8673 відвідувача онлайн
16 575 226

Російська міжпланетна станція "Луна-25" розбилася об Місяць та припинила існування, - "Роскосмос"

луна

Російська автоматична міжпланетна станція "Луна-25" припинила своє існування після зіткнення з поверхнею Місяця.

Про це заявили у "Роскосмосі", інформує Цензор.НЕТ.

"19 серпня відповідно до програми польоту "Луна-25" було передбачено видачу імпульсу для формування його передпосадкової еліптичної орбіти. Близько 14:57 години зв'язок із "Луна-25" перервався. Реалізовані 19 та 20 серпня заходи щодо пошуку апарату та входження з ним у зв'язок результатів не дали. За результатами попереднього аналізу, у зв'язку з відхиленням фактичних параметрів імпульсу від розрахункових апарат перейшов на нерозрахункову орбіту і припинив своє існування в результаті зіткнення з поверхнею Місяця", - йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що з'ясовувати причини втрати "Луна-25" буде спеціально сформована міжвідомча комісія.

Топ коментарі
+66
показати весь коментар
20.08.2023 14:21 Відповісти
+43
уся комуно-кацапська так звана "космічна програма" так званого "срср" спадок виликого німця Ото-фон-Брауна, трохи покращена українцем, з Житомира, вʼязнем сталінських контаборів Корольовим !!!
показати весь коментар
20.08.2023 14:25 Відповісти
+39
Ну она же прилунилась. Задача выполнена. А то что окопалась немного, так то мелочи
показати весь коментар
20.08.2023 14:21 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 3 з 3
"Нунах -25"
показати весь коментар
20.08.2023 17:36 Відповісти
- Что со станцией «Луна-25»?
- Она разбилась...
показати весь коментар
20.08.2023 17:42 Відповісти
Ту буквально на днях індуси мають свою місію прилунити на Місяць, десь 23-го числа. Ото буде ганьба свинособакам, вони вже виють "упаді" аби затягнути свою волинку "ну нє ми адні такіє!" але майбутнє помики з Космосом вже чітко окреслено:

показати весь коментар
20.08.2023 17:50 Відповісти
показати весь коментар
20.08.2023 17:51 Відповісти
Графіті на "Бурані":
показати весь коментар
20.08.2023 17:56 Відповісти
показати весь коментар
20.08.2023 17:58 Відповісти
Єдріть-колотіть !

Це ж тоді народ ковбасу з туалетною бумагою споживав, а на Буран викинули міліарди доларів !

Сєкрєтні термостійкі плитки покриття, судячи із фото, якийсь дядя Ваня вже частково повиколупував для своєї сауни
показати весь коментар
20.08.2023 21:53 Відповісти
а чи була та станція в реалії чи тільки в головах московитів?
показати весь коментар
20.08.2023 18:19 Відповісти
під фольгою не видно 😂
показати весь коментар
20.08.2023 21:54 Відповісти
Пам'ятаю,за совдепівських часів була пісня,що висміювала прагнення партійних бонз до освоєння космосу: "...Или там,на далёкий Плутон,мяса,масла пошлём тыщу тонн,что б плутальских друзей накормить,и как братьев китайских любить!" Народ ще в ті часи з сарказмом сприймав космічні програми комуністичного раю.
показати весь коментар
20.08.2023 18:46 Відповісти
Місяць vs Луна
Місяць win

показати весь коментар
20.08.2023 19:41 Відповісти
"Луна-25" - кацы обосрались опять!
показати весь коментар
20.08.2023 19:45 Відповісти
аминь.
показати весь коментар
20.08.2023 19:57 Відповісти
показати весь коментар
20.08.2023 20:04 Відповісти
Москалі вже пишуть, що американське ППО збило на Місяці їх луну-25
показати весь коментар
20.08.2023 20:15 Відповісти
Писали би просто "*********", чого там мудрувати....
показати весь коментар
20.08.2023 20:26 Відповісти
Луна-25 намагалася збити Місяць з орбіти. Місяць виявився не тільки твердішим, а ще й елементом ПРО України.
показати весь коментар
20.08.2023 21:03 Відповісти
Луна оказалась твёрже, чем думалось.
Не так сталось, як нам реготалось.
показати весь коментар
20.08.2023 21:06 Відповісти
показати весь коментар
20.08.2023 21:10 Відповісти
Шануймося українці!
Чи не зарано ми тішимося?Москаль сказав-читай збрехав.
Щоб не вийшло так,що Кірілл(глава Сталінскої Секти на росії),шото там
"окропіл і о чудо ОН ВОСКРЕС".Чи їх слова можна провірити незалежно?
показати весь коментар
20.08.2023 21:12 Відповісти
чего все возбудились? нам-то что от того?
показати весь коментар
21.08.2023 04:02 Відповісти
Межведомственную комиссию следует сформировать на поверхности Луны