В окупованому Рубіжному на Луганщині комунальникам замість зарплати видають гуманітарну допомогу

Про це повідомив голова Луганської ОВА Артем Лисогор, інформує Цензор.НЕТ.
"Із весни минулого року росіяни хизуються захопленням Рубіжного. Втім, життя в місті завмерло. Пошкоджене житло ніхто не відновлює. Зруйновані окупантами будинки можуть у будь-яку мить обвалитися", - йдеться в повідомленні.
Після численних звернень до окупаційної адміністрації їм відповіли, що ці завали прибиратимуть тільки після сплати коштів жителями зазначених кварталів та будинків.
"Працівники сфери ЖКГ міста замість заробітної плати отримують гуманітарну допомогу", - зазначив Лисогор.
Топ коментарі
+6 5 копійок
показати весь коментар
19.08.2023 09:42 Відповісти Посилання +5 5 копійок
показати весь коментар
19.08.2023 10:06 Відповісти Посилання +3 Евгений Magirus
показати весь коментар
19.08.2023 09:45 Відповісти Посилання