14051 відвідувач онлайн
868 27

Зеленський запропонував Замбії взяти участь у реалізації Формули миру

зеленський

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу Офісу президента.

Заначається, що Зеленський запропонував Замбії взяти участь у реалізації Формули миру, зокрема приєднатися до наступної зустрічі на рівні дипломатичних радників, а також до підготовки Глобального саміту миру.

"Формула миру зараз актуальна як ніколи. Це єдиний шлях до справедливого миру та стабільності у світі, який можна взяти за основу. І ми активно працюємо з партнерами над підготовкою Глобального саміту миру", – зазначив Зеленський.

Лідери обговорили також необхідність продовження дії Чорноморської зернової ініціативи й погодилися з неприпустимістю використання продовольства як зброї.

"Маємо разом покласти край російським спробам використовувати їжу як зброю, а також російському шантажу світу голодом і високими цінами на продукти", – наголосив президент України.

Крім того, глави держав торкнулися питання проведення саміту Україна – Африка й обговорили взаємодію в контексті інших майбутніх міжнародних заходів.

Топ коментарі
+13
Тьху,***🤦
показати весь коментар
11.08.2023 16:24 Відповісти
+11
Це вже точно перетворюється на фарс…
показати весь коментар
11.08.2023 16:26 Відповісти
+9
Окрім країн Африки, інші з ним вже не розмовляють? ЗеДипломатія працює
показати весь коментар
11.08.2023 16:27 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Тьху,***🤦
показати весь коментар
11.08.2023 16:24 Відповісти
ЗЕмбія...
показати весь коментар
11.08.2023 16:25 Відповісти
Це вже точно перетворюється на фарс…
показати весь коментар
11.08.2023 16:26 Відповісти
путіна по Африці хоче обскакать!
показати весь коментар
11.08.2023 16:27 Відповісти
Окрім країн Африки, інші з ним вже не розмовляють? ЗеДипломатія працює
показати весь коментар
11.08.2023 16:27 Відповісти
не за горами,коли західні партнери запропонують "зе лідору " використовувати замбійські "леопарди ,літаки ,"атакамси" і "петріоти"
показати весь коментар
11.08.2023 16:28 Відповісти
показати весь коментар
11.08.2023 16:30 Відповісти
Оманські договори у дії, воно лізе до країн, яким пофіг на Україну з формулою миру, замість контактувати активно з нашими союзниками і спонсорами
показати весь коментар
11.08.2023 16:31 Відповісти
- Узнай, где у него кнопка!!!
- Где кнопка, где кнопка... Узнать бы, где он сам...
показати весь коментар
11.08.2023 16:31 Відповісти
Хоче Замбію підтягнути -- треба когось соліднішого - Пакистан . Ірак -- там можна снарядів розжитися
показати весь коментар
11.08.2023 16:31 Відповісти
мммм, проскакувала ж інфо шо готують заглядування в оч зустріч підЄрмака(Зелі) з путіним.
от і тренується наше об*жеяжневтік - з чуваком, котрий єдиний в світі зараз має "на холці" найбільшу кількість жертв.
ну, я би на "нашого" не ставив. хіба, розсмішить лисого гномика смішними смішинками про дурних хохлів, яким магучая рос армія границі пересовує.
а чо? їж.ТЕ!(для виборців цього "народного парня з нороту")

так шо пусть їде - може не буде компромату більше(нахрін більше вже?) з нашого головного по відосікам-хриплосікам
показати весь коментар
11.08.2023 16:31 Відповісти
Звідки така інфа?Так цей зелений підар бив себе п'яткою в груди, що розмовляти з ****** не буде?
показати весь коментар
11.08.2023 17:01 Відповісти
https://www.youtube.com/watch?v=LLSVN2LByw0 https://www.youtube.com/watch?v=LLSVN2LByw0

ну вон навіть каже п. Тарас
показати весь коментар
11.08.2023 17:20 Відповісти
Там в Замбии тупее себя он никого не найдёт.
Просрал всё!
показати весь коментар
11.08.2023 16:32 Відповісти
the show must go on
показати весь коментар
11.08.2023 16:37 Відповісти
показати весь коментар
11.08.2023 16:38 Відповісти
Ну нарешті, тепер Хачілема все розрулить!
показати весь коментар
11.08.2023 16:42 Відповісти
"Ну, теперь заживём!"
показати весь коментар
11.08.2023 16:47 Відповісти
Тільки я помітив, що після його вибриків перед самітом НАТО і хамства, з ним практично припинили спілкування західні лідери? Замбія придасть солідності вечірнім колисковим і на марафоні.
показати весь коментар
11.08.2023 16:53 Відповісти
Пропоную перенести ОП в Замбію. І нам краще буде, і Замбія зрозуміє які інституції не слід створювати.
показати весь коментар
11.08.2023 16:55 Відповісти
Сомалі приготуватися.
показати весь коментар
11.08.2023 17:02 Відповісти
Завтра зранку у відосику: Замбія і Україна братья навєк!
показати весь коментар
11.08.2023 17:09 Відповісти
Антарктиді ще запропонуй. Результат буде схожий.
показати весь коментар
11.08.2023 17:15 Відповісти
кловун братів по розуму зустрів!
якщо чесно - за...бав! йди вже на нари, мародер зелений!
показати весь коментар
11.08.2023 18:13 Відповісти
схоже планує когось із своїх заховати від відповідальності послом в Замбії.
показати весь коментар
11.08.2023 18:14 Відповісти
Видно, що ще Замбія його ***** не послала.
показати весь коментар
12.08.2023 11:48 Відповісти