13834 відвідувача онлайн

Росіяни вдарили керованою авіабомбою по центру переливання крові у Куп’янську, є загиблі, - Зеленський. ФОТО

Президент України Володимир Зеленський оприлюднив інформацію про те, що росіяни вдарили авіаційною бомбою по центру переливання крові в Куп’янську.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляється у телеграмі Зеленського.

У повідомленні зазначаться: "Керована авіаційна бомба Росії проти центру переливання крові в Україні. Цей вечір, Купʼянська громада на Харківщині. Є загиблі та поранені. Мої співчуття! Наші рятувальники ліквідовують пожежу. Один цей злочин війни говорить усе про російську агресію. Звірі, які знищують те, що просто дає змогу жити. Перемогти терористів – це справа честі для всіх, хто цінує життя".

Росіяни вдарили керованою авіабомбою по центру переливання крові у Куп’янську, є загиблі, - Зеленський 01

Топ коментарі
+34
показати весь коментар
05.08.2023 23:01 Відповісти
+24
Бийте у відповідь по москві та топіть кацапські кораблі.
показати весь коментар
05.08.2023 22:54 Відповісти
+23
А шо ти зробив щоб цього не трапилось? Озвучувати новини і я можу.
показати весь коментар
05.08.2023 22:50 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А шо ти зробив щоб цього не трапилось? Озвучувати новини і я можу.
показати весь коментар
05.08.2023 22:50 Відповісти
так ти це тільки і робиш
показати весь коментар
05.08.2023 23:14 Відповісти
Не озвучуй. Йди на передок. Роби новини !
показати весь коментар
05.08.2023 23:24 Відповісти
Бачу ти пишеш з бліндажа. Незабаром і я підтягнусь.
показати весь коментар
05.08.2023 23:27 Відповісти
Чекаємо новин з бліндажа. В період "підтягування" міцно тримай памперс. Це важливо для новин.
показати весь коментар
05.08.2023 23:34 Відповісти
А він зробив все щоб це якраз і сталось...
показати весь коментар
05.08.2023 23:54 Відповісти
Щодня писати одне й те саме, скільки тобі платять за це? Хоч би раз щось розумне написав би.
показати весь коментар
06.08.2023 00:11 Відповісти
Ти бот одноденка і тому відповідати не буду.
показати весь коментар
06.08.2023 08:01 Відповісти
"Я завжди кажу, політики не мають підміняти журналістів"._ В.Портников
показати весь коментар
06.08.2023 03:34 Відповісти
Ой, только не надо! "Озвучувати новини і я можу." А морду отожрать на мивине? А героическую бороду прицепить? А строго смотреть в камеру, зная, что пи@дишь и после записи видосика будешь ржать с друзьями над доверчивыми хохлами? Слабо? То-то же!
показати весь коментар
06.08.2023 09:07 Відповісти
Головний навідник - он з ящика віщає
показати весь коментар
05.08.2023 23:02 Відповісти
москальські свино-собаки це нелюди... підмоскальські дволикі підлі ватні виродки теж.
20 мая 2021 г. зеленський не зміг назвати путіна вбивцею
https://www.youtube.com/watch?v=mtAjz5Q5Hv0
показати весь коментар
05.08.2023 22:52 Відповісти
Зараз всі вищать, а що було людям, що їм заціпило стільки років східну русськагаварящу наволоч обирати?То ж бачили, що націоналістів спеціально виводять з політичної сфери, ці гречкосії могли б задуматись, що це тупо кацапське бажання, щоб при владі не було українців в Україні? То правда, що в нас більше кацапомовних і кацаподумаючих? То ж гнати їх потрібно було б, а не обирати. Куди не плюнь - при владі русськаязикий кримінальний бізнес. Мери міст - колишні рекетири, шахраї і т.д. Купувались на гречку, обіцянку, дозволяли рота російською навіть дітям своїм відкривати. А тепер війна. Бо вони думали, що все життя свою "колонію" так і контролюватимуть."колонія" повстала, як же це так? Вони ніколи не приймуть Україну, як вільну. Ті виродки мають здохнути всією країною.
показати весь коментар
06.08.2023 09:07 Відповісти
Про це повинен повідомляти речник профільних міністерств,а не президент.
показати весь коментар
05.08.2023 22:52 Відповісти
А оно чем тогда займется?
показати весь коментар
06.08.2023 09:09 Відповісти
Керуючись міжнародним принципом рівної дії тепер мож вдарити по якомусь госпіталю в днр чи Криму
показати весь коментар
05.08.2023 22:53 Відповісти
Краще по Бєлгороду
показати весь коментар
06.08.2023 00:14 Відповісти
Бийте у відповідь по москві та топіть кацапські кораблі.
показати весь коментар
05.08.2023 22:54 Відповісти
ща цырк подьедит , с гибоном арахамией, мери попинс - верещук, акробатом - колей катлетой , и клоунами из 95 квартала , и начнут бить по маскве асфльтом , шампурами, и шаурмой в фальге. эти набьют , ***** , карманы баблом .
показати весь коментар
05.08.2023 23:01 Відповісти
Мразота. Доки ще ми не будемо дзеркально давати відповідь?😡
показати весь коментар
05.08.2023 22:55 Відповісти
не дзеркально , а бити і готуватися треба на упередження , як робить Польща , а не брехати українцям, коли ОЗБРОЙЕНІ РАШИСТИ 160 000 НАКОПИЧУВАЛИСЬ НА НАШОМУ ПОРОЗІ :» мине бачим , ми не бачим , мине бачим «- ZEПЕРЕВЕРТЕНЬ І ЙОГО СРАКОЛІЗИ - Резніков, Малярша , данілов , подоляк , а тим часом ЙОГО КРОТИ Ермак БАКАНОВ ………………готували дороги для ТЕРРОРИСТІВ🇷🇺💩
показати весь коментар
06.08.2023 06:28 Відповісти
Надо один беспидотник по Москве пустить.
Хотя, я бы сотни не пожалел для намека!
показати весь коментар
05.08.2023 22:57 Відповісти
Перемогти Рашистов й покарати Зрадників Вова..... не посвідчення "адвоката" їм (зрадникам) чи місце у ОПі а в'язницю!!! Вірю все буде! Вірю Україна й союзники Переможуть!
показати весь коментар
05.08.2023 22:59 Відповісти
показати весь коментар
05.08.2023 23:01 Відповісти
Псалом 33:3
показати весь коментар
06.08.2023 08:39 Відповісти
Треба цим п*дарасам розбомбити всі алкомаркети які тільки дістанем...
показати весь коментар
05.08.2023 23:11 Відповісти
Зараз Зе клоун почне волати шо треба срочно "формулу міра" внєдрять.
Щоб ООН потім 79 років закликало кацапів вивести війська з Півдня, Донбасу і Криму.
показати весь коментар
05.08.2023 23:18 Відповісти
Зараз Єрмак на самміті як оприлюднить свою хвормулу миру так рашисти з переляку швиденько війну й припинять.

Ура товаріщі!!!
показати весь коментар
05.08.2023 23:32 Відповісти
Хто малював цю дурню?
Я бачу пункти 5 та 6, наприклад.
показати весь коментар
05.08.2023 23:46 Відповісти
А на який нам бень на бамбасі Сектор Газа. Воно й так - чиряк. Давить нахер.
Скрєпні - в тундру. Хто залишитьсяя - надіюсь, наші
показати весь коментар
05.08.2023 23:59 Відповісти
Чи памятає хтось як татусь Люботи від слуги народу поїхав домовлятися з кацапами про славу Куп'янська
показати весь коментар
05.08.2023 23:23 Відповісти
Над цією формулою хочеться сміятись, плакати і червоніти з сорому
показати весь коментар
05.08.2023 23:35 Відповісти
"Формула мира" от Зеленского: что предлагает президент

https://www.rbc.ua/ukr/news/formula-miru-vid-zelenskogo-shcho-proponue-1668496634.html
1. Радиационная и ядерная безопасность

РОССИЯ ДОЛЖНА немедленно вывести с территории Запорожской АЭС всех своих боевиков,

РОССИЯ ДОЛЖНА подтвердить территориальную целостность Украины в

СТОРОНЫ ДОЛЖНЫ подписать документ о фиксации окончания войны.
показати весь коментар
05.08.2023 23:50 Відповісти
Як ви думаєте скільки часу рашисти будуть іржати над цією "формулою"і скільки ще рашистських бомб після оприлюднення цієї, прости Господи, формули прилетить на наші голови?

Це просто дитячий садок якийсь, молодша группа.

Особливо "умиляет" що
РОССИЯ ДОЛЖНА подтвердить территориальную целостность Украины
після того як вона вже повписувала декілька областей України в свою Конституцію.

Це ж Росія нічого не боялася й робила що хотіла тому,що не було хвормули.
А тепер совсем другое дело, прочитають рашисти хвормулу найвеличнішого дипломата, юриста і головнокомандувача в світі, і зразу прозріють! Складуть зброю та й підуть за поребрик із чистою совістю
показати весь коментар
06.08.2023 00:05 Відповісти
Завтра вранці прокинемось, а війна вже закінчилась, хвормула подіяла!Ура!
показати весь коментар
06.08.2023 00:08 Відповісти