7016 відвідувачів онлайн
1 794 16

Влада Ростовської області заявила про збиття "українських безпілотників" над регіоном

безпілотник

У Ростовській області заявили про збиття нібито трьох українських безпілотників.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на російські ЗМІ.

"Сьогодні рано-вранці у нас в області була зроблена спроба теракту з використанням дронів-камікадзе. За БПЛА успішно відпрацювали РЕБ. ППО не застосовувалося через малий розмір цілі. Два дрони впали на території військової частини в Кам'янську, ще один - за кілометр на північ від Новошахтинська. Жертв і руйнувань внаслідок падіння дронів немає", - повідомив губернатор Ростовської області Василь Голубєв.

Зранку російська влада заявила про атаку безпілотника на залізничний вокзал у Курську.

Топ коментарі
+4
От цікаво - а чого вони практично не показують уламків збитих? Чи не "годують милом" вони весь світ?
показати весь коментар
20.08.2023 11:28 Відповісти
+2
За БПЛА успішно відпрацювали кошти РЕБ.
********
А що таке "кошти РЕБ"? Хтось може перекласти цю фразу українською?
показати весь коментар
20.08.2023 11:30 Відповісти
+2
показати весь коментар
20.08.2023 11:44 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Шкода, що в Ростові не знищили оперний театр.
показати весь коментар
20.08.2023 11:27 Відповісти
це попереду
показати весь коментар
20.08.2023 11:56 Відповісти
От цікаво - а чого вони практично не показують уламків збитих? Чи не "годують милом" вони весь світ?
показати весь коментар
20.08.2023 11:28 Відповісти
Тому що така тактика.
Жвандіть щоденно про "збиті" неіснуючі БПЛА, щоб коли реально прилетить на цьому фоні не виглядати чмами.
показати весь коментар
20.08.2023 12:49 Відповісти
Хорошему орку и ворона беспилотник.
показати весь коментар
20.08.2023 13:30 Відповісти
За БПЛА успішно відпрацювали кошти РЕБ.
********
А що таке "кошти РЕБ"? Хтось може перекласти цю фразу українською?
показати весь коментар
20.08.2023 11:30 Відповісти
Переклад з кацапської "средства".
показати весь коментар
20.08.2023 11:50 Відповісти
Вже немає сечі терпіти ці борошна з таджиками-гастарбайтерами з редакції сайту, які не вміють в українську мову.
Але суть фрази все одно залишилася дурнуватою, - "За БПЛА (їхнє завдання) успішно відпрацювали РЕБ. Тобто, кацапські РЕБ виконали роботу українських БПЛА. Так виходить з наданого тексту.
Треба було написати "По БПЛА...", а не "За БПЛА...".
показати весь коментар
20.08.2023 12:29 Відповісти
Так перекладає гугл... Інша справа - ніхто не перевіряє якість перекладу, або просто бракує знання української мови.
показати весь коментар
20.08.2023 18:02 Відповісти
І не перевіряє, і бракує, і просто всім насрать.
"Какая разніца", - це епічне гасло зеленої епохи. Ним і керуються.
показати весь коментар
20.08.2023 18:16 Відповісти
..засоби РЕБ
показати весь коментар
20.08.2023 12:01 Відповісти
показати весь коментар
20.08.2023 11:44 Відповісти
"Два дрони впали на території військової частини в Кам'янську" - то це їх так "збили", чи може вони туди й летіли?)
показати весь коментар
20.08.2023 11:46 Відповісти
Нема в Ростовській області населеного пункту "Кам'янка". І не може бути. Можливо, Каменка? Таких є три. Два хутори і село. То де спрацювали "кошти" РЕБ?
показати весь коментар
20.08.2023 12:29 Відповісти
Це одне і те ж. Вчи українську.
показати весь коментар
20.08.2023 12:31 Відповісти
Та вже обійдусь якось без копійчаних "указатєлєй".
показати весь коментар
20.08.2023 12:39 Відповісти