10249 відвідувачів онлайн
633 15

80% проєктів відновлення в Україні реалізуються за кошти міжнародних партнерів, - Кубраков

кубраков

Відновлення України здійснюється через механізми міжнародних фінансових інституцій, зокрема грошову підтримку партнерів.

Про це сказав віцепрем'єр-міністр - міністр розвитку громад, територій та інфраструктури України Олександр Кубраков на конференції "Перемога заради майбутнього України: прозорість та ефективність" у Києві в п'ятницю, пише Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Зараз 80% проєктів відновлення здійснюються через механізми міжнародних фінансових інституцій, у багатьох випадках - за кошти партнерів", - сказав він.

Нагадаємо, раніше міністр повідомляв, що за програмою "єВідновлення" погоджено заяв на суму майже 400 млн грн, понад 4800 заявників у "Дії" вже отримали або отримають гроші найближчими днями.

Топ коментарі
+2
Не давайте ні цента зеленим крадунам.
показати весь коментар
04.08.2023 11:40 Відповісти
+2
Та ми бачимо. Спочатку люди збирають гроші на ремонт багатоквартирних будинків. Потім влада дає відро краски і робить фото відремонтованого. Вуаля.
показати весь коментар
04.08.2023 11:42 Відповісти
+1
який же розмах розсовування грошей по кишенях! Що прості українці з цього матимуть? Гучні декларації? Як же надокучила ця російськомовна бидляча влада. Справжні українці вже б давно вигнали смердюче кацапськороте бидло з України!
показати весь коментар
04.08.2023 11:37 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
який же розмах розсовування грошей по кишенях! Що прості українці з цього матимуть? Гучні декларації? Як же надокучила ця російськомовна бидляча влада. Справжні українці вже б давно вигнали смердюче кацапськороте бидло з України!
показати весь коментар
04.08.2023 11:37 Відповісти
Не давайте ні цента зеленим крадунам.
показати весь коментар
04.08.2023 11:40 Відповісти
Та ми бачимо. Спочатку люди збирають гроші на ремонт багатоквартирних будинків. Потім влада дає відро краски і робить фото відремонтованого. Вуаля.
показати весь коментар
04.08.2023 11:42 Відповісти
А чим ти гніда пишаєшся? Що люди без тебе власноруч власним коштом вимушені робити твою роботу, бо ти і твої любі друзі все вкрали ще на етапі бюджетування на 2023 рік?
показати весь коментар
04.08.2023 11:46 Відповісти
Бидлу гроші не треба даватиме
показати весь коментар
04.08.2023 11:55 Відповісти
Кубраков ще той злодій !
показати весь коментар
04.08.2023 12:11 Відповісти
Хвілософ, *****!
Коли фінансування йде з іноземних джерел, то й розкрадати ці кошти можна нелімітовано
Слава "львівським арсеналам"!
показати весь коментар
04.08.2023 12:15 Відповісти
если все бабло иззакордона - зачем нам верховная рада, куча министров, помощников, заместителей, секретуток и т.п.? смысл на них тратиться во время войны?
показати весь коментар
04.08.2023 13:20 Відповісти
а хто реалізує? кум сват брат чинуш
показати весь коментар
04.08.2023 20:49 Відповісти
Ось і все, що треба було знати про причини злиття двох міністерств - інфраструктупи та регрозвитку = для того, щоб безконтрольно пилити кошти від міжнародних донорів. Ви уявляєте рівень? Український бюджет пилять, так що аж гай шумить + міжнародний.
Українці, ви таке обирали в 2019?
показати весь коментар
06.08.2023 11:21 Відповісти
Для відновлення економіки України потрібно щоб працювали вітчизняні підприємства. А на Буковині вже десятий місяць із-за неправомірно застосованих санкцій не працює Чернівецький машинобудівний завод, найбільший в Україні виробник нафтогазопереробного обладнання.
показати весь коментар
07.08.2023 10:38 Відповісти
Відновлення це чудово! Але для початку перестаньте нищити існуючі підприємства, тим більше не руками рашистів а своїми власними!!! Чернівецький машинобудівний завод! Одне з найбільших, і можливо на даний момент єдине функціонуюче (бо практично всі інші зруйновані рашистами), підприємтсво яке своїм обладананням забезпечувало функціонування нафтогазової, хімічної, енергетичної промисловості - свідомо знищується і доводиться до банкрутства через необгрунтовані санкції, які накладені з подачі сумнівних людей ( які були усунуті з посад), була створена комісія, яка після ряду перевірок, довела , що порушень немає, або усунуті і рекомендувало зняти санкціїї, проте уже 10-й місяць підприємство не працює… 300+ людей без роботи, державний та місцевий бюджети недоотримали десятки мільйонів податків...ЦЕ злочин проти України і українського народу!!!!
показати весь коментар
07.08.2023 11:32 Відповісти
Для відновлення і підтримки економіки країни необхідно не тільки отримувати допомогу від партнерів, але і дати можливість працювати українським підприємствам. Чернівецький Машзавод є одним із найбільших підприємств в Україні з виготовлення обладнання для енергетичної, нафтогазопереробної промисловості та платників податків у Чернівецькій області. Але внаслідок застосування необґрунтованих санкцій підприємство десять місяців не працює, потужності заводу простоюють, бюджет не отримує надходжень з сплати податків. Це негативно впливає на економіку регіону та держави в цілому.
показати весь коментар
07.08.2023 12:28 Відповісти
Що робити Чернівецькому машзаводу, який доводять до банкрутства через безпідставні санкції???
Чернівецький ТОВ "Машзавод" вже майже рік знаходиться під санкціями. РНБОУ зняло санкції ще в листопаді 2022 року (за відсутністю підстав), а указу досі ще не немає про зняття санкцій з заводу. І це підприємство свідомо доводять до банкрутства, хоча в складний для Держави час має працювати на повну потужність, щоб підвищувати економіку. Працівники Чернівецького ТОВ "Машзавод" - це унікальні фахівці, які залишилися без коштів на їснування, а це у воєнний час, коли людям і так важко!!!
показати весь коментар
07.08.2023 14:07 Відповісти
Коломойський також обіцяв дати гроші 'на відновлення ".... ну на "покрасить киоск" ... Ми пам'ятаємо...