12912 відвідувачів онлайн
4 798 24

З вечора ворог тричі атакував Хмельниччину. Більшість ракет збиті силами ППО

область,хмельниччина,хмельницька

З учорашнього вечора Хмельниччина була тричі атакована ворогом.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр Хмельницької ОВА. 

"Аеродром Старокостянтинова не дає спокою ворогу. Була серія вибухів в Старокостянтинівській та Хмельницькій громадах. Більшість ракет були збиті силами ППО. Дякуємо їм за якісну роботу", - йдеться у повідомленні.

Водночас, як зазначається, у Старокостянтинівській громаді вибуховою хвилею пошкоджено покрівлю, двері та вікна в декількох приватних житлових будинках, вибито вікна в одному з комунальних закладів культури, в приміщенні автовокзалу та в комерційному приміщенні.

"Крім того, внаслідок ворожої атаки виникла пожежа складу відходів кукурудзи на території елеватора у Старокостянтинівській громаді. На місці події працювали 16 рятувальників на трьох одиницях пожежно-рятувальної техніки. Займання складу ліквідували на площі 1400 кв.м. Внаслідок вибуху, травми отримав працівник об’єкта", - йдеться у повідомленні. 

На території Хмельницької громади працювала ППО. Дані уточнюються.

Як повідомлялося, з вечора 5 серпня по ранок 6 серпня 2023 року російські окупанти завдали масованого ракетного удару по території України ракетами повітряного та морського базування, а також іранськими ударними дронами "Shahed-136/131. Сили ППО знищили 30 крилатих ракет та 27 ударних дронів.

Як зазначалося, Повітряні Сили України ввечері 5 серпня повідомили про пуск балістичних ракет "Кинджал" у напрямку міста Старокостянтиніва Хмельницької області.

Топ коментарі
+5
показати весь коментар
06.08.2023 10:08 Відповісти
+3
Щоб захистити ті літаки, які ми ще маємо, які можуть нести англійські ракети і знищувати ворога на окупованих територіях, то давно мали б побудувати спеціальні ангари десь під земилею, що навіть "кінжали" не пробивають, але чомусь здається, що гроші як витрачалися, так і витрачаються на "велике крадівництво".
показати весь коментар
06.08.2023 10:24 Відповісти
+2
Дай Божечко, аби це були всі пошкодження!🙏
показати весь коментар
06.08.2023 09:56 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Дай Божечко, аби це були всі пошкодження!🙏
показати весь коментар
06.08.2023 09:56 Відповісти
Прикончать врешті москалі аеродром, якщо вже прикончили. Бо покривання зебандою завіси таємності наводить на погані думки. Дєрмак не дасть збрехати, він має споавки від ФСБ, ГРУ іСВР Московії що не їхній шпіон.
показати весь коментар
06.08.2023 10:00 Відповісти
Не сій паніки! Як працює "інжбат" в бойових умовах - мені трохи відомо Пояснюю: "Інженерний батальйон" - спеціальна військово-будівельна структура, яка призначена для будівництва, реконструкції та ремонту аеродромів" На відміну від того "бидла", яке набиралося в "стройбати" - туди набирали непоганих спеціалістів На відміну від "стройбатовців", вони були повноцінними військовослужбовцями Їх робота непомітна - але від її результату залежить боєготовність літаків І вони свою роботу роблять!
показати весь коментар
06.08.2023 11:05 Відповісти
Не недалеко проживаю від Староконстянтинова, цілими днями та ночами літаки літали, сьогодні тиша, жодний літак не вилетів і не приземлився.
показати весь коментар
06.08.2023 13:17 Відповісти
це добре чи погано?
показати весь коментар
06.08.2023 15:48 Відповісти
Погано
показати весь коментар
06.08.2023 17:53 Відповісти
показати весь коментар
06.08.2023 10:08 Відповісти
Щоб захистити ті літаки, які ми ще маємо, які можуть нести англійські ракети і знищувати ворога на окупованих територіях, то давно мали б побудувати спеціальні ангари десь під земилею, що навіть "кінжали" не пробивають, але чомусь здається, що гроші як витрачалися, так і витрачаються на "велике крадівництво".
показати весь коментар
06.08.2023 10:24 Відповісти
Анатолій! Не рви душу! Є!!! Небагато - але таке маємо І не обов"язково у "Староконі" Їх ще при СРСР будували НЕ буду "пальцем вказувать"!
показати весь коментар
06.08.2023 10:57 Відповісти
Дякую за відповідь, бо я не тільки душу рву, а і серце. Дуже переживаю за Україну і її ЗСУ.
показати весь коментар
06.08.2023 14:55 Відповісти
Війна з 14-го. Хто заважав будувати?
показати весь коментар
06.08.2023 11:22 Відповісти
Були зайняті відбудовою армії, побудовою ракет, заводу з виробництва 152-мм снарядів (запрацював в кінці 2018-го). А з 2019 вже ти з зєльоной шоблой заважав будувати і почав все розвалювати
показати весь коментар
06.08.2023 11:57 Відповісти
Хвору маячню вже чули. Давай щось новіше. Запрацював завод? Чому ж снарядів не вистачає? Де ТИСЯЧІ вироблених вашим ідолом ракет, танків, літаків? Де десятки побудованих ним патронних заводів? Де побудований ним авіазавод, який виробляє винищувачі і бомбардувальники? Чому ти вимагаєш від блазня, що б він за ДВА !!! роки зробив те, на що вашому ідолу не вистачило П"ЯТИ !!! років?
показати весь коментар
06.08.2023 12:32 Відповісти
Яких два роки?якщо за основним законом на весні наступного вже закінчуються повноваження нині діючого президента..
показати весь коментар
06.08.2023 14:21 Відповісти
От би тебе зустріти та пригостити лопатою по ****, чмо зєльоноє
показати весь коментар
06.08.2023 19:59 Відповісти
Якби ти мене зустрів, то поліз би рачки з тією лопатою в сраці.
показати весь коментар
06.08.2023 21:51 Відповісти
Це ти від страху шо такий мощний з'їбався аж в Британію, чучєло лішнєхромосомноє?

Знаєш на чому ви палитесь? Використовуєте літературні вирази. В реальному житті ніхто так не каже. Так шо шоб ти х себе не воображал - а готуй своє **** для моєї лопати, чмо набутилочноє
показати весь коментар
07.08.2023 11:15 Відповісти
Дебіл, я в Україні. Лопату спочатку сам собі запхай в сраку. Потренуйся. Бо як запхну я тобі, то не виживеш.
показати весь коментар
07.08.2023 19:34 Відповісти
Всі віськові програми твій чмошний гундосік зупинив ОДРАЗУ як тіки пройшла інаугурація! Отам всі тисячі снарядів, патронів і ракет
показати весь коментар
06.08.2023 20:00 Відповісти
А де ТИСЯЧІ снарядів, ракет, патронів, танків, літаків, вироблених за П"ЯТЬ років ДО НЬОГО? На яких складах зберігаються? В Ічні? Чи в Калинівці?
показати весь коментар
06.08.2023 21:49 Відповісти
Так ти встань с бутилки - і піди роздивися де все зберігається, Фєдя козломордая підказувати тобі ніхто не буде.
показати весь коментар
07.08.2023 11:17 Відповісти
Обісравсь? Що там в Ічні, ушльопок?
показати весь коментар
07.08.2023 19:35 Відповісти
Там капоніри є збудовані ще за царя Гороха (ссср).
показати весь коментар
06.08.2023 13:18 Відповісти
все так. і треба тільки пряме попадання в капонір, чого кацапам ще ніразу не вдавалося