8625 відвідувачів онлайн
2 273 10

ВАКС відсторонив від посади голову Державної судової адміністрації Сальнікова

сальников

Вищий антикорупційній суд (ВАКС) відсторонив від обійманої посади голову Державної судової адміністрації України (ДСА) Олексія Сальніковв, якого підозрюють у підбурюванні до надання хабаря суддям Верховного Суду.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру. 

"11 серпня 2023 року слідча суддя Вищого антикорупційного суду частково задовольнила клопотання детектива НАБУ, погоджене прокурором САП, та відсторонила голову Державної судової адміністрації України, підозрюваного у підбурюванні до надання неправомірної вигоди суддям Верховного Суду за винесення рішення на користь комерційного підприємства..., від займаної посади до 24 вересня 2023 року", - ідеться в повідомленні.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.

Нагадаємо, 26 липня Голові Державної судової адміністрації України Олексію Сальнікову повідомили про підозру у хабарництві.  28 липня Вищий антикорупційний суд призначив голові Державної судової адміністрації Олексію Сальнікову заставу у розмірі 805 200 гривень.

Топ коментарі
+4
В Україні « нема « судової системи.
Е купка продажних ряжанів, які «оправляться» на Закон та Конституцію.

Потрібна Люстрація усіх (!) суддів.
показати весь коментар
15.08.2023 14:58 Відповісти
+3
от якби він украв пачку цигарок то йому вліпили б уже 6 років
показати весь коментар
15.08.2023 14:47 Відповісти
+2
Нє, за пачку цигарок тільки 3 роки. На 6 років треба вкрасти 2 пачки.
показати весь коментар
15.08.2023 15:25 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
15.08.2023 15:25 Відповісти
ЩОРІЧНІ витрати України на боротьбу з корупцією становлять 23 мільйони доларів (це без початкових витрат та без витрат на СБУ).

ЗА ПОЛОВИНУ ЦІЄЇ СУМИ корупцію можна подолати за пів дня -

призначити величезну грошову премію за комплексну ідею як знищити корупцію і щоб перші три пропозиції обов'язково увійшли в закон під назвою АКТ ЗНИЩЕННЯ КОРУПЦІЇ.

тоді не відкрутиться ні зеленський ні порошенко ні сам господь бог = люди будуть не просто вимагати абстрактної боротьби з вітряками а і вимагати застосувати готове рішення і влада не зможе викрутитися та вчергове порозказувати що не знає як.
показати весь коментар
15.08.2023 14:48 Відповісти
Навіщо винаходити вілосіпед!

Нормальна судова система вже існує у багатех країнах.

Просто Бери та Імплементуй!
Велика Брітанія гарний приклад.
показати весь коментар
15.08.2023 15:01 Відповісти
А поки цього не станеться відсторонити всіх суддів і зєкономлені кошти віддати на потребу арміі
показати весь коментар
15.08.2023 16:23 Відповісти
От біда. І хто ж тепер олівці по судах розподілятиме?
показати весь коментар
15.08.2023 14:51 Відповісти
Повезло мужику.Теперь на повышение пойдет.
показати весь коментар
15.08.2023 14:53 Відповісти
Да, тепер можливо поїде за кордон, відпочине, потім поновиться на посаді і з виплатою компенсації за незаконне усунення з посади.
показати весь коментар
15.08.2023 15:16 Відповісти
Ну тепер він, як військовозобов'язаний, має прибути до військомату (ТЦК) для уточнення особистих данних та проходження мед комісії!!
Керівник ТЦК мають двосторонній зв'язок з начвідділу по ПЕРСОНАЛУ ДСА!!! Резніков може це підтвердити
Почалася гра у наперстки!!

Слава Україні!
показати весь коментар
15.08.2023 16:41 Відповісти