9161 відвідувач онлайн
2 137 17

Зеленський підписав Закон про порядок відбору суддів Конституційного Суду

кс

Президент України Володимир Зеленський підписав закон про відбір суддів Конституційного Суду.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

"Щойно підписав один із ключових законів, які Україні необхідні для відкриття переговорів з Євросоюзом про вступ нашої держави. Відкриття переговорів уже цього року. Закон, який гарантує прозорий, професійний та доброчесний відбір суддів Конституційного суду. Наша держава ще на крок ближче до вступу до Євросоюзу", - сказав президент у відеозверненні у четвер.

Топ коментарі
+15
27 бер, 2021 18:40
Зеленський скасував указ про призначення суддів Конституційного Суду

Президент Володимир Зеленський скасував указ про призначення суддів Конституційного Суду України.

Цим самим він порушив норми статей 19, 58, 106, 149-1 Конституції України, низку норм профільних законів, норми статей 344, 376 Кримінального кодексу України.

показати весь коментар
18.08.2023 00:40 Відповісти
+10
Ми вже бачили відбори у НАБУ,НАЗК, САП, ДБР...

Ми вже бачили як відібрали послиць і т.д. і т.п.

Віри вам ніякої, абсолютно, просто "0"
показати весь коментар
18.08.2023 00:34 Відповісти
+10
Зря Бонэвтик нэ втик. Кого там из диктаторов растреляли в прошедшие года? Шото мне подсказывает, шо у величайшего лидора всё его лидорство закончится нехорошо. Звёзды шепчут о его скором конце. И никто ему не поможет. Бедняга
показати весь коментар
18.08.2023 00:36 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Угу, зрозуміло:
Збирається Конституцію гвалтувати на "виборах".
показати весь коментар
18.08.2023 00:26 Відповісти
Ну в смысле елдак составил, а пианист поставил ФАКсемилье?
показати весь коментар
18.08.2023 00:31 Відповісти
"гарантує прозорий, професійний та доброчесний відбір суддів Конституційного суду" ))) навіть суворіші вимоги чим при наборі дипломатів "з вулиці" )))
показати весь коментар
18.08.2023 00:31 Відповісти
це для нових суддів чи для діючих також ? Бо обрані по новому будуть звисока дивитись на старожилів.
показати весь коментар
18.08.2023 00:31 Відповісти
Ми вже бачили відбори у НАБУ,НАЗК, САП, ДБР...

Ми вже бачили як відібрали послиць і т.д. і т.п.

Віри вам ніякої, абсолютно, просто "0"
показати весь коментар
18.08.2023 00:34 Відповісти
Зря Бонэвтик нэ втик. Кого там из диктаторов растреляли в прошедшие года? Шото мне подсказывает, шо у величайшего лидора всё его лидорство закончится нехорошо. Звёзды шепчут о его скором конце. И никто ему не поможет. Бедняга
показати весь коментар
18.08.2023 00:36 Відповісти
Буба знов у видосику сам собі варення на сраку намазує і тащиться від себе. Почекаємо, поки громадські організації розкуштують це юридичне вариво і видадуть резюме.
показати весь коментар
18.08.2023 00:40 Відповісти
27 бер, 2021 18:40

показати весь коментар
18.08.2023 00:40 Відповісти
"...прозорий, професійний та доброчесний відбір."
Вже набачились.
показати весь коментар
18.08.2023 01:01 Відповісти
А шо, Ермак разрешил?!)
показати весь коментар
18.08.2023 01:40 Відповісти
Шо ви, панове, тут таке говорите?! Так вирішили 73% виборців!
Ви повинні підтримувати і кричати "Слава ЗЕ!".
Або забитись у нірку, мовчати і терпіти! Якщо розуму не хватило зробити правильний вибір. Розвели вас, панове, як лохів!
показати весь коментар
18.08.2023 06:35 Відповісти
Чому, як лохів?
Що з того, шо ВАЗеленчький наобіСцяв лохам він зробив для лохів?
Ніхріна і ще менше.
Все, що ВАЗеленський обісцяв лохам, він зробив для себе та свого кагалу.
показати весь коментар
18.08.2023 08:39 Відповісти
Мы хотим потужных судей,что бы все и везде было потужным.
показати весь коментар
18.08.2023 07:21 Відповісти
показати весь коментар
18.08.2023 07:31 Відповісти
За що судді КС зараз шалені гроші зараз отримують, нічого не роблячі? Під час війни ...
показати весь коментар
18.08.2023 07:43 Відповісти
Який там відбір?
Головне- відданість завгоспу, ну і його Бубочці.
показати весь коментар
18.08.2023 09:02 Відповісти