9857 відвідувачів онлайн
1 131 14

Рада ухвалить законопроєкт про відновлення е-декларування до 15 вересня, - Арахамія

декларування

У рамках зобов’язань перед МВФ до 15 вересня ВР має ухвалити законопроєкт про відновлення електронного декларування для чиновників.

Упевненість у цьому висловив голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"У нас дедлайн - 15 вересня. У нас зобов'язання перед Міжнародним валютним фондом. Я думаю, що в цей дедлайн ми вкладемося", - сказав Арахамія в ефірі національного телемарафону в п'ятницю.

Як повідомлялося, 27 липня в першому читанні парламент проголосував законопроєкт авторства глави фракції "Слуга народу" Давида Арахамії про відновлення декларування.

Топ коментарі
+6
Як ви всіх заїб*ли! А чому не 15 серпня прийняти?все відтягуєте дати...
показати весь коментар
04.08.2023 11:48 Відповісти
+4
Надо же спрятать,слуги урода.
показати весь коментар
04.08.2023 11:53 Відповісти
+4
А гола баротька забула куди посилала МВФ?
показати весь коментар
04.08.2023 11:57 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Декларування кожному.
показати весь коментар
04.08.2023 11:46 Відповісти
Як ви всіх заїб*ли! А чому не 15 серпня прийняти?все відтягуєте дати...
показати весь коментар
04.08.2023 11:48 Відповісти
Надо же спрятать,слуги урода.
показати весь коментар
04.08.2023 11:53 Відповісти
Щоб ще трішечки спі#дить.
показати весь коментар
04.08.2023 13:20 Відповісти
Олігархи в Україні та офшорники, після слів отого немісцевого з паспортом України у ВРУ, глибок зхвильовані чи затурбовані??
Виведення грошей з України, утікачами з зеленої монопартейки…, це якось торкнеться?
Фірташ з каламойшою, Стефанчук+Зеленський+Шмигаль, теж подаватимуть Е-декларації??
Сильна і голосна заявка…
показати весь коментар
04.08.2023 11:53 Відповісти
А гола баротька забула куди посилала МВФ?
показати весь коментар
04.08.2023 11:57 Відповісти
Приймають - скасовують. Знов приймають і знов скасовують Круговорот бабла в природі
показати весь коментар
04.08.2023 11:59 Відповісти
коли послів відбирають Єрмак та Зе за своєю подобою 👇
https://t.me/c/1431180517/19615

~50% українських дипломатів не повертаються після закінчення відрядження, - оглядач відділу міжнародної політики «Дзеркала тижня» Володимир Кравченко.

Основними чинники: фінансове питання та проблеми з працевлаштуванням в Україні, налагоджене життя сім'ї за кордоном + страх перед мобілізацією та побоювання, що більше не зможуть виїхати за межі країни.

Так, зі Штатів торік мали повернутися ~20 співробітників посольств та консульств, а зробив це лише один. Є посольства, звідки не повернувся жоден.
показати весь коментар
04.08.2023 12:06 Відповісти
А встигнете до 15 вересня все вкрадене бабло в офшори вивести, а майно на Жучок-Шариків переписати? Чи, якщо не встигнете, то подасте стільки правок, що й до кінця року не зможете прийняти цей закон?

До речі, а де ті "правдоруби", які при "баригах" репетували про "клятий МВФ", який змушує нас щось робити? Чи тоді були неправильні вимоги (хоча вимоги не змінились), а зараз суперкошерні?
показати весь коментар
04.08.2023 12:08 Відповісти
показати весь коментар
04.08.2023 12:48 Відповісти
А чи встигнете ???.... Маю на увазі... ЗАОФШОРИТЬ.
показати весь коментар
04.08.2023 13:33 Відповісти
А ти звідки знаєш, Хамушка?
показати весь коментар
04.08.2023 14:19 Відповісти
щоб хапуги мали час все сховати і переоформити