11307 відвідувачів онлайн
7 787 17

Сили ППО знищили 15 "шахедів" та 8 "Калібрів", зранку збили ворожий вертоліт, - Повітряні сили

У ніч на 14 серпня 2023 року ворог здійснив кілька хвиль атак ударними безпілотниками та крилатими ракетами "Калібр". БпЛА атакували з південно-східного напрямку (Приморсько-Ахтарськ), "Калібри" – з акваторії Чорного моря (ворожий фрегат в районі Ялти).

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Telegram-канал Повітряних сил ЗСУ.

"Всього противник застосував: 15 ударних БпЛА "Shahed-136/131" та 8 крилатих ракет "Калібр".

Силами та засобами протиповітряної оборони Повітряних Сил у взаємодії з підрозділами інших складових Сил оборони усі цілі знищено", - йдеться в повідомленні.

Внаслідок протиповітряного бою через падіння уламків ракет та дронів виникла пожежа у кількох локаціях міста Одеса, працюють рятувальники.

"Близько 05.00 години 14 серпня 2023 року на Бахмутському напрямку зенітним ракетним підрозділом Повітряних Сил знищено ворожий вертоліт (тип уточнюється)", - додали у Повітряних силах.

Сили ППО знищили 15 шахедів та 8 Калібрів, зранку збили ворожий вертоліт, - Повітряні сили 01

Топ коментарі
+25
Дивлюся карту війни, Урожайне і сусіднє село міняють фарбу і стрілочка іде униз до іншого, на роздоріжжі, 3км 800 метрів до нього. Нехай ваші ноги будуть невтомними, рука міцна,дух бойовий,а очі соколині.
показати весь коментар
14.08.2023 08:12 Відповісти
+18
Попередня влада будувала ЗСУ разом з Стугнами, Нептунами....
показати весь коментар
14.08.2023 08:07 Відповісти
+14
Гарні ранкові новини добре попрацювали ППО. Слава ЗСУ !
показати весь коментар
14.08.2023 08:06 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Де саме? Посеред моря? Де будь-яка "залізяка" - "як на долоні"? І де екіпаж знаходиться в повній бойовій готовності"? І чим саме "топить""? В радіусі дії наших ПКР кацапи не з"являються Запускать дрони? Так їх здалеку помітно А їх основна перевага - саме у непомітності та раптовості нападу
показати весь коментар
14.08.2023 07:58 Відповісти
Адресуй цю заяву до Генштабу...Цiкаво,шо тобi прилетить у вiдповiдь...Якщо шось взагалi прилетить...
показати весь коментар
14.08.2023 08:22 Відповісти
Попередня влада будувала ЗСУ разом з Стугнами, Нептунами....
показати весь коментар
14.08.2023 08:07 Відповісти
Це не заслуга попередньої влади, також є інформація що Порох особисто гальмував розробку Нептуна....
показати весь коментар
14.08.2023 13:00 Відповісти
кацап перднув
показати весь коментар
14.08.2023 08:16 Відповісти
Гарні ранкові новини добре попрацювали ППО. Слава ЗСУ !
показати весь коментар
14.08.2023 08:06 Відповісти
Дивлюся карту війни, Урожайне і сусіднє село міняють фарбу і стрілочка іде униз до іншого, на роздоріжжі, 3км 800 метрів до нього. Нехай ваші ноги будуть невтомними, рука міцна,дух бойовий,а очі соколині.
показати весь коментар
14.08.2023 08:12 Відповісти
"БпЛА атакували з південно-східного напрямку (Приморсько-Ахтарськ)."

Щось той приморсько-ахтарськ вже не перший раз потрапляє мені на очі. Чи не час туди у відповідь щось пульнути? З району Оріхового, туди приблизно 250км. Ой! Я забув, що нам не дозволяють пуляти по теріторії кацапстану ті, хто дає нам далекобійну зброю, а своєї ми не маємо. Хіба що дрони... (
показати весь коментар
14.08.2023 08:34 Відповісти
супер
показати весь коментар
14.08.2023 09:19 Відповісти
Героям слава !!!
Господи, бережи та допомагай нашим захисникам
показати весь коментар
14.08.2023 09:19 Відповісти
Слава ЗСУ!!!
Молодці🔥🔥🔥
Горіть в пеклі кацапські виродки!
показати весь коментар
14.08.2023 09:47 Відповісти
Щось увесь залп калібрів з флагмана ЧФ влучив у "молоко".
показати весь коментар
14.08.2023 10:18 Відповісти
Как показывает ситуация все проблемы в недостаточном количестве ПВО