4477 відвідувачів онлайн
2 803 22

Україна розриває угоду з Іраном щодо уникнення подвійного оподаткування

іран

Кабінет Міністрів погодив припинення дії угоди про уникнення подвійного оподаткування з Іраном.

Про це повідомляє Мінфін, передає Цензор.НЕТ.

"Кабінет Міністрів України схвалив проєкт закону про припинення дії Угоди між Урядом України і Урядом Ісламської Республіки Іран про уникнення подвійного оподаткування та попередження податкових ухилень стосовно податків на дохід і на майно, вчиненої 21 травня 1996 року", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що метою законопроєкту є здійснення внутрішньодержавних процедур, необхідних для припинення дії зазначеної угоди, з урахуванням потреби невідкладного та ефективного реагування на наявні загрози національним інтересам та безпеці України у зв'язку постачанням Іраном зброї до РФ.

Наслідками припинення дії угоди є недопущення поповнення бюджету країни, що сприяє агресору, шляхом надання Україною пільгових умов оподаткування для резидентів Ірану, що здійснюють діяльність в Україні. Відтак, після припинення дії угоди до всіх доходів резидентів Ірану, одержаних з джерел в Україні, буде застосована загальна ставка оподаткування у 15% замість пільгової: 10% - на дивіденди; 10% - на проценти; 10% - на роялті.

Очікується також, що припинення дії угоди сприятиме недопущенню втрат бюджету України через зарахування податку, сплаченого в Ірані резидентами України, що здійснюють діяльність в Ірані, звільнить Україну від взятих на себе зобов’язань щодо обміну інформацією з Іраном з податкових питань, а також прискорить згортання економічних і фінансових зв’язків з Іраном.

Топ коментарі
+12
куди поспішаємо , ще тільки 1,5 року Шахеди літають ?
показати весь коментар
04.08.2023 20:22 Відповісти
+5
А еще надо бы закрыть более семисот фирм и фирмочек иранских.
показати весь коментар
04.08.2023 20:40 Відповісти
+2
зеленi потвори,при першому застосуваннi шахедiв-розрив дипвiдносин пiвтора року тому
показати весь коментар
04.08.2023 20:40 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Вайме...
Теперка ганчіркоголовим непереливки буде1
показати весь коментар
04.08.2023 20:18 Відповісти
куди поспішаємо , ще тільки 1,5 року Шахеди літають ?
показати весь коментар
04.08.2023 20:22 Відповісти
Більше угод цікавих та різних!
показати весь коментар
04.08.2023 20:23 Відповісти
А еще надо бы закрыть более семисот фирм и фирмочек иранских.
показати весь коментар
04.08.2023 20:40 Відповісти
зеленi потвори,при першому застосуваннi шахедiв-розрив дипвiдносин пiвтора року тому
показати весь коментар
04.08.2023 20:40 Відповісти
О, таки припинення угоди на часi, нарештi видихнув гiвняним повiтрям, нах...
показати весь коментар
04.08.2023 20:40 Відповісти
То зепотвори мабуть планували зе збіжжям до Ірану барижнути, аж зрозуміли, що у цьому році вже зазь
показати весь коментар
04.08.2023 20:44 Відповісти
Смєло!
показати весь коментар
04.08.2023 20:56 Відповісти
а який смисл?
показати весь коментар
04.08.2023 21:04 Відповісти
Какой смысл ? Або який сенс ?
показати весь коментар
04.08.2023 21:09 Відповісти
спочатку займися самоосвітою, а потім ляпай
Смисл
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%BC%D0%B8%D1%81%D0%BB#cite_note-1 [1] - суть або призначення якогось явища.
В українській мові має синонім https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%B5%D0%BD%D1%81 сенс , але на відміну від цього слова смисл є питомо слов'янським словом (навіть позначає букву в слов'янській кириличній азбуці), і має в українській мові численні однокорінні слова: осмислити, мислений, осмислений, мисленно тощо. Тобто в своїй основі поняття смислу співвідноситься з розумним витлумаченням явищ - чи то в плані їх пізнання, чи то в плані їхньої доцільності.
показати весь коментар
04.08.2023 21:22 Відповісти
Дякую , добре , займусь .
показати весь коментар
04.08.2023 21:28 Відповісти
Сенс? Щоб перси-бариги сплачували податок не тільки в Персії, але й в Україні. Бо зовсім прикрити торгівлю фініками "не на часі".
показати весь коментар
04.08.2023 21:17 Відповісти
Персами вони були до 1935 року допоки Реза́-шах Пехлеви́ - тридцать четвёртый шах, на прохання гітлера не перейменував країну в Іран, тобто країну аріїв. Нацисти чомусь дуже хотіли бути істинними арійцями і мали дружні стосунки з Іраном. Але срср та британці напали на Іран і окупували його за три тижні в серпні- вересні 1941 року.
показати весь коментар
04.08.2023 22:38 Відповісти
Перднули в калюжу
показати весь коментар
04.08.2023 21:28 Відповісти
Іранський бізнес і іранці шє в Україні?
показати весь коментар
04.08.2023 21:51 Відповісти
І їх не мало....
показати весь коментар
04.08.2023 21:59 Відповісти
Проснулись.....
показати весь коментар
05.08.2023 06:15 Відповісти
сильный ход!!! так починалось велике розірвання!
показати весь коментар
05.08.2023 07:19 Відповісти
Ну тут опять поспешили как всегда😂😂😂