7716 відвідувачів онлайн
15 873 31

​​Розпочинається обов’язкова евакуація із 37 населених пунктів Куп’янського району Харківщини. ПЕРЕЛІК

Через постійні обстріли та з огляду на безпекову ситуацію на території Куп’янського району Харківської області розпочинається проведення обов’язкової евакуації населення.

Про це повідомляє в Telegram Куп'янська міська військова адміністрація, передає Цензор.НЕТ.

"На деокупованих територіях Куп'янського району Харківської області розпочинається проведення обов'язкової евакуації населення. Дане розпорядження було підписане 9 серпня 2023 року ТВО начальника Куп'янської районної військової адміністрації Андрієм Канашевичем", - йдеться в повідомленні.

Як зазначається, проведення обов'язкової евакуації населення оголошується на деокупованих територіях населених пунктів, наближених до зони бойових дій Дворічанської селищної, Петропавлівської сільської, частково на територіях Кіндрашівської сільської, Курилівської сільської та Куп'янської міської територіальних громад.

"Начальникам Куп'янської міської військової адміністрації, Дворічанської селищної військової адміністрації, Курилівської, Кіндрашівської, Петропавлівської сільських військових адміністрацій діяти відповідно до затверджених Планів евакуації населення територіальної громади", - йдеться в розпорядженні.

На території Куп'янської міської територіальної громади обов'язкова евакуація оголошена для мешканців міста Куп'янськ Заоскілля (лівий берег річки Оскіл), смт Ківшарівка, м. Куп'янськ - Вузловий.

​​Розпочинається обов’язкова евакуація із 37 населених пунктів Куп’янського району Харківщини 01

Топ коментарі
+20
всіх цих нещасних людей потрібно переселити до Києва - у Києві найкраща ППО і при зустрічі з президентом якого вони обрали у них буде можливість запитати - "Чому він просто не перестав стріляти, якщо він уже закінчив війну у своїй голові - Чому триває війна?"
показати весь коментар
10.08.2023 12:35 Відповісти
+16
еще пару недель назад надо было делать,цивильные только создают проблемы в зонах боевых действий,не дают на 101% гаситься с кацапами,+ меньше глаз а учитывая что они были под окупацией там любители козломордых остались и могли банально сливать инфу кацапью.
показати весь коментар
10.08.2023 12:31 Відповісти
+16
Може тому: «Путин, приди! Народу помоги!» Жители Харькова отметили 8 марта 2014 года митингом против киевских властей
показати весь коментар
10.08.2023 13:04 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
еще пару недель назад надо было делать,цивильные только создают проблемы в зонах боевых действий,не дают на 101% гаситься с кацапами,+ меньше глаз а учитывая что они были под окупацией там любители козломордых остались и могли банально сливать инфу кацапью.
показати весь коментар
10.08.2023 12:31 Відповісти
Маячня.
показати весь коментар
10.08.2023 12:52 Відповісти
Відразу ж видно що ти нічого не знаєш як це в реалі, тому і пишеш повну дурню! Цікаво з якого ти міста?
показати весь коментар
10.08.2023 17:50 Відповісти
как насчет Мариуполя?!
показати весь коментар
10.08.2023 22:38 Відповісти
Питання було не до тебе!
показати весь коментар
11.08.2023 20:24 Відповісти
всіх цих нещасних людей потрібно переселити до Києва - у Києві найкраща ППО і при зустрічі з президентом якого вони обрали у них буде можливість запитати - "Чому він просто не перестав стріляти, якщо він уже закінчив війну у своїй голові - Чому триває війна?"
показати весь коментар
10.08.2023 12:35 Відповісти
Може тому: «Путин, приди! Народу помоги!» Жители Харькова отметили 8 марта 2014 года митингом против киевских властей
показати весь коментар
10.08.2023 13:04 Відповісти
Це те де від русні відбилися самотужки, да? Коли Петро ігнорував русню в Харкові а ки'в ділив портфелі і робив вигляд що нічого не відбувається.
показати весь коментар
10.08.2023 17:34 Відповісти
Тоді у Харкові 70 відсотків а то й більше, були завезені с білгорода та курська. Вся Сумська вулиця була заставлена автобусами.
показати весь коментар
10.08.2023 20:31 Відповісти
От дивна річ. Є поряд з Харковом Суми. Теж обласний центр. І там немає любителів роzії, хоч багато хто має змішані сім'ї навіть. А в Харкові вони є. Не розумію чому так
показати весь коментар
10.08.2023 23:29 Відповісти
В Харькове много вузов и предприятий и на протяжении десятилетий туда заезжала на учебу и на заводы вся эта ордынская свора. Потом они оставались там работать, проникали везде, а потом оказалось, что Харьков это типа "русский город". В будущем надо полностью оградится от всех этих проникновений из россии.
показати весь коментар
11.08.2023 00:33 Відповісти
Проникали везде, ордынская свора и т.д. и т.п! Просто граждане СССР, потом украинцы, которые, селились на Салтовском жилмассиве и который Россия усердно поливала, ракетами, авиабомбами, артиллерией с 22 февраля 2022 года. И до сих пор...
показати весь коментар
11.08.2023 13:45 Відповісти
В Харькове сепарские митинги были малочисленные, вернее всего был один да то там были только "туристы из белгорода", завезенные кернесом. Гораздо больше было антироссийских, в том числе и с футбольными фанами и знаменитой песней про путина придуманной в Харькове.
показати весь коментар
11.08.2023 00:26 Відповісти
відправляють громадянських на війну
вас треба вирішити
*********
У вас Гугл-перекладач зламався.
показати весь коментар
10.08.2023 13:06 Відповісти
Рашік зареєструвався, щоб гавнеца на вентилятор кинути?
показати весь коментар
10.08.2023 13:10 Відповісти
Громадянських? Службових? ахахах, пекельні борошна 2.0... і ще деякі дегенерати кажуть, що мова не має значення.

таріщ старшій лєйтєнант, ви абасралісь. Напишу орчою, щоб ти зрозуміло, лайно псяче: ****** на ***, ******, тут водки нет.
показати весь коментар
10.08.2023 13:15 Відповісти
****** ******,да не мучайся ты так с переводом,пиши на своем козлячьем наречии Золотой Орды.
показати весь коментар
10.08.2023 13:20 Відповісти
Тут бояришник не наливають ******** орковський!!!
показати весь коментар
10.08.2023 13:42 Відповісти
контрнаступили ***. валодя асфальтом бамби пидаров
показати весь коментар
10.08.2023 13:40 Відповісти
Можна стверджувати що в коментарях незрозуміла активність москаля. Невже думає тут зрад розганяти на методах евакуації? Невже мало тем про слуг? Щось тут інше, глибше закопано.
показати весь коментар
10.08.2023 16:16 Відповісти
Жесть я читав цікаву думку про те що ще з півночі слід очікувати нападу Вагнерів з чіпсами.
показати весь коментар
10.08.2023 16:21 Відповісти
сегодня что-то горело на Мозырском НПЗ, возможно начинаются какие-то провокации
показати весь коментар
10.08.2023 17:53 Відповісти
Евакуація, нефартовий сирський підключився коментувати, Мірошников каже про дуже важкі бої .

Знову раптово стало все погано? Чи як завжди, ОПа з телемарафоном тримає українців у теплій ванні, поки не починає припікати?
показати весь коментар
10.08.2023 16:35 Відповісти
Добре що вивозять. Навіть якщо відіб'ються менше жертв буде. А так навіщо нам нові розстріляні москалями люди зі зв'язаними за спиною руками?
показати весь коментар
10.08.2023 23:30 Відповісти
Думали: ми вкладали кошти у комфорт для людей, як тепер руйнувати все це? Ми ж думали, що з того боку теж люди, що вони дбайливо ставитимуться до будинків, мостів та іншої інфраструктури», - так пояснили у Зеленського чому не підривали мости.========тобто вони думали, що русня не буде руйнувати будинки, мости та іншу інфраструктуру.====Тоді для чого вони впустили їх в Україну?---Вбивати українців?---------Подоляк пояснив, що влада припустилася стратегічних, інформаційних та кадрових помилок.
показати весь коментар
11.08.2023 06:26 Відповісти