никакое, ООН - уже музейный экспонат. Мир дальше погружается в хаос, благодаря гопникам тиранам и ссыкливым защитникам демократии
показати весь коментар
03.08.2023 18:52 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Вимагайте далі,поки одне старе ***** сре на ваші голови,імпотенти.
показати весь коментар
03.08.2023 18:45 Відповісти
Так в чому питання? Всі дружно в**али по рашці,і немає проблеми.
показати весь коментар
03.08.2023 18:47 Відповісти
Потужно
показати весь коментар
03.08.2023 18:50 Відповісти
а в спортлото писали? по іншому не допоможе
показати весь коментар
03.08.2023 18:51 Відповісти
***** на вас кладёт то, чем оно само называется. Импотенты и лицемеры в одном флаконе. Санкции дырявые, НАТО никакое, ООН - уже музейный экспонат. Мир дальше погружается в хаос, благодаря гопникам тиранам и ссыкливым защитникам демократии
показати весь коментар
03.08.2023 18:52 Відповісти
Доречі, поляки долучились до блокади України разом з рашистами! От вам і браття!
показати весь коментар
03.08.2023 18:57 Відповісти
362 ляма баксів? Дайте 362 ляма баксіа начальнику охорони путлєра, і питання продовольчої безпеки Світу буде вирішено однією кулею.
Чи Штати взагалі лошари, як і наш Гідрант?
показати весь коментар
03.08.2023 18:58 Відповісти
От цікаво, а у цих 75 країнах є хоч один здатний в кремлівську пику заїхать? АРХ М
показати весь коментар
03.08.2023 19:07 Відповісти
Маразм какой то, одно ***** может уничтожить цивилизацию а цивилизация не может уничтожить, какого то малюсенького *****...
показати весь коментар
03.08.2023 19:09 Відповісти
У кацапов столетний опыт использования голода, как оружия. Они всегда, во все времена, использовали только самые мерзкие и жестокие способы воздействия на людей. Кацапы не люди, но они питаются человеческими страданиями. Причинение людям зла и горя - это кацапский елей, главная их скрепа.
показати весь коментар
03.08.2023 19:09 Відповісти
Касабы, очень завистливые существа, если кто либо живёт лучше их, то кважызды, если свободны то тоже кважызды, а они антикважызды!
«И русский мужик, взявшись за топор, с отчаянным остервенением защищал свое рабство» - Ф.Энгельс
показати весь коментар
03.08.2023 19:21 Відповісти
Що значить вимагають?
І путлер виконає вимоги? Ні
Краще зброю давали б у великій кількості а не ставили б смішні вимоги путлеру
Вимагати будете тоді коли зникне путлер бо з ним говорити треба зброєю
Але більшість країн які стали на цивілізаційний шлях не розуміють дії РФ
показати весь коментар
03.08.2023 19:17 Відповісти
А остальные 118 жрать не хотят?
показати весь коментар
03.08.2023 19:21 Відповісти
"Мы не стремимся превратить это в разборки с Россией"...Вот оно. ключевое слово! Очередная констатация факта и озабоченность. Кремлёвский крыс может быть спокоен и продолжать в том же духе.
показати весь коментар
03.08.2023 19:26 Відповісти
Много жрать вредно!
показати весь коментар
03.08.2023 20:03 Відповісти
Как только приедут в кремлевское опг , становятся глухие и немые ... пообещали бусы...
показати весь коментар
03.08.2023 20:24 Відповісти
..глубок озабоченные говоруны из 75 стран.. Так войдите в Черное мре с судами лля перевозки продукции и сопроводите эти суда военной авиацией и др средствами
показати весь коментар
03.08.2023 20:33 Відповісти
75країн вимагають, а одне х...ло плювати хотіло. А якби 75країн запустили по одній ракеті, то зразу коридор запрацював, навіть те саме х...ло власноруч грузило зерно лопатою.
показати весь коментар
03.08.2023 22:53 Відповісти