9129 відвідувачів онлайн

В Ірландії немає житла для новоприбулих українських біженців

біженці

Ірландія зіштовхнулась з черговою кризою щодо розселення тимчасово переміщених осіб, які перебувають під тимчасовим захистом в країні.

Про це повідомили у Посольстві України в Ірландії, інформує Цензор.НЕТ.

"Найближчі декілька місяців для новоприбулих українців не буде можливості знайти безкоштовне житло від ірландського Уряду.

У зв’язку із інформацією отриманою від ірландської сторони, просимо утриматись від прибуття в країну у найближчі 6-8 тижнів, якщо ви перебуваєте в безпечному місці", – йдеться в повідомленні.

Топ коментарі
+8
Українці, не тікайте з України, якщо-таки є така можливість..
ще пошкодуєте (з кількох причин).. ну, хіба що у вас купа малих дітей?.. або вам тупо насрать - какабєзразніци, бо "квартал" можна подивитися будь де, та хоча б по інтернету..
наголосували - та повтікали аби пожирніше пожерти, допоки інші тримають небо над Україною...
показати весь коментар
21.08.2023 12:05 Відповісти
+8
Цiкаво, який в Ірландії процент " біженців" Закарпаття?
показати весь коментар
21.08.2023 12:15 Відповісти
+8
Согласен с Вами,наголосовали и ....себали......)))Если б можно было фильтровать,кто голосовал за Шапитолий,и не пускать беженцем...Европа бы була пустая от наших ну почти.....)))Мой личный пример,только один...их у меня много.Живу в тыловой области,но все рванули....мало ли вдруг дойдёт кацап?Понимаю....Прошло время,тишина вроде...ну понятно света нет,но хоть без бомб.Неа....сидит там одна мадам,раз в месяц супруг едит к молдавской границе,она подтягиваеться от румун....встретились туда-сюда,она ему деньги плюс гуманитарку.Не давно только вернулась....видно выгнали,купили Кашкай.....их дело.....такой народ у нас.Что интересно,он торговал спальниками....хорошие спальники ООН им там давало....Я йому кажу,ти шо поц?Шо ти палиш кантору??Он мне *****........Это выборцы Зе.
показати весь коментар
21.08.2023 12:19 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Звісно, шо НЕМА, блд! Ще б у Ісландії пошукали! КАРАВАНАМИ черваки тікають, чого добивається пукін з виродном земакакою, а бидло все відповзає, замість прибрати лайно... ЦИРК...
показати весь коментар
21.08.2023 11:56 Відповісти
Вообще ВСЕМ странам ЕС нужно пересмотреть правила приема беженцев. Если ты с тыловой области и у тебя целое жильё- тогда ***** до дому, если ты здоровый мужик - ***** до дому, молодая здоровая женщина - ***** до дому, брать только инвалидов.
показати весь коментар
21.08.2023 15:44 Відповісти
Я ніпанімаю уруцкава ізіка. Мене на Ростовщині у 70-х Українською Мовою виховували. Не посилаю кобилі у тріщину тільки тому, що не смердиш.
показати весь коментар
23.08.2023 14:08 Відповісти
Ти ******* не вийшов щоб мене кудись посилати.
Зрозумів, ти, опудало?
показати весь коментар
03.11.2023 18:41 Відповісти
як ви кажете ? бидло ? может ми мєшаєм вам жіть ?
показати весь коментар
21.08.2023 11:58 Відповісти
Є таке слово -вдячність
показати весь коментар
21.08.2023 12:03 Відповісти
У классіка жити мішали козли .
показати весь коментар
21.08.2023 12:04 Відповісти
хіба овощ - класік?
тю
показати весь коментар
21.08.2023 12:35 Відповісти
Той, хто йому текст писав.
показати весь коментар
21.08.2023 12:57 Відповісти
Ну якшо не класік, то мем - точно.
А взагалі - чому б і ні?
показати весь коментар
21.08.2023 13:20 Відповісти
Троль, розслабся,
показати весь коментар
21.08.2023 12:46 Відповісти
Ну то нехай побудують, Ірландія багато країна, хоча б для кількох тисяч біженців можуть побудувати кілька десятків багатоповерхівок.
показати весь коментар
21.08.2023 11:58 Відповісти
Зачем? Беженцам платят пособия и делают разрешение на работу. Уж на жилье-то смогут заработать? Или им подавай бесплатное?
показати весь коментар
21.08.2023 12:29 Відповісти
В Ирландии сейчас местному снять жильё огромная проблема, а беженцу практически нереально.
показати весь коментар
21.08.2023 15:13 Відповісти
Но ирландцы поступают глупо. Туда наехало куча людей не имеющих отношения к войне. Свои квартиры в аренду а сами на пособие, а оно 220 евро в неделю... Гнать таких кубков нужно пенделями.
показати весь коментар
21.08.2023 15:17 Відповісти
---
хрен вам !!!!
...
Ми вам що винні...!!! ?
...
показати весь коментар
06.01.2024 12:44 Відповісти
Повертайтесь додому...
показати весь коментар
21.08.2023 11:59 Відповісти
В Ірландії класно. Гарна країна, веселі люди, тільки дощить часто і водії не по тій стороні дороги їздять. Мені цікаво як нарід туди добирався. Вони ж не в шенгені. І візові правила раніше були досить жорсткі. Я колись на візу десять кіло папірців і довідок сдавав і візу дали день в день на термін дії "причини поїздки" і жодним днем більше. При тому шо в той самий час була активна шенгенська віза на пʼять років.
показати весь коментар
21.08.2023 12:02 Відповісти
Так Ірландія частина Євросоюзу, чому вони не в шенгені?
показати весь коментар
21.08.2023 12:40 Відповісти
Бо у низ паспортний союз з британцями
показати весь коментар
21.08.2023 12:53 Відповісти
*у них
показати весь коментар
21.08.2023 12:54 Відповісти
шенген і ЄС не співпадають. Наприклад Швейцарія в шенгені, ане ле в ЄС. Ірландія в ЄС, але не в шенгені. Те саме і с Великобританією було, але вони тепер і не в ЄС..
показати весь коментар
21.08.2023 13:18 Відповісти
Для українських біженців можна.
показати весь коментар
21.08.2023 13:07 Відповісти
Ірландія скасувала візові обмеження для укранців першою у 2022 році.
показати весь коментар
21.08.2023 13:25 Відповісти
Молодці.
показати весь коментар
21.08.2023 13:29 Відповісти
А бухают как!? Но чуть культурно правда.
показати весь коментар
21.08.2023 23:21 Відповісти
показати весь коментар
21.08.2023 12:19 Відповісти
Из за чего они будут жалеть? ты какой то странный тип, не Депутат ли ты? потому что такую херню только они пишут
показати весь коментар
21.08.2023 12:56 Відповісти
...кацапам слова не давали
показати весь коментар
21.08.2023 12:58 Відповісти
Так и не пиши сюда тогда свинособака!
показати весь коментар
21.08.2023 13:01 Відповісти
..что и требовалось доказать
у вас ус отклеился, товарищ прапорщик
показати весь коментар
21.08.2023 13:02 Відповісти
"ще пошкодуєте (з кількох причин)"

Оголосіть будьласка причини.
Дякую.
показати весь коментар
21.08.2023 13:23 Відповісти
..очікував подібного питання, навіть думав спочатку почати перераховувати ті "нещасні причини".., але зрозумів, що почнеться срач, якого, за можливості, намагаюся уникати..
скажу так: притомні й самі знають, а дурневі не докажеш.. час усе розставить по своїх місцях, а писАти "я ж казав" - давно вже не цікаво, бо дурневі не докажеш, "у нього великий досвід, коли спускаєся до його рівня, де він завжди перемагає" (((Твен)))
показати весь коментар
21.08.2023 13:31 Відповісти
це не відповідь. Це злив.
Я вас не просив нічого доводити. Просто оголосити ті причини, з яких (на вашу думку) пошкодують ті, хто зараз виїхав.
Чи може ви це просто так написали, "для вящєго драматізма момєнта"?
показати весь коментар
21.08.2023 13:48 Відповісти
..спеціально для Вас: це не відповідь. Це злив, це я просто так написАв, для вящєго драматізма момєнта.. мені тут за цей комент впаде купа бабла, від зацікавлених осіб.. живіть з цим..
показати весь коментар
21.08.2023 13:54 Відповісти
Тю.. і навіть хоч якоїсь манюнької причини не придумали? Хяба можна так некреативно працювати?
Ось в перші місяці повномасштабного вторгнення деякі пропонували переписувати всіх, хто виїхав за кордон, і назад не пускати. Шо ви на це скажете? Чим не причина?
показати весь коментар
21.08.2023 14:13 Відповісти
...коли чморю пдрів, дебілів або корисних ідіотів - я відпочіваю.. я не святий
показати весь коментар
21.08.2023 14:20 Відповісти
чим би дитя не тішилось, аби не плакало.
показати весь коментар
21.08.2023 15:06 Відповісти
Ірландці завжди топили проти бритів. А раз брити проти рашки, то вони за. Клнтова,Керрі, Салівен,Бернс... ірландських коренів, Трамп шотландсько-ісландських. Уоллеса теж забракували на Генсека, бо нелагідно відзивався про ірландців біля Байдена
показати весь коментар
21.08.2023 12:09 Відповісти
Брити в свій час з ірландцями погірше ніж нацисти з євреями вчиняли, якщо шо
показати весь коментар
21.08.2023 12:42 Відповісти
Ох ви і зраду з пальця висмоктали! Я прям аплодую стоячи
показати весь коментар
21.08.2023 13:24 Відповісти
Дурня. Ірландці першими запросили до себе українськіх біженців.
показати весь коментар
21.08.2023 13:27 Відповісти
Схоже , що з українців - путін, зєля і "масони" хочуть зробити циган. 👈
Думаю , що ця конспірологична теорія про те, що на південь України були ( можливо зараз є??) плани переселити населення з Ізраїля мали (мають?) місто. 👈
(ось звідкіля це розмінування півдня , сдача Херсона , Мелітополя, Бердянська , а перед тим сдача Крима)👈
Ну це таке - припущення (???)
показати весь коментар
21.08.2023 12:11 Відповісти
Цiкаво, який в Ірландії процент " біженців" Закарпаття?
показати весь коментар
21.08.2023 12:15 Відповісти
Закарпатці і основному у Чехії сидять. Але вони то й до війни робили.
показати весь коментар
21.08.2023 13:29 Відповісти
алєксєй, якщо не телепень, то користуючись гуглом годен дізнатися що закарпатці шукали ліпшої долі по світу в усі часи, не лем нись...
показати весь коментар
21.08.2023 15:27 Відповісти
Великий. Але ще багато зі Львова, також є з Полтави. Жертви *****...
показати весь коментар
21.08.2023 15:28 Відповісти
А що в Україні е жітло для біженців?
показати весь коментар
21.08.2023 12:16 Відповісти
А чому немає? Є! І багато!
Чому усі пруться у Київ, Львів або ж на західну Україну, а потім ревуть що оренда квартири зашкалює ціну оренди квартири у Дубаї?
В Україні багато мальовничих сіл, будь ласка приїзжате і заводьте хазяйство, навіщо те місто?
показати весь коментар
21.08.2023 12:30 Відповісти
"багато мальовничих сіл", - оце хороший жарт, й правда смішно. Більшість наших сіл вимирають і виглядають ніби після навали - ні доріг, ні інфраструктури.
показати весь коментар
21.08.2023 12:34 Відповісти
Не треба бачити все в чорному кольорі. Є БАГАТО МАЛЬОВНИЧИХ СІЛ! І з газом, і з магазином, і райцентр поряд. Є!
показати весь коментар
21.08.2023 12:42 Відповісти
..майже у будь-яке село в Україні існує нормальна дорога і присутня якась інфраструктура але тупорила зелена Иліта, 73%ва більшість, звикла отримувати все і одразу і шоб це усе для них робив хтось інший..,
а вони тільки приколювалися та реготали у модній одеЖі та з мозолистими губами "успЄшних людєй"..
сам вже кілька років періодично (80%часу) мешкаю, без претензій, дуже бюджетно, очикуючи на повістку "для діда під 60" у "Тарасовій Хаті", мазанці, позаминулого століття.. життя прекрасне..
показати весь коментар
21.08.2023 12:47 Відповісти
Так а зачем жить в говне? у нас такие же села как и в рашке, полная катастрофа, а в других странах сел как бы и нету, из за этого людям там комфортней жить
показати весь коментар
21.08.2023 12:58 Відповісти
Скільки в вас коштують зерно,дрова,молодняк,оранка,культивація і терміново місцевим таксі з"їздити до лікарні?
показати весь коментар
21.08.2023 13:02 Відповісти
Зачекайте. Орендувати хату і в Дубліні вам ніхто не заборонить. Тут мова йде про безкоштовне житло.
показати весь коментар
21.08.2023 13:27 Відповісти
*Реклама*серед біженців про Ірландію,створила з них потік,який тепер Ірл-я не може його *переварити*.
показати весь коментар
21.08.2023 12:49 Відповісти
Ірландці, гоніть їх нафіг додому цих "побігайців"!!
Ти ж дивись які ніжні, вони вибухів бояться, їм власна шкурка така дорогенька...
Та і усій іншій Європі треба вже задуматись...
показати весь коментар
21.08.2023 13:01 Відповісти
Там пособие 220 евро на тиждень, ось жертви з Ужгорода і їдуть...
показати весь коментар
21.08.2023 15:20 Відповісти
Джеймс Джойс, живи він зараз, написав би "Улісса" українською
показати весь коментар
21.08.2023 13:06 Відповісти
Його на любий мові хрін зрозумієш)))
показати весь коментар
21.08.2023 15:22 Відповісти
Цензор як і інші смі мабуть получив новий темник. Расповідати як українців ********, вбивають, ображають по всьому світу. Бо хто ще буде за харчі працювати. Алигархам треба нові яхти маетки, літаки. Треба негайно скасувати безвіз усіх в стойло.
показати весь коментар
21.08.2023 13:07 Відповісти
Ірландія Ісландія Іспандія Італандія де нас тільки не ждуть, тільки не в Україні тут повна квітучість, виставки дронів, виставки побитої техніки, гульня в ресторанах і забитий втікачами букавель-куршавель, перемогабесія квітне буйним цвітом і сотня людей гине кожного дня
показати весь коментар
21.08.2023 13:23 Відповісти
а кольоровим є...
показати весь коментар
21.08.2023 15:19 Відповісти
73 процента голосуют ногами.
показати весь коментар
21.08.2023 15:47 Відповісти