12305 відвідувачів онлайн
9 709 52

Двоє підприємців виготовили непридатні для використання боєприпаси, - Офіс Генпрокурора

генпрокурора,офіс

Подружжя підприємців виготовили непридатні для використання боєприпаси. Також перевіряється можлива причетність до злочину чиновників Міноборони.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу Офісу Генпрокурора.

Так, одне з комерційних підприємств, яке було субпідрядником у виконанні державного оборонного замовлення на виготовлення артилерійських снарядів, одержало від Міноборони попередню оплату в сумі понад 2,8 млн грн.

"За одержані кошти підприємство закупило в іншого субпідрядника порох, який не відповідав вимогам технічних умов. Це призвело до постачання в подальшому до Міністерства оборони України боєприпасів, які не придатні до використання за призначенням, а партія не допущена до застосування у Збройних Силах України", - йдеться в повідомленні.

Повідомлено про підозру подружжю - колишнім керівникам двох приватних підприємств у шахрайстві в особливо великих розмірах (ч. 4 ст. 190 КК України).

Також перевіряється можлива причетність окремих службових осіб Міністерства оборони України до вчинення кримінального правопорушення.

Топ коментарі
+47
показати весь коментар
15.08.2023 11:37 Відповісти
+31
Это мутная история какая-то. Так и представил как мужик со своей бабой сидят в подвале и на станке болванки пилят
показати весь коментар
15.08.2023 11:31 Відповісти
+26
ну, звичайний сімейний бізнес - виробляти снаряди.
показати весь коментар
15.08.2023 11:32 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Нігуя собі -- а це ше шо за ********
показати весь коментар
15.08.2023 11:29 Відповісти
Это мутная история какая-то. Так и представил как мужик со своей бабой сидят в подвале и на станке болванки пилят
показати весь коментар
15.08.2023 11:31 Відповісти
підставні особи скоріш за все...
показати весь коментар
15.08.2023 13:44 Відповісти
за 2,8 ляма - почему б и нет? было бы конечно хорошо раздать токарям (были бы они конечно) пилить снаряды мелкими партиями, может не на профипушки, а на волонтерские беспилотники или самодельные вундервафли, или еще чего, но таки да, скорее всего тупо перекупы старья, ну или жабогадюкинг. "купили не у того у кого надо" и даже не проверяли наверное.
показати весь коментар
15.08.2023 14:11 Відповісти
У кацапів - та сама історія Тільки в "мегарозмірах" Там цілий завод по виготовленню артснарядів "влетів" - снаряди в стволах рвалися
Тут все простіше - провести "перепатронування" Розділяється гільза зі снарядом Видаляється з гільзи пороховий заряд Вкладається новий заряд і "постріл" патронується "по-новій"
показати весь коментар
15.08.2023 11:45 Відповісти
ну це не так просто і дорого,
показати весь коментар
15.08.2023 18:10 Відповісти
Знаю! Але в деяких випадках буває "економічно вигідно"!
показати весь коментар
15.08.2023 20:05 Відповісти
Зе-генпрокуратурі Костіна вірити на 100% не можна. Що там насправді дізнаємось пізніше.
показати весь коментар
15.08.2023 11:54 Відповісти
Це те я робництао, яке нарощує Рєзніков? Чи хвалиться, що нарощує?
показати весь коментар
15.08.2023 11:30 Відповісти
показати весь коментар
15.08.2023 11:31 Відповісти
ну, звичайний сімейний бізнес - виробляти снаряди.
показати весь коментар
15.08.2023 11:32 Відповісти
Скоріше за все замість бездимного пороху використали чорний порох. Він теж горить як порох але боїться вологи і сила пострілу слабша
показати весь коментар
15.08.2023 11:36 Відповісти
Довірили справу професіоналам!
Нехай кацапетівка знає, що потенційно у кожній українській родині можливе виробництво збагаченого урану. В кожному підвалі встановлено центрифуги!
Трєпєщи, вражина!
показати весь коментар
15.08.2023 11:45 Відповісти
Ти що? Смієшся? Та навіть порохи виготовлені за одною технологією різняться від партії до партії ТОму і в маркування снарядів вводиться номер партії пороху! Ще більша різниця між просто " бездимними" порохами Іще більша різниця між "швидкогорючими" та "повільногорючими" бездимними порохами А також "піроксиліновими" та "колоїдними" А ти ставиш на одну позицію "бездимний" та "димар"!
Таку "дурь" рідко можна зустріть!
показати весь коментар
15.08.2023 11:52 Відповісти
Ну а чьо? Шо снаряд, шо пиріжок, тільки начиння різне.
показати весь коментар
15.08.2023 11:41 Відповісти
Ні дня без корупції! - девіз МО України.
показати весь коментар
15.08.2023 11:32 Відповісти
====
А ш о о о о ?
...
То таки правда
...
показати весь коментар
15.08.2023 12:17 Відповісти
там замість пороху яйця
показати весь коментар
15.08.2023 11:33 Відповісти
Как всегда всё какое-то максимально мутное.
показати весь коментар
15.08.2023 11:35 Відповісти
Чергова прокладка і їх таких тисячі, через які просто відмивають гроші і це не сьогоднішній винахід, і наші абвгдейки давно про них знають, але...
показати весь коментар
15.08.2023 11:35 Відповісти
показати весь коментар
15.08.2023 11:37 Відповісти
Проти лікарі - психіатри?
показати весь коментар
15.08.2023 11:39 Відповісти
Яка це зручна штука - "прокладка".
Як косяк - сидить "прокладка".
Якщо не здрисне "в невідомому напрямку".
показати весь коментар
15.08.2023 11:38 Відповісти
Це, мабуть, Резніков і той чувак, якого в КНР послом відправили....
показати весь коментар
15.08.2023 11:39 Відповісти
Мабуть тільки в нашій країні можливі такі новини. ,,Подружжя виробляло артилерійські снаряди у себе на обійсті на замовлення МО України,,. Це якийсь оксюморон. Не Рейнметал, не польска група збройньова, а просте українське подружжя.
показати весь коментар
15.08.2023 11:42 Відповісти
А щоб підняти градус абсурду, уявіть, що за минулий рік вони двох виготовили більше снарядів ніж Укроборонпром.
показати весь коментар
15.08.2023 11:49 Відповісти
Виграли ж тендер!
Ото б папери побачити..спочатку тендерну документацію - які умови для учасників.
показати весь коментар
15.08.2023 11:50 Відповісти
ФОП з капіталом у цілу тисячу гривень.
показати весь коментар
15.08.2023 11:50 Відповісти
Це сувора дійсність. Великі підприємства на території України - ласа мішень. Тому подрібнення виробництва та збирання на десятках дрібних майданчиках розумний крок. Але виникають проблеми з якістю. Можливі і брак через порушення технологічного процесу і банальні крадіжки. А можливі й диверсії
показати весь коментар
15.08.2023 11:52 Відповісти
А в цьому не спорю. Дійсно, роздрібнення потрібно. Але все має підпорядковуватись збройними концернам з фахівцями.
показати весь коментар
15.08.2023 11:57 Відповісти
Дурня цілковита. Які ще десятки дрібних майданчиків? Є технологічний процес, який неможливо розділити - https://www.youtube.com/watch?v=3SFo2TXShe8 Как США делают снаряды для Украины
показати весь коментар
15.08.2023 12:07 Відповісти
Це взагалі якийсь абсурд щоб під час війни ********** виотовляли якісь двоє підприємців десь на Малой арнаутской
показати весь коментар
15.08.2023 11:45 Відповісти
Я так зрозумів, що це той же чувак -
показати весь коментар
15.08.2023 11:45 Відповісти
«Зрозумів» - це не твоє, не перенапружуйся читанням, дивись далі відосики
показати весь коментар
15.08.2023 12:43 Відповісти
Нет, не та, та называется " Сябирские вареники"
показати весь коментар
15.08.2023 12:58 Відповісти
Мільчають "львівські арсенали". От раніше був розмах: 1,4 млрд. і жодного мінометного пострілу, бо ж шарашка до того пивом барижила мілким гуртом.
Здає "шалтайболтай по 17". Невже справи передавати готується?
показати весь коментар
15.08.2023 11:46 Відповісти
Ось тут впершу чергу починати треба з Міноборони, там багато ще законсервованих консерв, ну і з резнікова, юриста грьобаного!!!
показати весь коментар
15.08.2023 11:48 Відповісти
З головюриста всієї країни треба починати..з криворагульського Боневтіка..
показати весь коментар
15.08.2023 11:51 Відповісти
Все це гівно прийшло до влади разом з нелохомбоневтіком, звідти і починати треба. Вишкребти з Банкової всю ту прокремлівську нечисть.
показати весь коментар
15.08.2023 12:08 Відповісти
Колись китайці виплавляли чавун на кожному приватному подвір'ї. Зараз ми будемо таким чином виробляти **********.
показати весь коментар
15.08.2023 11:54 Відповісти
Де слідчі? Щось не бачу )))
показати весь коментар
15.08.2023 11:57 Відповісти
Вони пасуть всю твою мережу. Ріж кінці, плигай в болото.
показати весь коментар
15.08.2023 11:59 Відповісти
Це підприємці арахламідіі?
показати весь коментар
15.08.2023 12:04 Відповісти
Хіба не можна обійтись без перекупників
Закупник хай не сидить в кабінеті
Підніме зад і проїде до виробника
А то половина коштів осідає в /гендлярів/
показати весь коментар
15.08.2023 12:11 Відповісти
Теперь отправить етих семейных производителей и кто их крышевал, на фронт воевать етими же боеприпасами
показати весь коментар
15.08.2023 12:14 Відповісти
Мдаа, МО пробиває чергове дно. Замовляти набої в якійсь шаражкіній канторі. В них хоч ліцензія на таке виробництво?
показати весь коментар
15.08.2023 12:20 Відповісти
Так от про яке налагоджене масове виробництво *********** хвацько звітували Зельониє!
показати весь коментар
15.08.2023 12:32 Відповісти
Которое увеличилось в 10 раз.
показати весь коментар
15.08.2023 13:01 Відповісти
ЩОРІЧНІ витрати України на боротьбу з корупцією становлять 23 мільйони доларів (це без початкових витрат та без витрат на СБУ).

ЗА ПОЛОВИНУ ЦІЄЇ СУМИ корупцію можна подолати за пів дня -

призначити величезну грошову премію за комплексну ідею як знищити корупцію і щоб перші три пропозиції обов'язково увійшли в закон під назвою АКТ ЗНИЩЕННЯ КОРУПЦІЇ.

тоді не відкрутиться ні зеленський ні порошенко ні сам господь бог = люди будуть не просто вимагати абстрактної боротьби з вітряками а і вимагати застосувати готове рішення і влада не зможе викрутитися та вчергове порозказувати що не знає як.
показати весь коментар
15.08.2023 13:41 Відповісти
випадок поганий, злочинний, але...сумма 2,8 млн грн...А якже 36 млрд грн передплати від МО яка осіла в офшорах?
показати весь коментар
15.08.2023 13:46 Відповісти
А держава знає, що технічні умови й ніколи не будуть відповідати якимось умовам які комусь потрібні? Це вам не ДСТУ, ТУ хто як зробить на свої бажання то так й буде