11158 відвідувачів онлайн

Німеччина готова виділяти по 5 млрд євро на відбудову України, - Лінднер

крістіан,лінднер

Німеччина хоче щороку виділяти по 5 мільярдів євро на допомогу Україні. Це, зокрема, стосується й постачання зброї.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це заявив міністр фінансів Німеччини Крістіан Лінднер,  з посиланням на "Укрінформ".

Під час свого візиту до Києва він розповів, що у Німеччині вже розробили програму для щорічного фінансування допомоги Україні. Але для того, щоб вона набула чинності, таку ініціативу ще має затвердити німецький парламент.

Лінднер запевнив, що Німеччина продовжуватиме підтримувати Україну "стільки, скільки потрібно". За його словами, ФРН уже надала Україні 22 млрд євро фінансової підтримки, з них 12 млрд євро військової допомоги.

Також німецький чиновник підписав зі своїм українським колегою Сергієм Марченком декларацію про наміри посилити співпрацю між країнами.

Вона передбачає, що Німеччина надаватиме Україні консультативну допомогу у сферах митної політики, моніторингу фінансових ринків, управління державними інвестиціями та приватизації держпідприємств.

Топ коментарі
+9
Строжайший контроль за витратою грошей! Бо у нових ліц липкі дуже руки!
показати весь коментар
14.08.2023 20:16 Відповісти
+8
У нас війна не закінчилася! Яка відбудова? Щоб зелені і там розкрадали!
показати весь коментар
14.08.2023 20:15 Відповісти
+7
В середовищі зекрадунів пожвавлення. Внукам хватіт.
показати весь коментар
14.08.2023 20:21 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
У нас війна не закінчилася! Яка відбудова? Щоб зелені і там розкрадали!
показати весь коментар
14.08.2023 20:15 Відповісти
Строжайший контроль за витратою грошей! Бо у нових ліц липкі дуже руки!
показати весь коментар
14.08.2023 20:16 Відповісти
а контролерів призначат ті самі Ермак з Татаровим і Арахаміею чи напряму Зеленський з Коломойським?
показати весь коментар
14.08.2023 20:48 Відповісти
ЗЕ-гниди зірвали джек-пот
показати весь коментар
14.08.2023 20:50 Відповісти
А я то думав, що за відбудову України буде платити рашка.
показати весь коментар
14.08.2023 20:19 Відповісти
В середовищі зекрадунів пожвавлення. Внукам хватіт.
показати весь коментар
14.08.2023 20:21 Відповісти
Від цих слів міністра фінасів, у завхоза зачесалось в кишенях, і розпочалось безстрокове св'ято на кварталі 95
показати весь коментар
14.08.2023 20:24 Відповісти
кацапи клепають дрони,ракети,а у нас про відбудову уже думають,хворі люди
показати весь коментар
14.08.2023 20:24 Відповісти
Спочатку зброю!
показати весь коментар
14.08.2023 20:25 Відповісти
Це добре але спочатку треба перемогти!
показати весь коментар
14.08.2023 20:28 Відповісти
Притом победа над ЗЕпредателями не менее важна чем над роССией. Иначе ничего не изменится
показати весь коментар
14.08.2023 21:32 Відповісти
показати весь коментар
14.08.2023 20:30 Відповісти
Допомогу на оборону вже розікрали.
Високомотивована ZEteam втрачає сенс буття
показати весь коментар
14.08.2023 20:30 Відповісти
На даний момент було б добре отримувати по 5млд Є в місяць на зброю.
показати весь коментар
14.08.2023 20:39 Відповісти
Гроші нам непотрібні.Народ себе сам прогодує,а чиновники-злодії обійдуться.Нам потрібна зброя,багато ******** зброї,щоб зберегти націю.А за відбудову повинна заплатити рашка,за все заплатити.
показати весь коментар
14.08.2023 20:46 Відповісти
як аптечки покрали то гроші швидче зникнут
показати весь коментар
14.08.2023 20:49 Відповісти
Зокрема, стосується й постачання зброї.. Учитывая что за полтора года Украина получила 170 млрд. евро от всех это маловато. Хотят откупиться всего 5 миллиардами в год.
показати весь коментар
14.08.2023 21:00 Відповісти
спочатку Тауруси дайте, не заважайте їб..шити ворога, а потім розмови "про відбудову"
показати весь коментар
14.08.2023 21:00 Відповісти
Ну це як мертвому припарка. Вкрадуть 4, а той мільярд що лишиться переведуть на Велике Крадівництво.
показати весь коментар
14.08.2023 21:06 Відповісти
Сумно що люди вже і не вірять про якісь відбудови та налаштовують життя за кордоном без наміру повертатись ...
показати весь коментар
14.08.2023 21:43 Відповісти
Прохання до шановних партнерів одразу переказувати гроші на наші офшорні рахунки аби ми зекономили час та не платили зайву комісію. - Офіс преЗЕдента України.
показати весь коментар
14.08.2023 21:47 Відповісти
Це добре, але контролюйте використання кожної копійки.
показати весь коментар
14.08.2023 22:17 Відповісти