9788 відвідувачів онлайн

На Луганщині чоловіків, які працюють на держпідприємствах, окупанти змушують пройти медогляд, щоб потім мобілізувати

росія,мобілізація

У Старобільську (Луганська область) окупаційна псевдовлада зобов’язала усіх чоловіків на державних підприємствах пройти медичну комісію та стати на військовий облік

Про це йдеться в ранковому зведенні Генштабу ЗСУ, інформує Цензор.НЕТ.

"З метою поповнення масштабних втрат в живій силі противник продовжує проводити приховану мобілізацію на тимчасово окупованих територіях. Зокрема, в місті Старобільськ Луганської області окупаційна псевдовлада зобов’язала усіх чоловіків на державних підприємствах пройти медичну комісію та стати на військовий облік", - йдеться в повідомленні.

Топ коментарі
+6
Ти про яких громадян,в старобільську і лугандонську вату ???!!!! Да вони Україну ненавидять ще більше ніж кацапи з бурятами разом!!!
показати весь коментар
15.08.2023 08:30 Відповісти
+2
Цензоре, що ви пишете?
чоловіків, які працюють на держпідприємствах, Джерело:
Щоб були "держпідприємства" має бути дкржава! Ну і яка держава, по вашому, зараз на луганщині?
Може ще у Маріуполі держпідприємства?
показати весь коментар
15.08.2023 08:29 Відповісти
+2
Не може бути громадянськох війни між блохами і дустом!
показати весь коментар
15.08.2023 08:31 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Організовують громадянську віину .
показати весь коментар
15.08.2023 08:09 Відповісти
Ти про яких громадян,в старобільську і лугандонську вату ???!!!! Да вони Україну ненавидять ще більше ніж кацапи з бурятами разом!!!
показати весь коментар
15.08.2023 08:30 Відповісти
Айзенберг, пішов ********* !!!
показати весь коментар
15.08.2023 09:01 Відповісти
Кого поважати, людей які 9 років бажають твоїй країні і тобі особисто смерті?
показати весь коментар
15.08.2023 11:16 Відповісти
А до того донецькі підераси хотіли вкрасти частину країни. То їх потрібно було панять-прастіть?
показати весь коментар
15.08.2023 11:24 Відповісти
Яник з куратором в морді ліца путіна хотіли вкрасти не частину, а всю країну.
показати весь коментар
15.08.2023 11:30 Відповісти
Ну ти й гнида сепаратистська! Пішов нахрєн з сайту. СБУ по тобі вже плаче.
показати весь коментар
15.08.2023 11:28 Відповісти
Ти підтримуєш лугандонський сепаратизм. Не знаю хто ти і яке відношення маєш до Донбасу чи до всієї України. Може ніякого, окрім професійного пропагандистського чи шпигунського. Зробимо на тебе тук-тук на всяк випадок. Зараз війна.
показати весь коментар
15.08.2023 11:34 Відповісти
Це ти вже слідчому будеш розповідати, а не мені.
показати весь коментар
15.08.2023 11:43 Відповісти
Михайло Степанович, шумський відділ поліції отримав заяву, згідно якої ви підозрюєтесь у порушенні ст. 307 кримінального кодексу України. Чекайте слідчих з перевіркою вашого житла.
показати весь коментар
15.08.2023 12:28 Відповісти
Дякую. Я вже цим хлопцям і про вас розповім.
показати весь коментар
15.08.2023 12:36 Відповісти
Коли вони в тебе знайдуть наркотичні засоби, а вони обов'язково знайдуть то ти їм будеш лише розповідати, де ти їх узяв і кому продавав )))
показати весь коментар
15.08.2023 12:45 Відповісти
А особисто тебе, цуценя, я і в Тернополі знайду, якщо будеш там на навчанні
показати весь коментар
15.08.2023 12:47 Відповісти
Раніше мені здавалося що сепаратюги та їхні фанати бувають тільки східного та південного походження. Але зараз я знаю що такі гниди є і в Тернополі. Один з них працює під ніком David Rossi.
показати весь коментар
15.08.2023 12:54 Відповісти
Не може бути громадянськох війни між блохами і дустом!
показати весь коментар
15.08.2023 08:31 Відповісти
Цензоре, що ви пишете?
чоловіків, які працюють на держпідприємствах, Джерело:
Щоб були "держпідприємства" має бути дкржава! Ну і яка держава, по вашому, зараз на луганщині?
Може ще у Маріуполі держпідприємства?
показати весь коментар
15.08.2023 08:29 Відповісти
зато, бындэр - нєту!!!!
показати весь коментар
15.08.2023 08:39 Відповісти
Земля їм скловатою